Kuchnia i jadalnia Duże agd Kuchnie, piekarniki, okapy Kuchnie

Smeg CX92IM Grill

Smeg


8299.00 zł 8349.00 zł szt

Historia cen

+1%
Cena tego produktu wzrosła w ostatnim czasie o 1%
  • Najniższa cena w historii: 8299.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 8299.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

"Zimne drzwi" piekarnika: tak;"Chłodne drzwi" piekarnika: tak
Oczyszczanie piekarnika: parowe
Długość kabla: 0 cm
Dodatkowe opcje piekarnika: czyszczenie parowe
Dodatkowe opcje płyty grzewczej: 4 pola "Booster"
Grill (opiekacz): tak
Gwarancja: 24 miesiące
Klasa energetyczna: A
Barwa przodu piekarnika: czarny
Barwa płyty grzewczej: czarny
Ilość funkcji piekarnika: 4
Liczba palników/pól grzejnych: 4
Moc przyłączeniowa: 0 kW
Opuszczana grzałka grilla (opiekacza): nie
Oświetlenie wnętrza piekarnika: tak
Pojemność piekarnika: 70 l
Pokrywa płyty grzewczej: bez pokrywy
Punkty grzewcze: 4 pola indukcyjne, palnik Booster
Programator: elektroniczny
Opcja samooczyszczenia piekarnika: tak
Typ piekarnika: elektryczny
Typ płyty grzewczej: indukcyjna
Rożen: nie
Schowek na akcesoria: nie
Termoobieg: nie
Termoobieg: nie
Termosonda: nie
Wnętrze: emalia Ever Clean
Wykonanie płyty grzewczej: szklane
Rozmiary - głębokość: 60 cm
Rozmiary - szerokość: 90 cm
Rozmiary - wysokość: 90 cm
Wyposażenie: blacha uniwersalna, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, przewód zasilający, wtyczka do przewodu zasilającego
Zapalarka gazu: nie
Zapalarka gazu: nie dotyczy
Zużycie energii (tryb tradycyjny): 0 kWh
Zużycie energii (tryb z wentylatorem): 0,8 kWh

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak znaleźć zniżki na Smeg CX92IM Grill w oleole.pl?

Produkt Smeg CX92IM Grill w oleole.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest dostępny kod rabatowy dla Smeg CX92IM Grill?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Smeg CX92IM Grill w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Czy obecnie można skorzystać z innych promocji na produkt Smeg CX92IM Grill?

Tak, w sklepie oleole.pl dla produktu Smeg CX92IM Grill mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Specjalna oferta Jesienne bestellery OleOle!. Ulubione produkty klientów z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Tanio kupisz wybrany sprzęt AGD, RTV, smartfony i inne urządzenia. Kupuj najtaniej w OleOle! Sprawdź sprzęty, które klienci uwielbiają - z gwarancją najniższej ceny.. Promocja trwa do 01.12.26.
Specjalna oferta Przygotuj się na sezon grzewczy. Ogrzej się w chłodne dni. W OleOle znajdziesz grzejniki, termowentylatory, koce elektryczne, nawilżacze powietrza i czajniki elektryczne z gwarancją najniższej ceny. Przygotuj się do sezonu grzewczego z OleOle. Sprawdź ofertę produktów, które przydadzą Ci się w tym sezonie - w niskich cenach!. Promocja trwa do 11.03.27.
Specjalna oferta Suszarki do ubrań w swietnych cenach!. Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle!. Promocja trwa do 11.03.27.
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Smeg CX92IM Grill - dystrybutor

Smeg CX92IM Grill dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Smeg CX92IM Grill od oleole.pl: 158. Produkty o najniższej cenie to: Ravanson KWGE-K55N, Amica 58GGD1.23OFP(Xv), MPM 56-KGM-04 Termoobieg, MPM 56-KGE-03, MPM MPM-56-KEE-07, Beko FSS52020DW Grill. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Amica, MPM, Beko, Electrolux, Gorenje, Ravanson, Smeg, Whirlpool, Indesit, AEG-Electrolux.

Wysokość ceny Smeg CX92IM Grill na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl

Cena 8349.0 zł za Smeg CX92IM Grill w oleole.pl jest powyżej średniej. Odnotowano bardzo duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 25.09.2026

Parametry:

EAN 8017709341398
SKU 1353244