Kuchnia i jadalnia Małe agd Ekspresy do kawy

Ekspresy do kawy ciśnieniowe - Jura S8 Dark Inox (EB) Szerokość 28cm

Jura


6549.00 zł 6899.00 zł szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h

Historia cen

+5%
Cena tego produktu wzrosła w ostatnim czasie o 5%
  • Najniższa cena w historii: 5999.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 6549.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Dostępne napoje: Americano, Cappuccino, Cappuccino Sweet Foam , Cortado, Cortado Sweet Foam, czarna, Espresso, Espresso Doppio, Espresso Macchiato, Espresso Macchiato Sweet Foam, Flat White, Flat White Sweet Foam, gorąca woda, gorące mleko, Latte Macchiato, Latte Macchiato Sweet Foam, Latte Sweet Foam, Lungo, spienione mleko
Cichy młynek: tak
Ciśnienie: 15 barów
Części nadające się do mycia w zmywarce: brak
Długość przewodu zasilającego: 1,1 m
Dominujący odcień: czarny
Dwa pojemniki na kawę: nie
Ekspres do biura: nie
Relacje: Jura S8
Pasujący filtr: Claris Smart
Filtr wody w wyposażeniu: tak
Funkcja Moja kawa: tak
Funkcje dodatkowe: podświetlenie filiżanek, programowane wyłączanie ekspresu
Gwarancja: 25 miesięcy
Higiena i czyszczenie ekspresu: automatyczne odkamienianie, automatyczne płukanie po każdym włączeniu, automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, funkcja odkamieniania, sygnalizowanie konieczności odkamienienia, ustawienie twardości wody
Czyszczenie ekspresu: automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, filtr wody, sygnalizowanie konieczności odkamienienia
Inne: automatyczne wyłączenie, kompatybilny z Jura WiFi Connect, ostrzeżenie o niskim poziomie kawy w zbiorniku, parzenie wstępne
Zgodność z aplikacją: J.O.E.
Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją: Produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:
Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji: https: //play.google.com/store/apps/details?id=ch.toptronic.joe&pli=1
Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji: https: //apps.apple.com/ch/app/j-o-e/id1364370646
Kompatybilność aplikacji: Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0
Interoperacyjność 8 - obowiązkowe: Produkt może wymagać aktualizacji, Szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:
Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta: https: //pl.jura.com/pl/produkty-do-zastosowan-domowych/ekspresy-do-kawy/S8-Piano-Black-EB-15482#tabs
Kolor: czarny
Liczba napojów: 27
Liczba profili użytkowników: 0
Maksymalna wysokość naczynia: 11 cm
Menu w języku polskim: tak
Młynek: stalowy
Moc: 1450 W
Możliwość przygotowania zimnych napojów: nie
Parzenie dwóch kaw jednocześnie: tak
Parzenie dwóch kaw mlecznych jednocześnie: nie
Pojemność zbiornika na kawę: 280 g
Pojemność zbiornika na wodę: 1,9 l
Regulacja ilości zaparzanej kawy: tak
Regulacja mocy kawy: tak
Regulacja stopnia zmielenia kawy: tak
Regulacja temperatury kawy: tak
Regulacja wysokości dyszy: tak
Regulacja wysokości podstawki pod filiżankę: nie
Rodzaj kawy: ziarnista, mielona
Seria: Jura S8
Seria - wariantowanie: Jura S8 (EB)
Sterowanie: ekran dotykowy
System grzewczy: Thermoblock
System spieniający mleko: zintegrowany
Typ ekspresu: automatyczny
Wskaźnik poziomu wody: tak
Wyjmowany pojemnik na kawę: nie
Wyjmowany pojemnik na mleko: nie
Wyjmowany pojemnik na wodę: tak
Głębokość: 446 mm
Szerokość: 280 mm
Wysokość: 348 mm
Wyposażenie: instrukcj...

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić Ekspresy do kawy ciśnieniowe - Jura S8 Dark Inox (EB) Szerokość 28cm w atrakcyjnej cenie na euro.com.pl?

