Seltmann Marie-Luise 18 elementów
Seltmann
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 859.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 869.00 zł
Opis:
Design: z kolorowym wzoremKolor: beżowy
Liczba elementów: 18
Liczba kompletów: 6
Materiał wykonania: porcelana
Możliwość mycia w zmywarce: tak
Możliwość używania w kuchenkach mikrofalowych: tak
Pojemność: 210 ml
Rodzaj produktu: serwis kawowy
Rodzaj serwisu: kawowy
Rozmiar: nie dotyczy
Seria: Seltmann Marie-Luise
Zawartość: 6 x spodek, 6 x talerz deserowy, 6 x filiżanka
Pojemność : filiżanka 0,21 l;Średnica: spodek 15 cm, talerz deserowy 22,5 cm
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak znaleźć zniżki na Seltmann Marie-Luise 18 elementów w oleole.pl?
Oszczędzaj na Seltmann Marie-Luise 18 elementów w oleole.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy istnieje obecnie kod rabatowy dla produktu Seltmann Marie-Luise 18 elementów?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Seltmann Marie-Luise 18 elementów w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 25.08.26
Czy są dostępne dodatkowe promocje dotyczące: Seltmann Marie-Luise 18 elementów?
Tak. Dla produktu Seltmann Marie-Luise 18 elementów mogą obowiązywać w sklepie oleole.pl także następujące promocje:
Promocja Letnie bestsellery w OleOle ważna do dnia 15.09.26. Skorzystaj z promocji na letnie bestsellery w OleOle i kup wybrane produkty z gwarancją najniższej ceny. W OleOle trwa promocja na letnie bestsellery z wielu kategorii. W atrakcyjnych cenach znajdziesz wybrane urządzenia RTV, AGD, elektronikę oraz sprzęt przydatny na wakacje i do domu. Wybrane produkty objęte są gwarancją najniższej ceny, dzięki czemu możesz zrobić zakupy jeszcze korzystniej..
Aktualizacja promocji: 25.08.26
Seltmann Marie-Luise 18 elementów - dystrybutor
Seltmann Marie-Luise 18 elementów dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Seltmann Marie-Luise 18 elementów od oleole.pl: 342. Produkty o najniższej cenie to: Altom Design White Harmony 21,5cm, Altom Design 13cm, Altom Design Karo, Extralink Home P13 EX.73882 Tarowanie 0,1kg, Altom Design Regular Ślimak 20cm 01010051554, Altom Design White Harmony 28cm. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Seltmann, Altom Design, Sencor, Smeg, Raven, Girmi, ETA, G3 Ferrari, MariaPaula, Beurer.
Wysokość ceny Seltmann Marie-Luise 18 elementów na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl
Cena 869.0 zł za Seltmann Marie-Luise 18 elementów w oleole.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 25.08.2026
Parametry:
| EAN | 4052212028354 |
|---|---|
| SKU | 1351219 |





