Candy CBG52SX Szary
Candy
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 234.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 279.00 zł
Opis:
Długość kabla: 0 cmDominujący odcień: srebrny/szary
Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta): klasy A+++ - D
Filtr węglowy w wyposażeniu: tak
Filtry przeciwtłuszczowe: aluminiowe
Dodatkowe opcje: oświetlenie LED
Gwarancja: 24 miesiące
Interoperacyjność 3 - tekst: 0
Interoperacyjność 4 - link do Google Play: 0
Interoperacyjność 5 - link do Apple Store: 0
Interoperacyjność 7 - link do strony producenta: 0
Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń: D
Klasa energetyczna: C
Klasa sprawności oświetlenia: A
Klasa wydajności przepływu dynamicznego: E
Kolor: szary
Ilość silników: 1
Oświetlenie: ledowe 1x4 W
Poziom głośności: 62 dB
Regulacja prędkości: skokowa 3 stopnie
Roczne zużycie energii: 32 kWh
Rodzaj: okap wkład
Sterowanie: elektroniczne (przyciskami);Średnica wylotu powietrza: 12 cm
Tryb działania: pochłaniacz, wyciąg
Typ: prostokątny
Wydajność maksymalna (tryb intensywny): 0 m3/h
Wykończenie: stal
Głębokość: 28 cm
Szerokość: 52 cm
Wysokość: 13 cm
Wyposażenie: elementy do montażu, filtr węglowy, instrukcja obsługi w języku polskim
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak zaoszczędzić na zakupie Candy CBG52SX Szary w oleole.pl?
Skorzystaj z dodatkowych promocji w sklepie, aby kupić Candy CBG52SX Szary w oleole.pl taniej. Liczba obowiązujących promocji: 3. Przeczytaj warunki promocji poniżej.
Czy jest dostępny kod rabatowy dla Candy CBG52SX Szary?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Candy CBG52SX Szary w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 20.09.26
Czy obecnie można skorzystać z innych promocji na produkt Candy CBG52SX Szary?
Tak. Dla produktu Candy CBG52SX Szary mogą obowiązywać w sklepie oleole.pl także następujące promocje:
Oferta Jesienne bestellery OleOle!. Ulubione produkty klientów z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Tanio kupisz wybrany sprzęt AGD, RTV, smartfony i inne urządzenia. Kupuj najtaniej w OleOle! Sprawdź sprzęty, które klienci uwielbiają - z gwarancją najniższej ceny.. Ważność promocji do 01.12.26.
Oferta Przygotuj się na sezon grzewczy. Ogrzej się w chłodne dni. W OleOle znajdziesz grzejniki, termowentylatory, koce elektryczne, nawilżacze powietrza i czajniki elektryczne z gwarancją najniższej ceny. Przygotuj się do sezonu grzewczego z OleOle. Sprawdź ofertę produktów, które przydadzą Ci się w tym sezonie - w niskich cenach!. Ważność promocji do 11.03.27.
Oferta Suszarki do ubrań w swietnych cenach!. Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle!. Ważność promocji do 11.03.27.
Aktualizacja promocji: 20.09.26
Candy CBG52SX Szary - dystrybutor
Candy CBG52SX Szary dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Candy CBG52SX Szary od oleole.pl: 805. Produkty o najniższej cenie to: Beko b100 HNS51222NAX Inox, Beko b100 HNS51222NAW Biały, Beko b100 CFB5310X Inox, VDB Plus 50 Biały, VDB Plus 60 Biały, Midea MH60F17EM21WB Biały. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Akpo, VDB, Globalo, Amica, Franke, Electrolux, Faber, Elica, Bosch, Smeg.
Wysokość ceny Candy CBG52SX Szary na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl
Cena 299.0 zł za Candy CBG52SX Szary w oleole.pl jest poniżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 20.09.2026
Parametry:
| EAN | 8016361973886 |
|---|---|
| SKU | 1300134 |





