Samsung RB38T607BB1/EF Pełny No Frost 203cm Grafitowa stal
SAMSUNG
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 3999.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3999.00 zł
Opis:
System automatycznego odszraniania chłodziarki: takBezpieczeństwo: alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
System No Frost: tak
Bezszronowa (No Frost) do opisów: bezszronowa (No Frost)
Bezszronowa (No Frost): pełny No Frost
Zdolność przechowywania w razie awarii: 9 h
Długość kabla: 0 cm
Dodatkowe informacje: oświetlenie ledowe
Kolor: czarny
Dystrybutor wody: nie
Dystrybutor wody: nie
Funkcje AI: nie
Funkcje dodatkowe : express Cool
Dodatkowe opcje: oświetlenie ledowe
Gwarancja producenta: 24 miesiące
Interoperacyjność 3 - tekst: 0
Interoperacyjność 4 - link Google Play: 0
Interoperacyjność 5 - link Apple Store: 0
Interoperacyjność 7 - link do strony producenta: 0
Klasa energetyczna: B
Klasa klimatyczna: N, SN, T, ST
Kolor urządzenia: czarny
Kolor / materiał boków: grafitowa stal
Kolor / materiał drzwi: grafitowa stal
Komora świeżości: tak
Kostkarka: pojemnik na kostki lodu
Ilość agregatów: 0
Liczba drzwi: dwudrzwiowe
Liczba pojemników: 3
Liczba półek: 4
Ilość termostatów: 0
Lodówki podblatowe: nie
Mini barek: nie
Podwójne drzwi chłodziarki: nie
Pojemność użytkowa chłodziarki: od 250 do 299 litrów
Pojemność użytkowa chłodziarki: 273 l
Pojemność użytkowa zamrażarki: od 100 do 149 litrów
Pojemność użytkowa zamrażarki: 114 l
Położenie zamrażarki: na dole
Poziom hałasu: 35 dB
Klasa poziomu hałasu: B
Poziom hałasu: 35 dB
Roczne zużycie energii: 134 kWh
Rodzaj etykiety: nowa
Spersonalizowany design: nie
Rozmrażanie w chłodziarce: No Frost
Rozmrażanie w zamrażarce: No Frost
Sterowanie: elektroniczne
Automatyczne odszranianie chłodziarki: tak
Automatyczne rozmrażanie zamrażarki: tak
Funkcja szybkiego chłodzenia: tak
Funkcja szybkiego zamrażania: tak
Głębokość: 65,8 cm
Szerokość: 59,5 cm
Wysokość: 203 cm
Wymuszona cyrkulacja powietrza : tak
Wyposażenie: 4 półki szklane, 4 półki w drzwiach, 2 szuflady
Wyposażenie: instrukcja obsługi w języku polskim
Wyposażenie: 3 szuflady, pojemnik na kostki lodu
Wyświetlacz: tak
Wyświetlacz zewnętrzny: nie
Zastosowane technologie: niezależne obiegi powietrza Samsung Twin Cooling System, zwiększona pojemność Samsung Space Max
Zastosowane technologie - chłodziarka: szybkie chłodzenie Samsung Power Cool, szuflada z regulacją temperatury Samsung Cool Select+
Zastosowane technologie - zamrażarka: szybkie mrożenie Samsung Power Freeze
Zdalne sterowanie smartfonem: nie
Wydajność zamrażania: 8 kg/24h
Zamienna strona zawiasów drzwi: tak
Zamienna strona zawiasów drzwi: tak
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić taniej Samsung RB38T607BB1/EF Pełny No Frost 203cm Grafitowa stal w oleole.pl?
Produkt Samsung RB38T607BB1/EF Pełny No Frost 203cm Grafitowa stal w oleole.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest dostępny kod rabatowy dla Samsung RB38T607BB1/EF Pełny No Frost 203cm Grafitowa stal?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Samsung RB38T607BB1/EF Pełny No Frost 203cm Grafitowa stal w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 27.08.26
Czy są dostępne dodatkowe promocje dotyczące: Samsung RB38T607BB1/EF Pełny No Frost 203cm Grafitowa stal?
Tak. Dla produktu Samsung RB38T607BB1/EF Pełny No Frost 203cm Grafitowa stal mogą obowiązywać w sklepie oleole.pl także następujące promocje:
Oferta Letnie bestsellery w OleOle. Skorzystaj z promocji na letnie bestsellery w OleOle i kup wybrane produkty z gwarancją najniższej ceny. W OleOle trwa promocja na letnie bestsellery z wielu kategorii. W atrakcyjnych cenach znajdziesz wybrane urządzenia RTV, AGD, elektronikę oraz sprzęt przydatny na wakacje i do domu. Wybrane produkty objęte są gwarancją najniższej ceny, dzięki czemu możesz zrobić zakupy jeszcze korzystniej.. Promocja ważna do 15.09.26.
Aktualizacja promocji: 27.08.26
Samsung RB38T607BB1/EF Pełny No Frost 203cm Grafitowa stal - dystrybutor
Samsung RB38T607BB1/EF Pełny No Frost 203cm Grafitowa stal dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Samsung RB38T607BB1/EF Pełny No Frost 203cm Grafitowa stal od oleole.pl: 595. Produkty o najniższej cenie to: MPM 46-CJ-02/E 51cm Czarny, MPM MPM-46-CJ-07 50cm Biały, Ravanson LKK-50ES 48,5cm Srebrny, MPM 46-CJ-01/E 51cm Biały, Manta MM515PBK 48cm Czarny, Manta MM515PWH 48,7cm Biały. W tej kategorii dostępne są między innymi marki MPM, Samsung, Smeg, Amica, Candy, Haier, Beko, Liebherr, LG, Bosch.
Wysokość ceny Samsung RB38T607BB1/EF Pełny No Frost 203cm Grafitowa stal na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl
Cena 3999.0 zł za Samsung RB38T607BB1/EF Pełny No Frost 203cm Grafitowa stal w oleole.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 27.08.2026
Parametry:
| EAN | 8806095078458 |
|---|---|
| SKU | 1402869 |





