Kuchnia i jadalnia Maszynki do mięsa

Eldom M200S 700W 3 sitka Szatkownica

Eldom


239.00 zł 229.00 zł szt

Historia cen

-4%
Cena tego produktu spadła w ostatnim czasie o 4%
  • Najniższa cena w historii: 149.99 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 229.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Gwarancja: 12 miesięcy
Barwa obudowy: biało-srebrny
Liczba sitek: 3
Moc maksymalna: 700 W
Moc przyłączeniowa: 400 W
Możliwość mycia wybranych elementów wyposażenia w zmywarce: nie
Opcja rozbudowy: nie
Rodzaj : elektryczna
Sitko do maku: nie
Wielkość otworów w sitkach: 3 mm , 5 mm, 8 mm
Wydajność mielenia: 1,5 kg na minutę
Pozostałe: 3 tarki, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Przystawki: nasadka do kebbe, nasadka masarska, szatkownica
Przystawki: szatkownica, nasadka masarska, nasadka do kebbe

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak znaleźć zniżki na Eldom M200S 700W 3 sitka Szatkownica w oleole.pl?

Produkt Eldom M200S 700W 3 sitka Szatkownica w oleole.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest dostępny kod rabatowy dla Eldom M200S 700W 3 sitka Szatkownica?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Eldom M200S 700W 3 sitka Szatkownica w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Czy obecnie można skorzystać z innych promocji na produkt Eldom M200S 700W 3 sitka Szatkownica?

Tak, w sklepie oleole.pl dla produktu Eldom M200S 700W 3 sitka Szatkownica mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Specjalna oferta Jesienne bestellery OleOle!. Ulubione produkty klientów z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Tanio kupisz wybrany sprzęt AGD, RTV, smartfony i inne urządzenia. Kupuj najtaniej w OleOle! Sprawdź sprzęty, które klienci uwielbiają - z gwarancją najniższej ceny.. Promocja trwa do 01.12.26.
Specjalna oferta Przygotuj się na sezon grzewczy. Ogrzej się w chłodne dni. W OleOle znajdziesz grzejniki, termowentylatory, koce elektryczne, nawilżacze powietrza i czajniki elektryczne z gwarancją najniższej ceny. Przygotuj się do sezonu grzewczego z OleOle. Sprawdź ofertę produktów, które przydadzą Ci się w tym sezonie - w niskich cenach!. Promocja trwa do 11.03.27.
Specjalna oferta Suszarki do ubrań w swietnych cenach!. Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle!. Promocja trwa do 11.03.27.
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Eldom M200S 700W 3 sitka Szatkownica - dystrybutor

Eldom M200S 700W 3 sitka Szatkownica dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Eldom M200S 700W 3 sitka Szatkownica od oleole.pl: 51. Produkty o najniższej cenie to: Adler MS 4809 1500W 3 sitka, Mesko MS 4805 1500W 3 sitka, Bomann FW 6067 CB 1000W 3 sitka, Adler AD 4808 1500W 3 sitka, Clatronic FW 3803 1000W 3 sitka, Eldom M200 700W 3 sitka. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Zelmer, Bosch, Sencor, Tefal, Adler, Gefu, Caso Germany, Catler, Eldom, Gorenje.

Wysokość ceny Eldom M200S 700W 3 sitka Szatkownica na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl

Cena 229.0 zł za Eldom M200S 700W 3 sitka Szatkownica w oleole.pl jest poniżej średniej. Odnotowano bardzo duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 25.09.2026

Parametry:

EAN 5908277384722
SKU 1145804