Łazienka Wagi łazienkowe

Beurer GS 410 200kg

Beurer


149.99 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 149.99 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 149.99 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Aplikacja mobilna: nie
Precyzja pomiaru: 100 g
Dodatkowe opcje: automatyczne włączanie i wyłączanie, wyświetlacz cyfrowy, wyświetlacz z podświetleniem
Gwarancja: 60 miesięcy
Barwa: czarny
Maksymalne obciążenie: 200 kg
Pamięć użytkowników: 0
Mierzenie tkanki tłuszczowej: nie
Rodzaj: waga łazienkowa
Rodzaj wagi: elektroniczna
Konstrukcja platformy: szkło i stal nierdzewna
Wyposażenie: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Zasilanie: 3 baterie AAA 1,5 V

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić Beurer GS 410 200kg w promocyjnej cenie na oleole.pl?

Nie przegap okazji na Beurer GS 410 200kg w oleole.pl z dodatkowymi promocjami. Liczba obowiązujących promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy dla produktu Beurer GS 410 200kg jest aktualnie dostępny kod rabatowy?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Beurer GS 410 200kg w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 28.08.26

Czy są dostępne inne promocje obejmujące Beurer GS 410 200kg?

Tak. Dla produktu Beurer GS 410 200kg mogą obowiązywać w sklepie oleole.pl także następujące promocje:
Promocja Letnie bestsellery w OleOle. Skorzystaj z promocji na letnie bestsellery w OleOle i kup wybrane produkty z gwarancją najniższej ceny. W OleOle trwa promocja na letnie bestsellery z wielu kategorii. W atrakcyjnych cenach znajdziesz wybrane urządzenia RTV, AGD, elektronikę oraz sprzęt przydatny na wakacje i do domu. Wybrane produkty objęte są gwarancją najniższej ceny, dzięki czemu możesz zrobić zakupy jeszcze korzystniej.. Obowiązuje do 15.09.26.
Aktualizacja promocji: 28.08.26

Beurer GS 410 200kg - dystrybutor

Beurer GS 410 200kg dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Beurer GS 410 200kg od oleole.pl: 107. Produkty o najniższej cenie to: Esperanza Orchid EBS010 180kg, Esperanza Salsa EBS004 180kg, Esperanza Pilates EBS008W 180kg, Esperanza Pilates EBS008K 180kg, Esperanza Zumba EBS005 180kg, Sencor SBS 2300BK 150kg. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Beurer, Sencor, Raven, Webber, Vesta, Esperanza, Tech-Med, Withings, ETA, OROMED.

Wysokość ceny Beurer GS 410 200kg na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl

Cena 149.99 zł za Beurer GS 410 200kg w oleole.pl jest poniżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 28.08.2026

Parametry:

EAN 4211125735760
SKU 1211972