Kuchnia i jadalnia Małe agd Ekspresy do kawy

Melitta Latticia OT F300-101 Szerokość 20cm

Melitta


1698.00 zł 1656.07 zł szt

Historia cen

-2%
Cena tego produktu spadła w ostatnim czasie o 2%
  • Najniższa cena w historii: 1656.07 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1656.07 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Dostępne napoje: Caffè Crema, Cappuccino, Espresso, gorąca woda, Latte Macchiato, spienione mleko
Cichy młynek: tak
Ciśnienie: 15 barów
Długość przewodu zasilającego: 0 m
Dominujący odcień: srebrny/szary
Dwa pojemniki na kawę: nie
Ekspres do biura: nie
Relacje: Melitta F30x
Pasujący filtr: Claris Pro Aqua
Filtr wody w wyposażeniu: nie
Funkcja Moja kawa: nie
Funkcje dodatkowe: latte macchiato lub cappuccino za jednym dotknięciem (one touch)
Gwarancja: 24 miesiące
Higiena i czyszczenie ekspresu: automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, sygnalizowanie konieczności odkamienienia, ustawienie twardości wody, wyjmowany blok zaparzający
Czyszczenie ekspresu: automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, sygnalizowanie konieczności odkamienienia, wyjmowany blok zaparzający
Inne: automatyczne wyłączenie, parzenie wstępne, podświetlane przyciski
Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji: 0
Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji: 0
Interoperacyjność 5 - tekst 1: 0
Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta: 0
Kolor: czarno-srebrny
Liczba napojów: 3
Liczba profili użytkowników: 0
Maksymalna wysokość naczynia: 13,5 cm
Menu w języku polskim: nie
Młynek: stalowy stożkowy
Moc: 1450 W
Możliwość przygotowania zimnych napojów: nie
Parzenie dwóch kaw jednocześnie: tak
Parzenie dwóch kaw mlecznych jednocześnie: tak
Pojemność zbiornika na kawę: 250 g
Pojemność zbiornika na wodę: 1,5 l
Regulacja ilości zaparzanej kawy: tak
Regulacja mocy kawy: tak
Regulacja stopnia zmielenia kawy: tak
Regulacja temperatury kawy: tak
Regulacja wysokości dyszy: tak
Regulacja wysokości podstawki pod filiżankę: nie
Rodzaj kawy: ziarnista
Seria: Melitta Latticia OT
Sterowanie: elektroniczne
System grzewczy: Thermoblock
System spieniający mleko: zintegrowany
Typ ekspresu: automatyczny
Wskaźnik poziomu wody: tak
Wyjmowany pojemnik na kawę: nie
Wyjmowany pojemnik na mleko: nie
Wyjmowany pojemnik na wodę: tak
Głębokość: 459 mm
Szerokość: 200 mm
Wysokość: 352 mm
Wyposażenie: pasek testowy do badania twardości wody, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, klucz do montażu filtra Claris, rurka do spieniania mleka
Wyświetlacz: LED z symbolami
Zastosowane technologie: spienianie mleka Melitta LATTEperfection
Zdalne sterowanie smartfonem: nie

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak znaleźć zniżki na Melitta Latticia OT F300-101 Szerokość 20cm w oleole.pl?

Produkt Melitta Latticia OT F300-101 Szerokość 20cm w oleole.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest dostępny kod rabatowy dla Melitta Latticia OT F300-101 Szerokość 20cm?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Melitta Latticia OT F300-101 Szerokość 20cm w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Czy obecnie można skorzystać z innych promocji na produkt Melitta Latticia OT F300-101 Szerokość 20cm?

Tak, w sklepie oleole.pl dla produktu Melitta Latticia OT F300-101 Szerokość 20cm mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Specjalna oferta Jesienne bestellery OleOle!. Ulubione produkty klientów z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Tanio kupisz wybrany sprzęt AGD, RTV, smartfony i inne urządzenia. Kupuj najtaniej w OleOle! Sprawdź sprzęty, które klienci uwielbiają - z gwarancją najniższej ceny.. Promocja trwa do 01.12.26.
Specjalna oferta Przygotuj się na sezon grzewczy. Ogrzej się w chłodne dni. W OleOle znajdziesz grzejniki, termowentylatory, koce elektryczne, nawilżacze powietrza i czajniki elektryczne z gwarancją najniższej ceny. Przygotuj się do sezonu grzewczego z OleOle. Sprawdź ofertę produktów, które przydadzą Ci się w tym sezonie - w niskich cenach!. Promocja trwa do 11.03.27.
Specjalna oferta Suszarki do ubrań w swietnych cenach!. Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle!. Promocja trwa do 11.03.27.
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Melitta Latticia OT F300-101 Szerokość 20cm - dystrybutor

Melitta Latticia OT F300-101 Szerokość 20cm dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Melitta Latticia OT F300-101 Szerokość 20cm od oleole.pl: 454. Produkty o najniższej cenie to: MPM MKW-12, Sencor SCE 2710BK, Smarton CE 300, Severin KA 4320, Sencor SCE 2101RD, Sencor SCE 3700BK. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Smeg, Sage, Siemens, DeLonghi, Bosch, Nespresso, Ariete, Moccamaster, Philips, Sencor.

Wysokość ceny Melitta Latticia OT F300-101 Szerokość 20cm na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl

Cena 1656.07 zł za Melitta Latticia OT F300-101 Szerokość 20cm w oleole.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 25.09.2026

Parametry:

EAN 4006508224579
SKU 1279725