Kuchnia i jadalnia Garnki

Staub Mini Cocotte 40511-086-0 Ceramika 0,2l

Staub


89.99 zł 79.99 zł szt

Historia cen

-11%
Cena tego produktu spadła w ostatnim czasie o 11%
  • Najniższa cena w historii: 50.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 79.99 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Dodatkowe opcje: można używać w piekarniku w temperaturze do 300°C
Funkcje dodatkowe: możliwość stosowania w piekarniku
Gwarancja: 30 lat
Barwa: czerwony
Kolor: czerwony
Możliwość czyszczenia w zmywarce: tak
Możliwość używania w piekarniku: tak
Możliwość stosowania na kuchenkach indukcyjnych: nie
Patelnia w zestawie: nie
Pojemność: naczynie żaroodporne 0,2 l
Pojemność (wariantowanie nie dla zestawów): 0,2 litra
Pojemność: bardzo mała (do 2 l)
Pokrywki w zestawie: ceramiczne
Powłoka wewnętrzna: emalia
Powłoka wewnętrzna: emalia
Powłoka wewnętrzna: emalia
Warstwa zewnętrzna: ceramika
Rodzaj produktu: naczynie żaroodporne
Seria: Staub Gift Giving
Seria: Staub Gift Giving
System odłączanej rączki: nie;Średnica: naczynia żaroodporne 10,5 cm;Średnice (relacje): 10,5 cm;Łatwość przechowywania: nie
Wariantowanie (seria) : Staub Gift Giving
Zawartość: naczynie żaroodporne, pokrywka
W zestawie: naczynie żaroodporne 0,2 l

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić Staub Mini Cocotte 40511-086-0 Ceramika 0,2l taniej w oleole.pl?

Produkt Staub Mini Cocotte 40511-086-0 Ceramika 0,2l w oleole.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy dla produktu Staub Mini Cocotte 40511-086-0 Ceramika 0,2l jest aktualnie dostępny kod rabatowy?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Staub Mini Cocotte 40511-086-0 Ceramika 0,2l w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 24.09.26

Czy aktualnie dostępne są inne promocje dla: Staub Mini Cocotte 40511-086-0 Ceramika 0,2l?

Tak. Dla produktu Staub Mini Cocotte 40511-086-0 Ceramika 0,2l mogą obowiązywać w sklepie oleole.pl także następujące promocje:
Oferta Jesienne bestellery OleOle!. Ulubione produkty klientów z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Tanio kupisz wybrany sprzęt AGD, RTV, smartfony i inne urządzenia. Kupuj najtaniej w OleOle! Sprawdź sprzęty, które klienci uwielbiają - z gwarancją najniższej ceny.. Ważność promocji do 01.12.26.
Oferta Przygotuj się na sezon grzewczy. Ogrzej się w chłodne dni. W OleOle znajdziesz grzejniki, termowentylatory, koce elektryczne, nawilżacze powietrza i czajniki elektryczne z gwarancją najniższej ceny. Przygotuj się do sezonu grzewczego z OleOle. Sprawdź ofertę produktów, które przydadzą Ci się w tym sezonie - w niskich cenach!. Ważność promocji do 11.03.27.
Oferta Suszarki do ubrań w swietnych cenach!. Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle! Pożegnaj się z rozwieszaniem prania - suszarki i pralko-suszarki do ubrań z gwarancją najniższej ceny w OleOle!. Ważność promocji do 11.03.27.
Aktualizacja promocji: 24.09.26

Staub Mini Cocotte 40511-086-0 Ceramika 0,2l - dystrybutor

Staub Mini Cocotte 40511-086-0 Ceramika 0,2l dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Staub Mini Cocotte 40511-086-0 Ceramika 0,2l od oleole.pl: 314. Produkty o najniższej cenie to: Silesia Rybnik 205002247 Indukcja Emalia 2,2l, Silesia Rybnik 205002244 Indukcja Emalia 1,5l, Silesia Rybnik 205002844 Indukcja Emalia 1,5l, Silesia Rybnik 02050021309 Indukcja Emalia 1l, Pyrex 722627 1,2l, Pyrex 722623 1l. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Ambition, Altom Design, Staub, Zwilling, Silesia Rybnik, La Bonita, Lamart, Valdinox, Tefal, Ballarini.

Wysokość ceny Staub Mini Cocotte 40511-086-0 Ceramika 0,2l na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl

Cena 79.99 zł za Staub Mini Cocotte 40511-086-0 Ceramika 0,2l w oleole.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 24.09.2026

Parametry:

SKU 1244972
EAN 4009839316531