Whirlpool GOFL629S 59cm

WHIRLPOOL


1099.00 zł 1028.00 zł szt

Historia cen

-6%
Cena tego produktu spadła w ostatnim czasie o 6%
  • Najniższa cena w historii: 899.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1028.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Bezpieczny w użytkowaniu: zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
Bezpieczeństwo użytkowania: zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
Kolor: srebrny/szary
Dodatkowe opcje: 9 poziomów mocy grzania
Gwarancja: 24 miesiące
Barwa płyty grzewczej: szampański
Ilość palników/pól grzewczych: 4;Łączenie pól grzejnych: nie
Napięcie zasilania: 230V (instalacja jednofazowa)
Nazwa produktowa do opisów: płyta do zabudowy
Punkty grzewcze: 4 palniki gazowe
Typ obsługiwanego gazu: 3B/P (propan-butan), G20 (E, GZ-50)
Rodzaj obsługiwanego gazu - informacja dla Ls (GZ-35): Urządzenie nieprzystosowane i niezalecane do zasilania gazem GZ-35.
Rodzaj obsługiwanego gazu - informacja dla Lw (GZ-41,5): Urządzenie nieprzystosowane i niezalecane do zasilania gazem Lw/GZ – 41,5. 
Typ płyty: płyta gazowa
Rodzaj rusztu: dwuczęściowy żeliwny
Kontrola płyty grzewczej: mechaniczne - pokrętła na płycie grzewczej
Sterowanie typu "slider": nie
Wariantowanie - seria: Whirlpool GOFL 629/%%
Wykonanie płyty grzewczej: szklane
Głębokość: 51 cm
Szerokość: 59 cm
Wysokość: 4,9 cm
Wyposażenie: instrukcja obsługi w języku polskim, przewód zasilający
Zapalarka gazu: automatyczna

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak nabyć Whirlpool GOFL629S 59cm taniej w oleole.pl?

Użyj dodatkowych promocji, aby kupić Whirlpool GOFL629S 59cm w oleole.pl taniej. Liczba obowiązujących promocji: 1. Przeczytaj warunki promocji poniżej.

Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Whirlpool GOFL629S 59cm?

Na chwilę obecną brak ważnych kodów rabatowych dla Whirlpool GOFL629S 59cm w oleole.pl.
Aktualizacja informacji o promocji: 01.08.26
Nie szukaj kuponów na stronach z rabatami! Przy każdym produkcie na naszej stronie znajdziesz informację o dostępności kodu rabatowego.

Czy są dostępne inne promocje w sklepie?

Tak, w sklepie oleole.pl dla produktu Whirlpool GOFL629S 59cm mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Specjalna promocja Letnie bestsellery w OleOle. Skorzystaj z promocji na letnie bestsellery w OleOle i kup wybrane produkty z gwarancją najniższej ceny. W OleOle trwa promocja na letnie bestsellery z wielu kategorii. W atrakcyjnych cenach znajdziesz wybrane urządzenia RTV, AGD, elektronikę oraz sprzęt przydatny na wakacje i do domu. Wybrane produkty objęte są gwarancją najniższej ceny, dzięki czemu możesz zrobić zakupy jeszcze korzystniej.. Ważna do 15.09.26.
Aktualizacja informacji o promocji: 01.08.26
Najlepsze promocje i okazje na oleole.pl znajdziesz sprawdzając naszą stronę regularnie!

Kto jest sprzedawcą produktu Whirlpool GOFL629S 59cm?

Whirlpool GOFL629S 59cm oferowany jest na naszej stronie przez partnera oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez oleole.pl?

Liczba produktów w tej kategorii, co Whirlpool GOFL629S 59cm od oleole.pl: 477. Produkty o najniższej cenie to: Candy Idea CHW6LBX/4U2 59,5cm, Candy Idea CHW6LBB 59,5cm, MPM 30-IM-12/N 29cm, MPM 30-GMH-20 29,5cm, Beko HDCG32220SX 30cm, Akpo PKA 30 830/2 30cm. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Electrolux, Bosch, Smeg, Amica, Teka, Whirlpool, Franke, Beko, Siemens, Samsung.

Jak kształtuje się cena Whirlpool GOFL629S 59cm na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl?

Koszt produktu Whirlpool GOFL629S 59cm w oleole.pl, który wynosi 1028.0 zł jest poniżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje ekstremalnie duże zróżnicowanie cen produktów.


Parametry:

EAN 8003437605277
SKU 1225941