Ekspresy do kawy ciśnieniowe - DeLonghi Eletta Explore ECAM450.55.S Kawa mrożona Szerokość 26cm
Delonghi
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h
Historia cen
+4%
Cena tego produktu wzrosła w ostatnim czasie o 4%
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu
Opis:
Cichy młynek: tak
Ciśnienie: 19 barów
Części nadające się do mycia w zmywarce: pojemnik na mleko
Długość przewodu zasilającego: 0 m
Dominujący odcień: srebrny/szary
Dwa pojemniki na kawę: nie
Ekspres do biura: nie
Relacje: DeLonghi ECAMx
Pasujący filtr: DLSC002
Filtr wody w wyposażeniu: tak
Funkcja Moja kawa: tak
Funkcje dodatkowe: funkcja Dzbanek kawy
Gwarancja: 24 miesiące, 36 m-cy po rejestracji produktu
Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji: 0
Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji: 0
Interoperacyjność 5 - tekst 1: 0
Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta: 0
Kolor: srebrny
Liczba napojów: 41
Liczba profili użytkowników: 4
Maksymalna wysokość naczynia: 16 cm
Menu w języku polskim: tak
Młynek: stalowy
Moc: 1450 W
Możliwość przygotowania zimnych napojów: tak
Parzenie dwóch kaw jednocześnie: tak
Parzenie dwóch kaw mlecznych jednocześnie: nie
Pojemność zbiornika na kawę: 300 g
Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l
Regulacja ilości zaparzanej kawy: tak
Regulacja mocy kawy: tak
Regulacja stopnia zmielenia kawy: tak
Regulacja temperatury kawy: tak
Regulacja wysokości dyszy: tak
Regulacja wysokości podstawki pod filiżankę: tak
Rodzaj kawy: ziarnista, mielona
Seria: DeLonghi Eletta Explore
Sterowanie: ekran dotykowy
System grzewczy: Thermoblock
System spieniający mleko: wbudowany pojemnik na mleko
Typ ekspresu: automatyczny
Wskaźnik poziomu wody: tak
Wyjmowany pojemnik na kawę: nie
Wyjmowany pojemnik na mleko: tak
Wyjmowany pojemnik na wodę: tak
Głębokość: 450 mm
Szerokość: 260 mm
Wysokość: 385 mm