Sencor STS 5050SS Ruszt do bułek Rozmrażanie 1000W
Sencor
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 149.99 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 149.99 zł
Opis:
Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania: takDominujący odcień: srebrny/szary
Dodatkowe opcje: 9 poziomów opiekania, nóżki antypoślizgowe, ponowne podgrzanie, zatrzymanie opiekania
Gwarancja: 24 miesiące
Barwa: srebrny
Liczba tostów: 2
Moc: 1000 W
Typ tostera: dwuszczelinowy
Rozmrażanie: tak
Ruszt na bułki: tak
Płyta na okruchy: tak
Wykonanie obudowy: stal nierdzewna
Wyposażenie: instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, ruszt do bułek, tacka na okruchy
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak zaoszczędzić na zakupie Sencor STS 5050SS Ruszt do bułek Rozmrażanie 1000W w oleole.pl?
Produkt Sencor STS 5050SS Ruszt do bułek Rozmrażanie 1000W w oleole.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Sencor STS 5050SS Ruszt do bułek Rozmrażanie 1000W?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Sencor STS 5050SS Ruszt do bułek Rozmrażanie 1000W w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 26.08.26
Czy dla produktu Sencor STS 5050SS Ruszt do bułek Rozmrażanie 1000W istnieją inne dostępne promocje?
Tak. Dla produktu Sencor STS 5050SS Ruszt do bułek Rozmrażanie 1000W mogą obowiązywać w sklepie oleole.pl także następujące promocje:
Specjalna promocja Letnie bestsellery w OleOle. Skorzystaj z promocji na letnie bestsellery w OleOle i kup wybrane produkty z gwarancją najniższej ceny. W OleOle trwa promocja na letnie bestsellery z wielu kategorii. W atrakcyjnych cenach znajdziesz wybrane urządzenia RTV, AGD, elektronikę oraz sprzęt przydatny na wakacje i do domu. Wybrane produkty objęte są gwarancją najniższej ceny, dzięki czemu możesz zrobić zakupy jeszcze korzystniej.. Ważna do 15.09.26.
Aktualizacja promocji: 26.08.26
Sencor STS 5050SS Ruszt do bułek Rozmrażanie 1000W - dystrybutor
Sencor STS 5050SS Ruszt do bułek Rozmrażanie 1000W dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Sencor STS 5050SS Ruszt do bułek Rozmrażanie 1000W od oleole.pl: 175. Produkty o najniższej cenie to: Smarton TS 300 650W, Sencor STS 2606WH Rozmrażanie 750W, Vesta ETM01 Ruszt do bułek 800W, Midea MT-RP2L09W Rozmrażanie 950W, Melissa 16140149 700W, Midea MT-RW2L20W Rozmrażanie 950W. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Smeg, Sencor, Bosch, Severin, Ariete, Ambition, Russell Hobbs, DeLonghi, Haden, Philips.
Wysokość ceny Sencor STS 5050SS Ruszt do bułek Rozmrażanie 1000W na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl
Cena 149.99 zł za Sencor STS 5050SS Ruszt do bułek Rozmrażanie 1000W w oleole.pl jest poniżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 26.08.2026
Parametry:
| EAN | 8590669192175 |
|---|---|
| SKU | 1225612 |




