Deante Andante ZQN 211A Granitowy Grafitowy
DEANTE
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 579.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 670.02 zł
Opis:
Bateria w komplecie: nieKolor: srebrny/szary
Gwarancja: 18 lat
Informacje dodatkowe: syfon z podłączeniem do zmywarki
Barwa: grafitowy
Komora 1: 420 x 360 x 194 mm
Korek automatyczny: tak
Ilość komór: 1
Liczba otworów na baterię: 2
Ilość podfrezowanych otworów: 2 x 35 mm
Maksymalna liczba otworów: 2
Materiał: granit
Minimalna szerokość podbudowy: 50 cm
Ociekacz: bez odpływu
Typ zaworu: zawór mimośrodowy z sitkiem 3,5 cala
Odporność: na powstawanie plam, na promienie UV, na uderzenia, na wysokie temperatury
Wejście na baterię: tak
Pojemność komory głównej: 0
Rodzaj: zlewozmywak prostokątny
Seria/Model (do relacji): Deante ZQN *11A
Seria: Deante Andante
Rodzaj: wpuszczany w blat
Typ korka: automatyczny
Wariantowanie - seria: Deante Andante
Wycięcie: 570 x 470 mm
Głębokość w milimetrach: 490 mm
Szerokość w milimetrach: 590 mm
Wyposażenie: armatura przelewowo-odpływowa, instrukcja montażu, karta gwarancyjna, korek automatyczny
Zlewozmywak odwracalny: tak
Kod rabatowy oleole.pl
Aktualnie brak dostępnych kodów rabatowych dla oleole.plAktualizacji kodu: 21.10.26
Inne obowiązujące promocje na oleole.pl
Jesienne bestellery OleOle!. Kupuj najtaniej w OleOle! Sprawdź sprzęty, które klienci uwielbiają - z gwarancją najniższej ceny.
Przygotuj się na sezon grzewczy. Sprawdź ofertę produktów, które przydadzą Ci się w tym sezonie - w niskich cenach!. Ogrzej się w chłodne dni. W OleOle znajdziesz grzejniki, termowentylatory, koce elektryczne, nawilżacze powietrza i czajniki elektryczne z gwarancją najniższej ceny.
Suszarki do ubrań w swietnych cenach!. Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle!
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak znaleźć zniżki na Deante Andante ZQN 211A Granitowy Grafitowy w oleole.pl?
Odkryj dodatkowe promocje w sklepie, aby kupić Deante Andante ZQN 211A Granitowy Grafitowy w oleole.pl taniej. Liczba obowiązujących promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest dostępny kod rabatowy dla Deante Andante ZQN 211A Granitowy Grafitowy?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Deante Andante ZQN 211A Granitowy Grafitowy w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 21.10.26
Czy są dostępne dodatkowe promocje dotyczące: Deante Andante ZQN 211A Granitowy Grafitowy?
Tak. Dla produktu Deante Andante ZQN 211A Granitowy Grafitowy mogą obowiązywać w sklepie oleole.pl także następujące promocje:
Promocja Jesienne bestellery OleOle!. Ulubione produkty klientów z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Tanio kupisz wybrany sprzęt AGD, RTV, smartfony i inne urządzenia. Kupuj najtaniej w OleOle! Sprawdź sprzęty, które klienci uwielbiają - z gwarancją najniższej ceny.. Ważna do 01.12.26.
Promocja Przygotuj się na sezon grzewczy. Sprawdź ofertę produktów, które przydadzą Ci się w tym sezonie - w niskich cenach!. Ogrzej się w chłodne dni. W OleOle znajdziesz grzejniki, termowentylatory, koce elektryczne, nawilżacze powietrza i czajniki elektryczne z gwarancją najniższej ceny.. Ważna do 11.03.27.
Promocja Suszarki do ubrań w swietnych cenach!. Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle!. Ważna do 11.03.27.
Aktualizacja promocji: 21.10.26
Deante Andante ZQN 211A Granitowy Grafitowy - dystrybutor
Deante Andante ZQN 211A Granitowy Grafitowy dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Deante Andante ZQN 211A Granitowy Grafitowy od oleole.pl: 1211. Produkty o najniższej cenie to: Deante Techno ZEU 010A Stalowy Satyna, Deante Techno ZMU 0100 Stalowy Satyna, Deante Mercato ZHM 3100 Stalowy Srebrny, Deante Soul ZEO_011B Stalowy Satyna, Deante Tango ZE6 0140 Stalowy Srebrny, Deante TECHNO ZMU 0110 Stalowy Satyna. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Deante, Alveus, Quadron, Franke, Blanco, Schock, Teka, Smeg, Globalo.
Wysokość ceny Deante Andante ZQN 211A Granitowy Grafitowy na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl
Cena 670.02 zł za Deante Andante ZQN 211A Granitowy Grafitowy w oleole.pl jest poniżej średniej. Odnotowano bardzo duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 21.10.2026
Parametry:
| EAN | 5908212041956 |
|---|---|
| SKU | 1183818 |