Smeg FAB50RRD5 Pełny No Frost 192,1 Czerwony
Smeg
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 8799.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 8799.00 zł
Opis:
System automatycznego odszraniania chłodziarki: takSystem No Frost: tak
Bezszronowa (No Frost) do opisów: bezszronowa (No Frost)
Bezszronowa (No Frost): pełny No Frost
Zdolność przechowywania w razie awarii: 15 h
Długość kabla: 180 cm
Dodatkowe informacje: wentylator, rolki jezdne, oświetlenie w zamrażarce, oświetlenie ledowe, nóżki z regulacją wysokości, oświetlenie
Kolor: czerwony
Dystrybutor wody: nie
Dystrybutor wody: nie
Funkcje AI: nie
Gwarancja producenta: 24 miesiące
Interoperacyjność 3 - tekst: 0
Interoperacyjność 4 - link Google Play: 0
Interoperacyjność 5 - link Apple Store: 0
Interoperacyjność 7 - link do strony producenta: 0
Klasa energetyczna: E
Klasa klimatyczna: N, SN, T, ST
Kolor urządzenia: czerwony
Kolor / materiał boków: czerwony
Kolor / materiał drzwi: czerwony
Komora świeżości: nie
Kostkarka: ręczna (twistowa)
Licowane drzwi: nie
Ilość agregatów: 1
Liczba drzwi: dwudrzwiowe
Liczba pojemników: 0
Liczba półek: 3
Ilość termostatów: 0
Lodówki podblatowe: nie
Podwójne drzwi chłodziarki: nie
Pojemność użytkowa chłodziarki: od 350 litrów
Pojemność użytkowa chłodziarki: 400 l
Pojemność użytkowa zamrażarki: od 100 do 149 litrów
Pojemność użytkowa zamrażarki: 124 l
Położenie zamrażarki: na górze
Poziom hałasu: 41 dB
Klasa poziomu hałasu: A
Poziom hałasu: 41 dB
Możliwość regulacji wysokości półek: tak
Roczne zużycie energii: 265 kWh
Rodzaj etykiety: nowa
Seria: Smeg 50’s Style
Spersonalizowany design: tak
Rozmrażanie w chłodziarce: automatyczny
Rozmrażanie w zamrażarce: automatyczny
Sterowanie: elektroniczne
Automatyczne odszranianie chłodziarki: tak
Automatyczne rozmrażanie zamrażarki: tak
Szklane wykończenie drzwi: nie
Szuflada z kontrolą wilgotności: nie
Funkcja szybkiego chłodzenia: nie
Funkcja szybkiego zamrażania: tak
Wariantowanie - drzwi: prawostronne
Głębokość: 85,1 cm
Szerokość: 79,6 cm
Wysokość: 192,1 cm
Wymuszona cyrkulacja powietrza : tak
Wyposażenie: 2 półki szklane, 3 półki w drzwiach, 1 szuflada na warzywa i owoce, pojemnik na butelki na drzwiach
Wyposażenie: rączki/uchwyty zewnętrzne, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Wyposażenie: 2 półki w drzwiach, 1 półka, pojemnik na kostki lodu, komora ekspresowego zamrażania
Wyświetlacz: nie
Wyświetlacz zewnętrzny: nie
Zdalne sterowanie smartfonem: nie
Wydajność zamrażania: 0 kg/24h
Zamienna strona zawiasów drzwi: nie
Zamienna strona zawiasów drzwi: nie
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak zaoszczędzić na zakupie Smeg FAB50RRD5 Pełny No Frost 192,1 Czerwony w oleole.pl?
Nie przegap okazji na Smeg FAB50RRD5 Pełny No Frost 192,1 Czerwony w oleole.pl z dodatkowymi promocjami. Liczba obowiązujących promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy dla produktu Smeg FAB50RRD5 Pełny No Frost 192,1 Czerwony jest aktualnie dostępny kod rabatowy?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Smeg FAB50RRD5 Pełny No Frost 192,1 Czerwony w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 23.08.26
Czy są dostępne inne promocje w sklepie?
Tak. Dla produktu Smeg FAB50RRD5 Pełny No Frost 192,1 Czerwony mogą obowiązywać w sklepie oleole.pl także następujące promocje:
Akcja promocyjna Letnie bestsellery w OleOle. Skorzystaj z promocji na letnie bestsellery w OleOle i kup wybrane produkty z gwarancją najniższej ceny. W OleOle trwa promocja na letnie bestsellery z wielu kategorii. W atrakcyjnych cenach znajdziesz wybrane urządzenia RTV, AGD, elektronikę oraz sprzęt przydatny na wakacje i do domu. Wybrane produkty objęte są gwarancją najniższej ceny, dzięki czemu możesz zrobić zakupy jeszcze korzystniej.. Promocja obowiązuje do 15.09.26.
Aktualizacja promocji: 23.08.26
Smeg FAB50RRD5 Pełny No Frost 192,1 Czerwony - dystrybutor
Smeg FAB50RRD5 Pełny No Frost 192,1 Czerwony dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Smeg FAB50RRD5 Pełny No Frost 192,1 Czerwony od oleole.pl: 591. Produkty o najniższej cenie to: MPM 46-CJ-02/E 51cm Czarny, MPM MPM-46-CJ-07 50cm Biały, Ravanson LKK-50ES 48,5cm Srebrny, MPM 46-CJ-01/E 51cm Biały, Manta MM515PWH 48,7cm Biały, Manta MM515PBK 48cm Czarny. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Samsung, MPM, Smeg, Amica, Candy, Haier, Beko, Liebherr, LG, Bosch.
Wysokość ceny Smeg FAB50RRD5 Pełny No Frost 192,1 Czerwony na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl
Cena 8799.0 zł za Smeg FAB50RRD5 Pełny No Frost 192,1 Czerwony w oleole.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 23.08.2026
Parametry:
| EAN | 8017709299439 |
|---|---|
| SKU | 1359909 |





