Kenwood Chefette Lite HMP32WH 450W
Kenwood
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 149.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 179.00 zł
Opis:
Funkcje: mieszanie, ubijanie piany, zagniatanieGwarancja: 24 miesiące
Informacje dodatkowe: możliwość mycia końcówek w zmywarce
Barwa: biały
Liczba poziomów obrotów: 5
Moc silnika: 450 W
Pojemność misy roboczej: 3,4 l
Regulowanie obrotów: mechaniczna-skokowa
Wariantowanie: stojak z misą
Wykonanie korpusu: tworzywo sztuczne
Wykonanie misy roboczej: tworzywo sztuczne
Mieszadła: haki, mieszadła uniwersalne
Mieszadła: uniwersalne do mieszania, haki
Dodatkowe wyposażenie: misa obrotowa
Przystawki: misa obrotowa
Pozostałe: instrukcja użytkownika, karta gwarancyjna
Zasilanie: sieciowe 230-240 V 50/60 Hz
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak zaoszczędzić na zakupie Kenwood Chefette Lite HMP32WH 450W w oleole.pl?
Skorzystaj z dodatkowych promocji w sklepie, aby kupić Kenwood Chefette Lite HMP32WH 450W w oleole.pl taniej. Liczba obowiązujących promocji: 1. Przeczytaj warunki promocji poniżej.
Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Kenwood Chefette Lite HMP32WH 450W?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Kenwood Chefette Lite HMP32WH 450W w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 21.08.26
Czy obecnie można skorzystać z innych promocji na produkt Kenwood Chefette Lite HMP32WH 450W?
Tak, w sklepie oleole.pl dla produktu Kenwood Chefette Lite HMP32WH 450W mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Promocja Letnie bestsellery w OleOle. Skorzystaj z promocji na letnie bestsellery w OleOle i kup wybrane produkty z gwarancją najniższej ceny. W OleOle trwa promocja na letnie bestsellery z wielu kategorii. W atrakcyjnych cenach znajdziesz wybrane urządzenia RTV, AGD, elektronikę oraz sprzęt przydatny na wakacje i do domu. Wybrane produkty objęte są gwarancją najniższej ceny, dzięki czemu możesz zrobić zakupy jeszcze korzystniej.. Obowiązuje do 15.09.26.
Aktualizacja promocji: 21.08.26
Kenwood Chefette Lite HMP32WH 450W - dystrybutor
Kenwood Chefette Lite HMP32WH 450W dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Kenwood Chefette Lite HMP32WH 450W od oleole.pl: 94. Produkty o najniższej cenie to: Adler AD 4205 b 300W, Adler AD 4205 g 300W, Sencor SHM 5401GR 200W, Raven EM004 400W, Adler 4201 g 300W, Vivax HM-303WG 300W. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Bosch, Zelmer, Adler, Sencor, Smeg, MPM, Ariete, Braun, Cecotec, ETA.
Wysokość ceny Kenwood Chefette Lite HMP32WH 450W na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl
Cena 179.0 zł za Kenwood Chefette Lite HMP32WH 450W w oleole.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 21.08.2026
Parametry:
| EAN | 5011423202822 |
|---|---|
| SKU | 1199892 |





