Karcher BR 30/1 C Bp Pack 18/25 1.783-055.0 45min
KARCHER
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 2899.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2999.00 zł
Opis:
Akumulator w zestawie: 1Ciśnienie: 0
Czas gotowości do pracy: 0 s
Czas ładowania: 70 min
Czas pracy: 45 min
Czas schnięcia podłogi: 0 min
Długość kabla zasilającego: 0 m
Energia nominalna: 0 Wh
Gwarancja: 24 miesiące
Informacje dodatkowe: wymienny akumulator
Kolor: szary
Liczba możliwych cykli ładowania: 0
Masa baterii: 0
Minimalna wydajność po 500 cyklach: 0
Moc: 70 W
Możliwy do użycia środek gaśniczy: 0
Nacisk szczotki: 40 g/cm2
Napięcie nominalne: 0 V
Numer identyfikacyjny modelu: 0
Pojemność nominalna: 0 mAh
Poziom hałasu: 55 dB
Prędkość obrotowa: 650 obr/min
Regulacja strumienia pary: nie
Rodzaj: szorowarka
Samoczyszczenie: tak
Substancje niebezpieczne inne niż rtęć, kadm lub ołów: 0
Szerokość robocza: 300 mm
Trwałość baterii: 0
Typ baterii: 0
Waga: 6,1 kg
Wskaźniki gotowości pary: nie
Wskaźniki temperatury: nie
Wydajność powierzchniowa: 200 m2
Wymiary: 34 x 30,5 x 120 cm
Pozostałe: 2 wałki
Wyposażenie: instrukcja obsługi
Zasilanie: akumulatorowe
Zawartość krytycznych surowców: 0
Zbiornik wody brudnej: 0,7 l
Zbiornik wody czystej: 1 l
Zużycie wody: 30 ml/min
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić Karcher BR 30/1 C Bp Pack 18/25 1.783-055.0 45min taniej w oleole.pl?
Nie przegap okazji na Karcher BR 30/1 C Bp Pack 18/25 1.783-055.0 45min w oleole.pl z dodatkowymi promocjami. Liczba obowiązujących promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy istnieje obecnie kod rabatowy dla produktu Karcher BR 30/1 C Bp Pack 18/25 1.783-055.0 45min?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Karcher BR 30/1 C Bp Pack 18/25 1.783-055.0 45min w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 30.08.26
Czy są dostępne inne promocje w sklepie?
Tak, w sklepie oleole.pl dla produktu Karcher BR 30/1 C Bp Pack 18/25 1.783-055.0 45min mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Promocja Letnie bestsellery w OleOle. Skorzystaj z promocji na letnie bestsellery w OleOle i kup wybrane produkty z gwarancją najniższej ceny. W OleOle trwa promocja na letnie bestsellery z wielu kategorii. W atrakcyjnych cenach znajdziesz wybrane urządzenia RTV, AGD, elektronikę oraz sprzęt przydatny na wakacje i do domu. Wybrane produkty objęte są gwarancją najniższej ceny, dzięki czemu możesz zrobić zakupy jeszcze korzystniej.. Promocja ważna do 15.09.26
Aktualizacja promocji: 30.08.26
Karcher BR 30/1 C Bp Pack 18/25 1.783-055.0 45min - dystrybutor
Karcher BR 30/1 C Bp Pack 18/25 1.783-055.0 45min dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Karcher BR 30/1 C Bp Pack 18/25 1.783-055.0 45min od oleole.pl: 39. Produkty o najniższej cenie to: Raven EPR002 2w1 gotowość do pracy w 20 sek., Deerma ZQ610, Black&Decker FSM13E1-QS 50m2, Ariete Easy Steam 4179, Black&Decker FSMH13E10-QS, Vileda Steam Plus Compact. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Karcher, Ariete, Shark, Vileda, Black&Decker, Raven, Sencor, Severin, Blaupunkt, Deerma.
Wysokość ceny Karcher BR 30/1 C Bp Pack 18/25 1.783-055.0 45min na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl
Cena 3078.99 zł za Karcher BR 30/1 C Bp Pack 18/25 1.783-055.0 45min w oleole.pl jest poniżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 30.08.2026
Parametry:
| EAN | 4054278834504 |
|---|---|
| SKU | 1285239 |





