Oświetlenie Inteligentny dom

Philips E27 ST64 7W 60W

Philips


64.99 zł 89.99 zł szt

Historia cen

+38%
Cena tego produktu wzrosła w ostatnim czasie o 38%
  • Najniższa cena w historii: 44.99 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 64.99 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Barwa światła: chłodna i ciepła biel
Barwa światła: ciepła biel, chłodna biel, naturalna biel
Bluetooth: tak
Funkcje dodatkowe: funkcja harmonogramu
Funkcje Smart: sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu (dedykowana aplikacja), sterowanie głosem, zmiana koloru światła, harmonogram pracy, regulacja jasności
Gwarancja: 24 miesiące
Gwint: E27
Zgodność z aplikacją: Philips Hue
Interoperacyjność 3 - tekst 1: 0
Interoperacyjność 4 - tekst 2: 0
Interoperacyjność 8 - obowiązkowe: Produkt może wymagać aktualizacji
Interoperacyjność 9 - link do strony producenta: 0
Jasność: 806 lm
Klasa energetyczna: E
Klasa energetyczna: E
Klasa energetyczna: B
Kompatybilność: Amazon Alexa (nie obsługuje języka polskiego), Google Assistant, Siri
Liczba sztuk w opakowaniu: 1;Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth
Moc: 7 W
Moc maksymalna do relacji: 0
Odporność – legale 1: 0
Odporność – legale 2: 0
Regulacja jasności (przyciemnianie): tak
Rodzaj etykiety: nowa
Rodzaj: oświetlenie LED
Rodzaj lampy: zintegrowany LED
Rodzaj żarówki: LED
Temperatura światła: 0
Temperatura światła: 2700 - 6500 K
Wi-Fi: tak
Wymiary lampy: 6,4 x 14,3 cm
Zastosowanie: wewnątrz
Zigbee: nie
Zużycie energii na 1000 h: 7 kWh/1000h
Roczne zużycie prądu: 0

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić Philips E27 ST64 7W 60W w promocyjnej cenie na oleole.pl?

Nie przegap okazji na Philips E27 ST64 7W 60W w oleole.pl z dodatkowymi promocjami. Liczba obowiązujących promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy dla produktu Philips E27 ST64 7W 60W jest aktualnie dostępny kod rabatowy?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Philips E27 ST64 7W 60W w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 28.08.26

Czy są dostępne inne promocje obejmujące Philips E27 ST64 7W 60W?

Tak. Dla produktu Philips E27 ST64 7W 60W mogą obowiązywać w sklepie oleole.pl także następujące promocje:
Promocja Letnie bestsellery w OleOle. Skorzystaj z promocji na letnie bestsellery w OleOle i kup wybrane produkty z gwarancją najniższej ceny. W OleOle trwa promocja na letnie bestsellery z wielu kategorii. W atrakcyjnych cenach znajdziesz wybrane urządzenia RTV, AGD, elektronikę oraz sprzęt przydatny na wakacje i do domu. Wybrane produkty objęte są gwarancją najniższej ceny, dzięki czemu możesz zrobić zakupy jeszcze korzystniej.. Obowiązuje do 15.09.26.
Aktualizacja promocji: 28.08.26

Philips E27 ST64 7W 60W - dystrybutor

Philips E27 ST64 7W 60W dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Philips E27 ST64 7W 60W od oleole.pl: 472. Produkty o najniższej cenie to: Tesla TSL-LIG-STRIPEXT3M TechToy Przedłużenie Taśmy LED 3m, Yeelight W1 GU10 ściemnialna 1szt., TP-LINK Smart Wi-Fi Spotlight Tapo L610, Yeelight LED Lightstrip 1S Extension YLOT01YL, Yeelight Wireless Charging Nightlight YLYD04YI, Extralink A60 E27 806lm 9W RGB 1szt.. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Philips, Yeelight, Govee, WiZ, Gosund, Twinkly, Hama, Xiaomi, Meross, Aqara.

Wysokość ceny Philips E27 ST64 7W 60W na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl

Cena 89.99 zł za Philips E27 ST64 7W 60W w oleole.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 28.08.2026

Parametry:

SKU 1312072
EAN 8719514372245