Gorenje GSACM20W Szerokość 31,6cm
GORENJE
Historia cen
Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu
Opis:
Dostępne napoje: Espresso
Ciśnienie: 20 barów
Długość przewodu zasilającego: 0 m
Dominujący odcień: biały
Dwa pojemniki na kawę: nie
Ekspres do biura: nie
Filtr wody w wyposażeniu: nie
Funkcja Moja kawa: nie
Gwarancja: 24 miesiące
Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji: 0
Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji: 0
Interoperacyjność 5 - tekst 1: 0
Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta: 0
Kolor: biały
Liczba napojów: 0
Liczba profili użytkowników: 0
Maksymalna wysokość naczynia: 0 cm
Menu w języku polskim: nie
Moc: 1550 W
Możliwość przygotowania zimnych napojów: nie
Numer identyfikacyjny modelu: 0
Parzenie dwóch kaw jednocześnie: tak
Parzenie dwóch kaw mlecznych jednocześnie: nie
Pojemność nominalna: 0 mAh
Pojemność zbiornika na kawę: 250 g
Pojemność zbiornika na wodę: 2,5 l
Regulacja mocy kawy: tak
Regulacja stopnia zmielenia kawy: tak
Regulacja wysokości dyszy: nie
Regulacja wysokości podstawki pod filiżankę: nie
Rodzaj kawy: ziarnista, mielona
Sterowanie: elektroniczne
System spieniający mleko: dysza spieniająca
Typ baterii: 0
Typ ekspresu: kolbowy
Wskaźnik poziomu wody: tak
Wyjmowany pojemnik na kawę: tak
Wyjmowany pojemnik na mleko: nie
Wyjmowany pojemnik na wodę: tak
Głębokość: 350 mm
Szerokość: 316 mm
Wysokość: 410 mm