ReinoldMax 750 Baterie 750ml
ReinoldMax
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 79.99 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 79.99 zł
Opis:
Ciśnienie próbne: 0 barCiśnienie robocze: 11 bar
Czynnik roboczy: Azot
Gwarancja: 24 miesiące
Maksymalne napięcie gaszonego urządzenia: 1000 V
Masa środka gaśniczego: 0 kg
Materiał głowicy: plastik
Materiał plomby: plastik
Materiał zawleczki: plastik
Materiał zbiornika: aluminium
Minimalny czas działania: 25 s
Możliwość wielokrotnego napełnienia: nie
Pojemność środka gaśniczego : 750 ml
Przeznaczenie : materiały stałe (A), sprzęt elektryczny pod napięciem do 1000V , tłuszcze i oleje kuchenne (F)
Rodzaj: płynowa;Średnica zbiornika: 7 cm
Termin ważności proszku gaśniczego: 3 lata, od daty produkcji
Typ: uniwersalny, domowy
Waga: 0,91 kg
Wysokość: 31,5 cm
Zakres temperatur stosowania : 0 ~ 50°C
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić ReinoldMax 750 Baterie 750ml taniej w oleole.pl?
Produkt ReinoldMax 750 Baterie 750ml w oleole.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy dla produktu ReinoldMax 750 Baterie 750ml jest aktualnie dostępny kod rabatowy?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować ReinoldMax 750 Baterie 750ml w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 24.09.26
Czy aktualnie dostępne są inne promocje dla: ReinoldMax 750 Baterie 750ml?
Tak. Dla produktu ReinoldMax 750 Baterie 750ml mogą obowiązywać w sklepie oleole.pl także następujące promocje:
Oferta Jesienne bestellery OleOle!. Ulubione produkty klientów z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Tanio kupisz wybrany sprzęt AGD, RTV, smartfony i inne urządzenia. Kupuj najtaniej w OleOle! Sprawdź sprzęty, które klienci uwielbiają - z gwarancją najniższej ceny.. Ważność promocji do 01.12.26.
Oferta Przygotuj się na sezon grzewczy. Ogrzej się w chłodne dni. W OleOle znajdziesz grzejniki, termowentylatory, koce elektryczne, nawilżacze powietrza i czajniki elektryczne z gwarancją najniższej ceny. Przygotuj się do sezonu grzewczego z OleOle. Sprawdź ofertę produktów, które przydadzą Ci się w tym sezonie - w niskich cenach!. Ważność promocji do 11.03.27.
Oferta Suszarki do ubrań w swietnych cenach!. Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle!. Ważność promocji do 11.03.27.
Aktualizacja promocji: 24.09.26
ReinoldMax 750 Baterie 750ml - dystrybutor
ReinoldMax 750 Baterie 750ml dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Data aktualizacji: 24.09.2026
Parametry:
| EAN | 4771620842511 |
|---|---|
| SKU | 1381327 |





