Łazienka Wagi łazienkowe

Renpho MorphoScan 180kg

Renpho


499.00 zł 469.00 zł szt

Historia cen

-6%
Cena tego produktu spadła w ostatnim czasie o 6%
  • Najniższa cena w historii: 469.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 469.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Aplikacja mobilna: tak
Precyzja pomiaru: 0 g
Energia nominalna: 0 Wh
Dodatkowe opcje: Bluetooth, nieograniczona liczba użytkowników, wskaźnik naładowania baterii, wyświetlacz LCD
Gwarancja: 24 miesiące
Zgodność z aplikacją: Renpho Health
Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją: Produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:
Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji: https: //play.google.com/store/apps/details?id=com.renpho.health&hl=pl
Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji: https: //apps.apple.com/pl/app/renpho-health/id1543340610
Kompatybilność aplikacji: Android od wersji 7.0, iOS od wersji 15.1
Interoperacyjność 5 - tekst 1: 0
Interoperacyjność 8 - obowiązkowe: Produkt może wymagać aktualizacji
Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta: 0
Barwa: czarno-srebrny
Liczba możliwych cykli ładowania: 0
Maksymalne obciążenie: 180 kg
Masa baterii: 0
Minimalna wydajność po 500 cyklach: 0
Możliwość demontażu i wymiany: serwis
Możliwość powtórnego ładowania: tak
Możliwość wymiany przez użytkownika: nie
Możliwy do użycia środek gaśniczy: 0
Napięcie nominalne: 0 V
Numer identyfikacyjny modelu: 503035
Odbiór zużytego sprzętu: Oferujemy nieodpłatny odbiór zużytych baterii przenośnych oraz baterii LMT, Sprawdź więcej informacji o odbiorze zużytych baterii
Pamięć użytkowników: 0
Pojemność nominalna: 500 mAh
Mierzenie tkanki tłuszczowej: tak
Pomiary: tkanki mięśniowej, tkanki tłuszczowej, wskaźnika BMI, zawartości wody
Rodzaj: waga łazienkowa
Rodzaj baterii: przenośna
Skład chemiczny: litowo-jonowa
Substancje niebezpieczne inne niż rtęć, kadm lub ołów: 0
Trwałość baterii: 0
Typ baterii: Li-Ion
Rodzaj wagi: elektroniczna
Konstrukcja platformy: szkło
Wyposażenie: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Zasilanie: akumulator
Zawartość krytycznych surowców: 0
Zawartość materiałów z recyklingu: 0

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić Renpho MorphoScan 180kg w promocyjnej cenie na oleole.pl?

Nie przegap okazji na Renpho MorphoScan 180kg w oleole.pl z dodatkowymi promocjami. Liczba obowiązujących promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy obecnie można skorzystać z kodu rabatowego dla produktu Renpho MorphoScan 180kg?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Renpho MorphoScan 180kg w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 29.08.26

Czy są dostępne inne promocje w sklepie?

Tak, w sklepie oleole.pl dla produktu Renpho MorphoScan 180kg mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Specjalna promocja Letnie bestsellery w OleOle. Skorzystaj z promocji na letnie bestsellery w OleOle i kup wybrane produkty z gwarancją najniższej ceny. W OleOle trwa promocja na letnie bestsellery z wielu kategorii. W atrakcyjnych cenach znajdziesz wybrane urządzenia RTV, AGD, elektronikę oraz sprzęt przydatny na wakacje i do domu. Wybrane produkty objęte są gwarancją najniższej ceny, dzięki czemu możesz zrobić zakupy jeszcze korzystniej.. Ważna do 15.09.26.
Aktualizacja promocji: 29.08.26

Renpho MorphoScan 180kg - dystrybutor

Renpho MorphoScan 180kg dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Renpho MorphoScan 180kg od oleole.pl: 107. Produkty o najniższej cenie to: Esperanza Salsa EBS004 180kg, Esperanza Orchid EBS010 180kg, Esperanza Pilates EBS008K 180kg, Esperanza Pilates EBS008W 180kg, Esperanza Zumba EBS005 180kg, Sencor SBS 113SL. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Beurer, Raven, Sencor, Webber, Vesta, Tech-Med, Esperanza, Withings, ETA, OROMED.

Wysokość ceny Renpho MorphoScan 180kg na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl

Cena 469.0 zł za Renpho MorphoScan 180kg w oleole.pl jest poniżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 29.08.2026

Parametry:

EAN 4897122209147
SKU 1375328