Severin SM 3772 600W Rozdrabniacz Końcówka do ubijania
SEVERIN
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 159.99 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 189.99 zł
Opis:
Funkcja Turbo: takFunkcje: miksowanie, rozdrabnianie (siekanie), ubijanie piany
Gwarancja: 24 miesiące
Funkcje dodatkowe: funkcja Turbo
Barwa: srebrno-czarny
Moc silnika: od 550 do 700 W
Moc silnika: 600 W
Możliwość czyszczenia końcówek w zmywarce: tak
Pozostałe funkcje: przycisk zwalniający końcówki
Tryb pracy pulsacyjnej: nie
Przystawki: rozdrabniacz, trzepaczka
Regulowanie obrotów: mechaniczna-płynna
Waga urządzenia: 0 kg
Wariantowanie: SM 3772
Wykonanie korpusu: stal nierdzewna - tworzywo sztuczne
Wykonanie misy roboczej: nie dotyczy
Wykonanie stopy: stal nierdzewna
Końcówki do: miksowania, ubijania
Przystawki: rozdrabniacz
Pozostałe: kielich do miksowania
Wyposażenie: instrukcja obsługi w języku polskim
Zasilanie: sieciowe 230-240 V 50/60 Hz
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić taniej Severin SM 3772 600W Rozdrabniacz Końcówka do ubijania w oleole.pl?
Produkt Severin SM 3772 600W Rozdrabniacz Końcówka do ubijania w oleole.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest dostępny kod rabatowy dla Severin SM 3772 600W Rozdrabniacz Końcówka do ubijania?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Severin SM 3772 600W Rozdrabniacz Końcówka do ubijania w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 27.08.26
Czy są dostępne dodatkowe promocje dotyczące: Severin SM 3772 600W Rozdrabniacz Końcówka do ubijania?
Tak. Dla produktu Severin SM 3772 600W Rozdrabniacz Końcówka do ubijania mogą obowiązywać w sklepie oleole.pl także następujące promocje:
Oferta Letnie bestsellery w OleOle. Skorzystaj z promocji na letnie bestsellery w OleOle i kup wybrane produkty z gwarancją najniższej ceny. W OleOle trwa promocja na letnie bestsellery z wielu kategorii. W atrakcyjnych cenach znajdziesz wybrane urządzenia RTV, AGD, elektronikę oraz sprzęt przydatny na wakacje i do domu. Wybrane produkty objęte są gwarancją najniższej ceny, dzięki czemu możesz zrobić zakupy jeszcze korzystniej.. Promocja ważna do 15.09.26.
Aktualizacja promocji: 27.08.26
Severin SM 3772 600W Rozdrabniacz Końcówka do ubijania - dystrybutor
Severin SM 3772 600W Rozdrabniacz Końcówka do ubijania dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Severin SM 3772 600W Rozdrabniacz Końcówka do ubijania od oleole.pl: 359. Produkty o najniższej cenie to: Łucznik JK-200 C 200W, Bomann SM 6081 CB 350W, Clatronic SM 3824 350W, Braun MQ10.000PWH 450W, Smarton HB 100 400W, Kalorik MX1010CW 300W. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Sencor, Bosch, Zelmer, Nutribullet, Tefal, Ariete, Smeg, Ninja, Raven, Severin.
Wysokość ceny Severin SM 3772 600W Rozdrabniacz Końcówka do ubijania na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl
Cena 199.99 zł za Severin SM 3772 600W Rozdrabniacz Końcówka do ubijania w oleole.pl jest podobna do średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 27.08.2026
Parametry:
| EAN | 4008146040689 |
|---|---|
| SKU | 1286261 |





