Brita Style Essential 2,4l 3 wkłady Biały
Brita
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 99.99 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99.99 zł
Opis:
Opcje upraszczające obsługę: uchylna klapka wlewu wodyGwarancja: 24 miesiące
Liczba wkładów w komplecie: 3 szt.
Barwa: biały
Możliwość mycia elementów w zmywarce: tak
Pojemność: 2,4 l
Pojemność wody filtrowanej: 1,4 l
Rodzaj: dzbanek filtrujący
Typ wkładu: Brita Maxtra +, Brita Maxtra Pro
Seria: Brita Style
Wariantowanie seria( nie uzupełniać) : Brita Style Essential
Miernik wymiany wkładu: LED
Wykonanie dzbanka / butelki: tworzywo sztuczne
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić taniej Brita Style Essential 2,4l 3 wkłady Biały w oleole.pl?
Produkt Brita Style Essential 2,4l 3 wkłady Biały w oleole.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest dostępny kod rabatowy dla Brita Style Essential 2,4l 3 wkłady Biały?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Brita Style Essential 2,4l 3 wkłady Biały w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 27.08.26
Czy są dostępne dodatkowe promocje dotyczące: Brita Style Essential 2,4l 3 wkłady Biały?
Tak. Dla produktu Brita Style Essential 2,4l 3 wkłady Biały mogą obowiązywać w sklepie oleole.pl także następujące promocje:
Oferta Letnie bestsellery w OleOle. Skorzystaj z promocji na letnie bestsellery w OleOle i kup wybrane produkty z gwarancją najniższej ceny. W OleOle trwa promocja na letnie bestsellery z wielu kategorii. W atrakcyjnych cenach znajdziesz wybrane urządzenia RTV, AGD, elektronikę oraz sprzęt przydatny na wakacje i do domu. Wybrane produkty objęte są gwarancją najniższej ceny, dzięki czemu możesz zrobić zakupy jeszcze korzystniej.. Promocja ważna do 15.09.26.
Aktualizacja promocji: 27.08.26
Brita Style Essential 2,4l 3 wkłady Biały - dystrybutor
Brita Style Essential 2,4l 3 wkłady Biały dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Brita Style Essential 2,4l 3 wkłady Biały od oleole.pl: 127. Produkty o najniższej cenie to: Dafi Soft 0,3l 1 wkład Czerwony, Dafi Soft 0,3l 1 wkład Fioletowy, Dafi Soft 0,3l 1 wkład Różowy, Dafi Soft 0,3l 1 wkład Pomarańczowy, Dafi Soft 0,3l 1 wkład Niebieski, Dafi Soft 0,3l 1 wkład Zielony. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Dafi, Brita, Aquaphor, Philips, Tapp Water, BWT, Laica, Teesa, Aarke, Alkanatur.
Wysokość ceny Brita Style Essential 2,4l 3 wkłady Biały na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl
Cena 99.99 zł za Brita Style Essential 2,4l 3 wkłady Biały w oleole.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 27.08.2026
Parametry:
| EAN | 4006387145095 |
|---|---|
| SKU | 1363060 |





