Electrolux 700 DelicateCare EW7D485AP 63,8cm 8kg
ELECTROLUX
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 3199.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3498.00 zł
Opis:
Czas trwania programu "eco": 2: 55Długość trwania programu (częściowy wsad): 105 minut
Długość trwania programu (pełny wsad): 175 minut
Czujnik wilgotności: tak
Długość kabla: 145 cm
Funkcje AI: nie
Funkcje dodatkowe: bez zagnieceń, higiena, odświeżanie, oświetlenie bębna, tryb delikatny
Funkcje parowe: nie
Gwarancja: 24 miesiące
Interoperacyjność 3 - tekst: 0
Interoperacyjność 4 - link do Google Play: 0
Interoperacyjność 5 - link Apple Store: 0
Interoperacyjność 7 - link do strony producenta: 0
Kierunek otwierania drzwi: w prawo
Klasa energetyczna: C
Poprzednia klasa energetyczna: A+++
Barwa: biały
Kolor drzwiczek: biało-czarny
Menu w języku polskim: tak
Mniej zagnieceń: tak
Możliwość zainstalowania na pralce: tak
Możliwość zabudowy pod blatem: nie
Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi: tak
Odprowadzanie wody: zbiornik na wodę
Opóźniony start: tak
Oświetlenie bębna: tak
Pojemność: 8 kg
Pojemność: 8 kg
Pojemność: 8 kg
Pompa ciepła: tak
Poziom głośności: 65 dB
Poziom hałasu: 65 dB
Klasa poziomu hałasu: C
Poziom hałasu: 65 dB
Programator (sterowanie): elektroniczny
Dostępne programy suszenia: bawełna, delikatny, eco, higieniczny, jedwab, łatwe prasowanie, mix/mieszane, outdoor, pościel, sport, syntetyki, wełna
Programy suszenia: delikatny, do szafy, odświeżanie, wełna
Roczne zużycie energii: 177 kWh
Rodzaj etykiety: nowa
Samoczyszczący filtr: nie
Seria: Electrolux 700
Silnik inverter: tak
Suszarka automatyczna: tak
Suszarka do zabudowy: nie
Sygnał akustyczny końca programu: tak
Rodzaj suszarki: kondensacyjna
Wąż do odprowadzania skroplin: nie
Wskaźnik potrzeby oczyszczenia filtra: tak
Wskaźnik potrzeby opróżnienia pojemnika na wodę: tak
Wskaźnik przebiegu programu: tak
Wybór czasu suszenia: tak
Wybór stopnia suszenia: tak
Wydajność skraplania (częściowy wsad): B
Wydajność skraplania (pełny wsad): B
Klasa wydajności skraplania: C
Wydajność skraplania: 86 %
Głębokość: 63,8 cm
Głębokość z elementami wystającymi: 66,2 cm
Szerokość: 59,6 cm
Wysokość: 85 cm
Wyposażenie: instrukcja obsługi w języku polskim, szczotka do czyszczenia skraplacza, zbiornik na wodę
Wyposażenie dodatkowe pasujące (duże litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"): 111363, E1WYHSK1
Wyświetlacz elektroniczny: LED
Ekran: tak
Wyświetlanie pozostałego czasu : tak
Zastosowane technologie: Electrolux SensiCare, filtr Electrolux EasyClean, ochrona tkanin Electrolux DelicateCare, zmienne ruchy bębna
Zużycie prądu (100 cykli): 97 kWh
Zużycie energii (częściowy wsad): 0,81 kWh
Zużycie energii (pełny wsad): 1,49 kWh
Zużycie energii (tryb czuwania): 0,05 W
Zużycie energii (tryb wyłączenia): 0,05 W
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić taniej Electrolux 700 DelicateCare EW7D485AP 63,8cm 8kg w oleole.pl?
Produkt Electrolux 700 DelicateCare EW7D485AP 63,8cm 8kg w oleole.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest dostępny kod rabatowy dla Electrolux 700 DelicateCare EW7D485AP 63,8cm 8kg?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Electrolux 700 DelicateCare EW7D485AP 63,8cm 8kg w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 27.08.26
Czy są dostępne dodatkowe promocje dotyczące: Electrolux 700 DelicateCare EW7D485AP 63,8cm 8kg?
Tak. Dla produktu Electrolux 700 DelicateCare EW7D485AP 63,8cm 8kg mogą obowiązywać w sklepie oleole.pl także następujące promocje:
Oferta Letnie bestsellery w OleOle. Skorzystaj z promocji na letnie bestsellery w OleOle i kup wybrane produkty z gwarancją najniższej ceny. W OleOle trwa promocja na letnie bestsellery z wielu kategorii. W atrakcyjnych cenach znajdziesz wybrane urządzenia RTV, AGD, elektronikę oraz sprzęt przydatny na wakacje i do domu. Wybrane produkty objęte są gwarancją najniższej ceny, dzięki czemu możesz zrobić zakupy jeszcze korzystniej.. Promocja ważna do 15.09.26.
Aktualizacja promocji: 27.08.26
Electrolux 700 DelicateCare EW7D485AP 63,8cm 8kg - dystrybutor
Electrolux 700 DelicateCare EW7D485AP 63,8cm 8kg dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Electrolux 700 DelicateCare EW7D485AP 63,8cm 8kg od oleole.pl: 113. Produkty o najniższej cenie to: Candy Smart Pro CSOE H7A2TE-S 58,5cm 7kg Zdalne sterowanie, Amica ADC82LD 65cm 8kg, Gorenje G200 D2HNE7E/PL 51cm 7kg ExtraHygiene AntiCrease TwinAir, Candy ProDry 550 BP 8N2BCX-S Funkcje AI 58,5cm 8kg Zdalne sterowanie, Candy ProDry 300 GDL 8N1B-S 59cm 8kg, MPM 90-SH-45/N 53cm 7kg. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Electrolux, Candy, Samsung, Bosch, Beko, Gorenje, Haier, Asko, LG, Miele.
Wysokość ceny Electrolux 700 DelicateCare EW7D485AP 63,8cm 8kg na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl
Cena 3498.0 zł za Electrolux 700 DelicateCare EW7D485AP 63,8cm 8kg w oleole.pl jest powyżej średniej. Odnotowano bardzo duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 27.08.2026
Parametry:
| EAN | 7333394047966 |
|---|---|
| SKU | 1321384 |





