Czajniki elektryczne - Alessi Plissé MDL06 1l 2400W Zielony
Alessi
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 319.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 339.99 zł
Opis:
Bezpieczeństwo: automatyczne wyłączenie po zdjęciu z podstawy, zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie przed włączeniem bez wody, zabezpieczenie przed wygotowaniemDominujący kolor: zielony
Element grzejny: grzałka płaska
Filtr antyosadowy: tak
Funkcje dodatkowe: filtr antyosadowy
Funkcje inne: schowek na przewód zasilający w podstawie
Gwarancja: 24 miesiące
Informacje dodatkowe: antypoślizgowa podstawa
Kolor: zielony
Liczba poziomów regulacji temperatury: 0
Moc: 2400 W
Moc: od 2200 do 2400 W
Podświetlany wskaźnik poziomu wody: nie
Podświetlenie wnętrza: nie
Podtrzymywanie temperatury wody: nie
Pojemność: 1 l
Regulacja temperatury: nie
Rodzaj: czajnik kuchenny
Seria: Plissé
Seria: Alessi Plisse
Styl retro: nie
Sygnał dźwiękowy: nie
Wariantowanie seria: Plisse 1 litr
Wskaźnik poziomu wody: nie
Wykonanie: stal nierdzewna - tworzywo sztuczne
Wyposażenie: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Zabezpieczenia: przed przegrzaniem, przed włączeniem bez wody, przed wygotowaniem...
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić Czajniki elektryczne - Alessi Plissé MDL06 1l 2400W Zielony w promocyjnej cenie na euro.com.pl?
Oszczędzaj na Czajniki elektryczne - Alessi Plissé MDL06 1l 2400W Zielony w euro.com.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 7. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest dostępny kod rabatowy dla Czajniki elektryczne - Alessi Plissé MDL06 1l 2400W Zielony?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Czajniki elektryczne - Alessi Plissé MDL06 1l 2400W Zielony w euro.com.pl
Aktualizacja promocji: 24.08.26
Czy istnieją inne promocje obejmujące produkt Czajniki elektryczne - Alessi Plissé MDL06 1l 2400W Zielony?
Tak. Dla produktu Czajniki elektryczne - Alessi Plissé MDL06 1l 2400W Zielony mogą obowiązywać w sklepie euro.com.pl także następujące promocje:
Specjalna promocja Tańszy powrót do szkoły. Przygotuj się na nowy rok szkolny z promocjami RTV Euro AGD. Teraz taniej kupisz wybrane laptopy, tablety, smartfony, smartwatche, drukarki, hulajnogi i rowery, fotele i biurka, słuchawki oraz wiele innych produktów. Sprawdź promocje na produkty i urządzenia, które ułatwią i umilą czas podczas nowego roku szkolnego.. Ważna do 16.09.26.
Specjalna promocja 2 raty gratis w RTV Euro AGD. Otrzymaj 2 raty gratis na wybrane produkty z wielu różnych kategorii! 30 rat 0% RRSO 0%. Oferta trwa tylko do 5.09. 1. Wybierz produkt lub produkty objęte promocją i dodaj do koszyka.
Promocja ratalna obowiązuje na towary objęte promocją, a także na usługi zakupione łącznie z takim towarem (szczegóły w Regulaminie).
Dotyczy kredytu o wartości od 300 zł do 30 000 zł.
2. Wybierz dostępną promocję ratalną „2 raty gratis! 30 rat 0% RRSO 0%”
3. Złóż wniosek, podpisz umowę i ciesz się zakupem!. Ważna do 05.09.26.
Specjalna promocja Wielosztuki w RTV EURO AGD. Drugi produkt -30% / trzeci produkt -55% / czwarty produkt -80% / piąty produkt za 1 zł. Sprawdź asortyment objęty programem. Dodaj do koszyka co najmniej 2 produkty objęte programem. Rabat naliczy się na najtańszy produkt w programie.
Kategorie objęte programem: AGD wolnostojące; AGD do zabudowy; AGD małe; telewizory, audio i RTV; smartfony i gadżety; sprzęt IT i mobilność; foto i gamery; gaming.. Ważna do 31.08.26.
Specjalna promocja Festiwal rabatów. Promocja na tysiące produktów w RTV EURO AGD. Sprawdź, co teraz możesz kupić taniej. Sprawdź rabaty na wybrane produkty ze wszystkich kategorii w RTV Euro AGD.. Ważna do 31.08.26.
Specjalna promocja LaBonita superceny. Sprawdź superceny na wybrane produkty La Bonita do gotowania! W RTV Euro AGD trwają wyjątkowe promocje na produkty marki La Bonita. Taniej kupisz wybrane patelnie, garniki i rondle oraz akcesoria.. Ważna do 05.09.26.
Specjalna promocja Raty APPLE. Promocja ratalna APPLE do 30 rat 0% i do listopada nie płacisz! 1. Wybierz produkt lub produkty objęte promocją i dodaj do koszyka
Promocja ratalna obowiązuje na towary marki Apple objęte promocją, a także na usługi zakupione łącznie z takim towarem (szczegóły w Regulaminie). Dotyczy kredytu o wartości od 300 zł do 30 000 zł.
2. Wybierz dostępną ofertę ratalną.
3. Złóż wniosek, podpisz umowę i ciesz się zakupem! Decyzję otrzymasz nawet do 2 min od wysłania wniosku.. Ważna do 25.08.26.
Specjalna promocja Oczyszczacze i nawilżacze teraz taniej. Sezon na pyłki? Zadbaj o powietrze, którym oddychasz. Wybrane oczyszczacze i nawilżacze taniej w RTV euro AGD! RTV Euro AGD przygotowało promocję na wybrane oczyszczacze i nawilżacze powietrza. To dobry moment, aby zadbać o lepszą jakość powietrza w domu, szczególnie w sezonie alergii i pylenia roślin. Oczyszczacze pomagają usuwać kurz, alergeny, smog i nieprzyjemne zapachy, a nawilżacze wspierają utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności powietrza. Dzięki temu urządzenia mogą poprawić komfort snu, samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie domowników, zwłaszcza alergików i dzieci.. Ważna do 31.08.26.
Aktualizacja promocji: 24.08.26
Czajniki elektryczne - Alessi Plissé MDL06 1l 2400W Zielony - dystrybutor
Czajniki elektryczne - Alessi Plissé MDL06 1l 2400W Zielony dystrybuowany jest przez euro.com.pl. euro.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od euro.com.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Czajniki elektryczne - Alessi Plissé MDL06 1l 2400W Zielony od euro.com.pl: 478. Produkty o najniższej cenie to: Czajniki elektryczne - Adler AD 1371 0,8l 850W Szary, Czajniki elektryczne - Adler AD 1371 0,8l 850W Biały, Czajniki elektryczne - Smarton WK 020 0,5l 650W, Czajniki elektryczne - Adler AD 1272 1l 1600W Biały, Czajniki elektryczne - Mesko MS 1276 1l 1600W, Czajniki elektryczne - MPM MCZ-119 1l 2200W. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Sencor, Adler, Bosch, Zelmer, Smeg, Raven, MPM, Severin, Russell Hobbs, Ambition.
Wysokość ceny Czajniki elektryczne - Alessi Plissé MDL06 1l 2400W Zielony na tle innych produktów w tej kategorii w euro.com.pl
Cena 339.99 zł za Czajniki elektryczne - Alessi Plissé MDL06 1l 2400W Zielony w euro.com.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 24.08.2026
Parametry:
| EAN | 8003299468973 |
|---|---|
| SKU | 1277588 |





