Armatura Armatura kuchenna Zlewozmywaki

Blanco LEGRA 45 S 522203 Granitowy Biały

BLANCO


919.00 zł 959.00 zł szt

Historia cen

+4%
Cena tego produktu wzrosła w ostatnim czasie o 4%
  • Najniższa cena w historii: 879.20 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 919.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Bateria w komplecie: nie
Kolor: biały
Gwarancja: 24 miesiące
Barwa: biały
Komora 1: 335 x 430 x 190 mm
Korek automatyczny: nie
Ilość komór: 1
Liczba otworów na baterię: 0
Ilość podfrezowanych otworów: 2
Maksymalna liczba otworów: 2
Materiał: Silgranit
Minimalna szerokość podbudowy: 45 cm
Ociekacz: z odpływem
Typ zaworu: korek z sitkiem
Odporność: na powstawanie plam, na uderzenia, na wysokie temperatury, na zarysowania
Wejście na baterię: podfrezowany do samodzielnego wybicia
Rodzaj: zlewozmywak prostokątny
Seria: Blanco Legra
Rodzaj: wpuszczany w blat
Typ korka: manualny, z sitkiem
Wariantowanie - seria: Blanco LEGRA
Wycięcie: 760 x 480 mm
Głębokość w milimetrach: 500 mm
Szerokość w milimetrach: 780 mm
Wyposażenie: armatura przelewowo-odpływowa, instrukcja montażu, korek
Zlewozmywak odwracalny: tak

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak znaleźć zniżki na Blanco LEGRA 45 S 522203 Granitowy Biały w oleole.pl?

Oszczędzaj na Blanco LEGRA 45 S 522203 Granitowy Biały w oleole.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy istnieje obecnie kod rabatowy dla produktu Blanco LEGRA 45 S 522203 Granitowy Biały?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Blanco LEGRA 45 S 522203 Granitowy Biały w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 25.08.26

Czy są dostępne dodatkowe promocje dotyczące: Blanco LEGRA 45 S 522203 Granitowy Biały?

Tak. Dla produktu Blanco LEGRA 45 S 522203 Granitowy Biały mogą obowiązywać w sklepie oleole.pl także następujące promocje:
Promocja Letnie bestsellery w OleOle ważna do dnia 15.09.26. Skorzystaj z promocji na letnie bestsellery w OleOle i kup wybrane produkty z gwarancją najniższej ceny. W OleOle trwa promocja na letnie bestsellery z wielu kategorii. W atrakcyjnych cenach znajdziesz wybrane urządzenia RTV, AGD, elektronikę oraz sprzęt przydatny na wakacje i do domu. Wybrane produkty objęte są gwarancją najniższej ceny, dzięki czemu możesz zrobić zakupy jeszcze korzystniej..
Aktualizacja promocji: 25.08.26

Blanco LEGRA 45 S 522203 Granitowy Biały - dystrybutor

Blanco LEGRA 45 S 522203 Granitowy Biały dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Blanco LEGRA 45 S 522203 Granitowy Biały od oleole.pl: 1894. Produkty o najniższej cenie to: Deante Techno ZEU 010A Stalowy Satyna, Deante Techno ZMU 0100 Stalowy Satyna, Deante Tango ZE6 0140 Stalowy Srebrny, Deante Tango ZM5 011P Stalowy Satyna, Deante Tango ZM5 0110 Stalowy Satyna, Deante Tango ZM6 0110 Stalowy Satyna. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Franke, Blanco, Deante, Quadron, Alveus, Schock, Teka, Smeg, Globalo.

Wysokość ceny Blanco LEGRA 45 S 522203 Granitowy Biały na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl

Cena 959.0 zł za Blanco LEGRA 45 S 522203 Granitowy Biały w oleole.pl jest poniżej średniej. Odnotowano bardzo duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 25.08.2026

Parametry:

EAN 4020684653220
SKU 1118841