Kuchnia i jadalnia Garnki

Kohersen Black Cube Indukcja Stal nierdzewna 1,6l

Kohersen


279.00 zł 329.00 zł szt

Historia cen

+18%
Cena tego produktu wzrosła w ostatnim czasie o 18%
  • Najniższa cena w historii: 249.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 279.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Dodatkowe opcje: dno patelni typu plaster miodu, gotowanie na parze w piekarniku, indukcyjna płyta grzewcza, można używać w piekarniku w temperaturze do 260°C, nienagrzewający się uchwyt, równomierna dystrybucja ciepła
Funkcje dodatkowe: możliwość stosowania w piekarniku
Gwarancja: 24 miesiące
Barwa: srebrny
Kolor: srebrny/szary
Kraj produkcji: Chiny
Możliwość czyszczenia w zmywarce: tak
Możliwość używania w piekarniku: tak
Możliwość stosowania na kuchenkach indukcyjnych: tak
Patelnia w zestawie: nie
Pojemność: rondel 1,6 l
Pojemność (wariantowanie nie dla zestawów): 1,6 l
Pojemność: bardzo mała (do 2 l)
Pokrywki w zestawie: szklane
Powłoka wewnętrzna: Diamond
Powłoka wewnętrzna: nieprzywierająca
Powłoka wewnętrzna: nieprzywierająca
Warstwa zewnętrzna: stal nierdzewna
Wykonanie korpusu: stal nierdzewna
Rodzaj produktu: rondel
Seria: Kohersen Black Cube
Seria: Kohersen Black Cube
System odłączanej rączki: nie;Średnica: rondel 16 cm;Średnice (relacje): 16 cm;Łatwość przechowywania: nie;rondel: 1,6 l, 16 cm
Zawartość: pokrywka szklana, rondel
W zestawie: rondel 1,6 l

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak zaoszczędzić na zakupie Kohersen Black Cube Indukcja Stal nierdzewna 1,6l w oleole.pl?

Produkt Kohersen Black Cube Indukcja Stal nierdzewna 1,6l w oleole.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy obecnie można skorzystać z kodu rabatowego dla produktu Kohersen Black Cube Indukcja Stal nierdzewna 1,6l?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Kohersen Black Cube Indukcja Stal nierdzewna 1,6l w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 23.09.26

Czy są dostępne inne promocje w sklepie?

Tak, w sklepie oleole.pl dla produktu Kohersen Black Cube Indukcja Stal nierdzewna 1,6l mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Specjalna oferta Jesienne bestellery OleOle!. Ulubione produkty klientów z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Tanio kupisz wybrany sprzęt AGD, RTV, smartfony i inne urządzenia. Kupuj najtaniej w OleOle! Sprawdź sprzęty, które klienci uwielbiają - z gwarancją najniższej ceny.. Promocja trwa do 01.12.26.
Specjalna oferta Przygotuj się na sezon grzewczy. Ogrzej się w chłodne dni. W OleOle znajdziesz grzejniki, termowentylatory, koce elektryczne, nawilżacze powietrza i czajniki elektryczne z gwarancją najniższej ceny. Przygotuj się do sezonu grzewczego z OleOle. Sprawdź ofertę produktów, które przydadzą Ci się w tym sezonie - w niskich cenach!. Promocja trwa do 11.03.27.
Specjalna oferta Suszarki do ubrań w swietnych cenach!. Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle!. Promocja trwa do 11.03.27.
Aktualizacja promocji: 23.09.26

Kohersen Black Cube Indukcja Stal nierdzewna 1,6l - dystrybutor

Kohersen Black Cube Indukcja Stal nierdzewna 1,6l dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Kohersen Black Cube Indukcja Stal nierdzewna 1,6l od oleole.pl: 313. Produkty o najniższej cenie to: Silesia Rybnik 205002247 Indukcja Emalia 2,2l, Silesia Rybnik 205002244 Indukcja Emalia 1,5l, Silesia Rybnik 205002844 Indukcja Emalia 1,5l, Silesia Rybnik 02050021309 Indukcja Emalia 1l, Pyrex 722627 1,2l, Pyrex 722623 1l. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Ambition, Altom Design, Staub, Zwilling, Silesia Rybnik, La Bonita, Lamart, Valdinox, Tefal, Ballarini.

Wysokość ceny Kohersen Black Cube Indukcja Stal nierdzewna 1,6l na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl

Cena 329.0 zł za Kohersen Black Cube Indukcja Stal nierdzewna 1,6l w oleole.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 23.09.2026

Parametry:

EAN 5907642750179
SKU 1327079