Baterie kuchenne - Franke Active Pull-Out Spray Chrom/Kamienny szary Mosiądz

FRANKE


1538.99 zł 1259.00 zł szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h

Historia cen

-18%
Cena tego produktu spadła w ostatnim czasie o 18%
  • Najniższa cena w historii: 1259.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1259.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Bateria termostatyczna: nie
Bateria wysokociśnieniowa: tak
Kolor: srebrny/szary
Funkcja prysznica: tak
Funkcje dodatkowe: ceramiczna głowica, obrotowa wylewka, perlator, technologia Eco, technologia Water Saving, wyciągana wylewka dwustrumieniowa
Gwarancja: 5 lat z włączeniami
Kolor: chrom-kamienny szary
Otwór montażowy: 35 mm
Rodzaj baterii: jednodźwigniowa
Seria: Franke Mythos Active
Typ: stojąca
Wariantowanie - seria: Franke Active Pull Out
Wylewka: obrotowa, wyciągana
Wyposażenie: elementy do montażu, wężyki podłączeniowe
Wysokość korpusu: 312 mm
Wysokość wylewki: 280 mm
Zasięg wylewki: 240 mm...

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak znaleźć zniżki na Baterie kuchenne - Franke Active Pull-Out Spray Chrom/Kamienny szary Mosiądz w euro.com.pl?

Chcesz kupić Baterie kuchenne - Franke Active Pull-Out Spray Chrom/Kamienny szary Mosiądz w euro.com.pl taniej? Wykorzystaj dodatkowe promocje! Liczba obowiązujących promocji: 4. Sprawdź warunki promocji poniżej.

Czy istnieje obecnie kod rabatowy dla produktu Baterie kuchenne - Franke Active Pull-Out Spray Chrom/Kamienny szary Mosiądz?

Obecnie brak dostępnych kodów rabatowych, które mogą dotyczyć Baterie kuchenne - Franke Active Pull-Out Spray Chrom/Kamienny szary Mosiądz w euro.com.pl.
Aktualizacja informacji: 30.07.26
Nie trać czasu na poszukiwania kuponów na stronach z kodami rabatowymi! Przy każdym produkcie na naszej stronie znajdziesz informację o dostępnych rabatach.

Czy są dostępne inne zniżki obejmujące produkt Baterie kuchenne - Franke Active Pull-Out Spray Chrom/Kamienny szary Mosiądz?

Tak, w sklepie euro.com.pl dla produktu Baterie kuchenne - Franke Active Pull-Out Spray Chrom/Kamienny szary Mosiądz mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Oferta 50zł za każde wydane 500zł. Kup i zyskaj rabat od razu - 50 zł za każde wydane 500 zł! Tylko do 31 lipca w RTV Euro AGD. Dodaj do koszyka jeden produkt objęty promocją o wartości min. 500 zł albo więcej produktów objętych promocją o łącznej wartości min. 500 zł. Maksymalnie możesz kupić 2 sztuki tego samego produktu.
Wartość rabatu zależy od ceny lub łącznej ceny zakupionych produktów objętych promocją. Maksymalny rabat to 2000 zł.. Promocja ważna do 31.07.26. Wartość rabatu: 50PLN.
Oferta Car Spa - trzeci produkt za 1 zł. Promocja na kosmetyki samochodowe Hillmann Car Spa -> trzeci produkt tylko za 1 zł! Dodaj do koszyka minimum trzy dowolne produkty z serii Car Spa marki Hillmann objęte promocją. Użyj kodu, który obniży cenę najtańszego produktu do kwoty 1 zł.. Promocja ważna do 11.08.26.
Oferta Raty APPLE. Promocja ratalna APPLE do 30 rat 0% i do listopada nie płacisz! 1. Wybierz produkt lub produkty objęte promocją i dodaj do koszyka
Promocja ratalna obowiązuje na towary marki Apple objęte promocją, a także na usługi zakupione łącznie z takim towarem (szczegóły w Regulaminie). Dotyczy kredytu o wartości od 300 zł do 30 000 zł.
2. Wybierz dostępną ofertę ratalną.
3. Złóż wniosek, podpisz umowę i ciesz się zakupem! Decyzję otrzymasz nawet do 2 min od wysłania wniosku.. Promocja ważna do 25.08.26.
Oferta Oczyszczacze i nawilżacze teraz taniej. Sezon na pyłki? Zadbaj o powietrze, którym oddychasz. Wybrane oczyszczacze i nawilżacze taniej w RTV euro AGD! RTV Euro AGD przygotowało promocję na wybrane oczyszczacze i nawilżacze powietrza. To dobry moment, aby zadbać o lepszą jakość powietrza w domu, szczególnie w sezonie alergii i pylenia roślin. Oczyszczacze pomagają usuwać kurz, alergeny, smog i nieprzyjemne zapachy, a nawilżacze wspierają utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności powietrza. Dzięki temu urządzenia mogą poprawić komfort snu, samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie domowników, zwłaszcza alergików i dzieci.. Promocja ważna do 31.08.26.
Aktualizacja informacji: 30.07.26
Odwiedzaj naszą stronę regularnie, aby znaleźć najlepsze promocje i okazje na euro.com.pl!

Kto jest sprzedawcą produktu Baterie kuchenne - Franke Active Pull-Out Spray Chrom/Kamienny szary Mosiądz?

Baterie kuchenne - Franke Active Pull-Out Spray Chrom/Kamienny szary Mosiądz oferowany jest na naszej stronie przez partnera euro.com.pl. euro.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez euro.com.pl?

Liczba produktów w tej kategorii, co Baterie kuchenne - Franke Active Pull-Out Spray Chrom/Kamienny szary Mosiądz od euro.com.pl: 836. Produkty o najniższej cenie to: Baterie kuchenne - NEO Teno BON 080D Chrom Stal szlachetna, Baterie kuchenne - Deante Pepe BDP271M Grafitowy Mosiądz, Baterie kuchenne - NEO Joko Clinic BOJ 060C Chrom Stal szlachetna, Baterie kuchenne - Deante BEZ 062L Chrom Mosiądz, Baterie kuchenne - NEO Vero BOW 060M Chrom Stal szlachetna, Baterie kuchenne - NEO Lobo BYU 060M Chrom Stal szlachetna. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Blanco, Franke, KFA Armatura, Deante, Quadron, Alveus, Schock, Teka, Globalo, Smeg.

Jak kształtuje się cena Baterie kuchenne - Franke Active Pull-Out Spray Chrom/Kamienny szary Mosiądz na tle innych produktów w tej kategorii w euro.com.pl?

Koszt produktu Baterie kuchenne - Franke Active Pull-Out Spray Chrom/Kamienny szary Mosiądz w euro.com.pl, który wynosi 1259.0 zł jest poniżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje ekstremalnie duże zróżnicowanie cen produktów.


Parametry:

EAN 7612986056426
SKU 1269253