Sencor SKS 7700BK Tarowanie 10kg
Sencor
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 119.90 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119.90 zł
Opis:
Dokładność pomiaru: 1 gDodatkowe opcje: automatyczne wyłączanie, czujnik tensometryczny, dotykowe sterowanie, funkcja tarowania, pomiar w funtach, pomiar w kilogramach, sterowanie dotykowe, szklana powierzchnia, wskaźnik niskiego poziomu baterii, wskaźnik przeciążenia, wyświetlacz LED
Gwarancja: 24 miesiące
Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji: 0
Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji: 0
Interoperacyjność 5 - tekst 1: 0
Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta: 0
Jednostki wagowe: gram, mililitr, kilogram, tara, uncja (oz), funt
Barwa: czarny
Maksymalne obciążenie: 10 kg
Pojemność misy: 0 l
Rodzaj wagi: elektroniczna
Wariantowanie seria : Sencor SKS 7700BK
Sygnalizator przekroczenia obciążenia: tak
Wyposażenie: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Zasilanie: akumulator
Zasilanie: akumulatorowe
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak zaoszczędzić na zakupie Sencor SKS 7700BK Tarowanie 10kg w oleole.pl?
Produkt Sencor SKS 7700BK Tarowanie 10kg w oleole.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Sencor SKS 7700BK Tarowanie 10kg?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Sencor SKS 7700BK Tarowanie 10kg w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 26.08.26
Czy dla produktu Sencor SKS 7700BK Tarowanie 10kg istnieją inne dostępne promocje?
Tak. Dla produktu Sencor SKS 7700BK Tarowanie 10kg mogą obowiązywać w sklepie oleole.pl także następujące promocje:
Specjalna promocja Letnie bestsellery w OleOle. Skorzystaj z promocji na letnie bestsellery w OleOle i kup wybrane produkty z gwarancją najniższej ceny. W OleOle trwa promocja na letnie bestsellery z wielu kategorii. W atrakcyjnych cenach znajdziesz wybrane urządzenia RTV, AGD, elektronikę oraz sprzęt przydatny na wakacje i do domu. Wybrane produkty objęte są gwarancją najniższej ceny, dzięki czemu możesz zrobić zakupy jeszcze korzystniej.. Ważna do 15.09.26.
Aktualizacja promocji: 26.08.26
Sencor SKS 7700BK Tarowanie 10kg - dystrybutor
Sencor SKS 7700BK Tarowanie 10kg dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Sencor SKS 7700BK Tarowanie 10kg od oleole.pl: 346. Produkty o najniższej cenie to: Altom Design White Harmony 21,5cm, Altom Design 13cm, Altom Design Karo, Extralink Home P13 EX.73882 Tarowanie 0,1kg, Altom Design Regular Ślimak 20cm 01010051554, Altom Design 0103005453. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Seltmann, Altom Design, Sencor, Smeg, Girmi, Raven, ETA, G3 Ferrari, MariaPaula, Beurer.
Wysokość ceny Sencor SKS 7700BK Tarowanie 10kg na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl
Cena 119.9 zł za Sencor SKS 7700BK Tarowanie 10kg w oleole.pl jest poniżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 26.08.2026
Parametry:
| EAN | 8590669344956 |
|---|---|
| SKU | 1307016 |