Odkryj dodatkowe promocje w sklepie, aby kupić Ekspresy do kawy ciśnieniowe - Jura S8 Dark Inox (EB) Szerokość 28cm w euro.com.pl taniej. Liczba obowiązujących promocji: 6. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Ekspresy do kawy ciśnieniowe - Jura S8 Dark Inox (EB) Szerokość 28cm?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Ekspresy do kawy ciśnieniowe - Jura S8 Dark Inox (EB) Szerokość 28cm w euro.com.pl
Aktualizacja promocji: 26.08.26

Czy są dostępne inne promocje obejmujące Ekspresy do kawy ciśnieniowe - Jura S8 Dark Inox (EB) Szerokość 28cm?

Tak, w sklepie euro.com.pl dla produktu Ekspresy do kawy ciśnieniowe - Jura S8 Dark Inox (EB) Szerokość 28cm mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Promocja Tańszy powrót do szkoły. Przygotuj się na nowy rok szkolny z promocjami RTV Euro AGD. Teraz taniej kupisz wybrane laptopy, tablety, smartfony, smartwatche, drukarki, hulajnogi i rowery, fotele i biurka, słuchawki oraz wiele innych produktów. Sprawdź promocje na produkty i urządzenia, które ułatwią i umilą czas podczas nowego roku szkolnego.. Obowiązuje do 16.09.26.
Promocja 2 raty gratis w RTV Euro AGD. Otrzymaj 2 raty gratis na wybrane produkty z wielu różnych kategorii! 30 rat 0% RRSO 0%. Oferta trwa tylko do 5.09. 1. Wybierz produkt lub produkty objęte promocją i dodaj do koszyka.
Promocja ratalna obowiązuje na towary objęte promocją, a także na usługi zakupione łącznie z takim towarem (szczegóły w Regulaminie).
Dotyczy kredytu o wartości od 300 zł do 30 000 zł.
2. Wybierz dostępną promocję ratalną „2 raty gratis! 30 rat 0% RRSO 0%”
3. Złóż wniosek, podpisz umowę i ciesz się zakupem!. Obowiązuje do 05.09.26.
Promocja Wielosztuki w RTV EURO AGD. Drugi produkt -30% / trzeci produkt -55% / czwarty produkt -80% / piąty produkt za 1 zł. Sprawdź asortyment objęty programem. Dodaj do koszyka co najmniej 2 produkty objęte programem. Rabat naliczy się na najtańszy produkt w programie.
Kategorie objęte programem: AGD wolnostojące; AGD do zabudowy; AGD małe; telewizory, audio i RTV; smartfony i gadżety; sprzęt IT i mobilność; foto i gamery; gaming.. Obowiązuje do 31.08.26.
Promocja Festiwal rabatów. Promocja na tysiące produktów w RTV EURO AGD. Sprawdź, co teraz możesz kupić taniej. Sprawdź rabaty na wybrane produkty ze wszystkich kategorii w RTV Euro AGD.. Obowiązuje do 31.08.26.
Promocja LaBonita superceny. Sprawdź superceny na wybrane produkty La Bonita do gotowania! W RTV Euro AGD trwają wyjątkowe promocje na produkty marki La Bonita. Taniej kupisz wybrane patelnie, garniki i rondle oraz akcesoria.. Obowiązuje do 05.09.26.
Promocja Oczyszczacze i nawilżacze teraz taniej. Sezon na pyłki? Zadbaj o powietrze, którym oddychasz. Wybrane oczyszczacze i nawilżacze taniej w RTV euro AGD! RTV Euro AGD przygotowało promocję na wybrane oczyszczacze i nawilżacze powietrza. To dobry moment, aby zadbać o lepszą jakość powietrza w domu, szczególnie w sezonie alergii i pylenia roślin. Oczyszczacze pomagają usuwać kurz, alergeny, smog i nieprzyjemne zapachy, a nawilżacze wspierają utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności powietrza. Dzięki temu urządzenia mogą poprawić komfort snu, samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie domowników, zwłaszcza alergików i dzieci.. Obowiązuje do 31.08.26.
Aktualizacja promocji: 26.08.26

Ekspresy do kawy ciśnieniowe - Jura S8 Dark Inox (EB) Szerokość 28cm - dystrybutor

Ekspresy do kawy ciśnieniowe - Jura S8 Dark Inox (EB) Szerokość 28cm dystrybuowany jest przez euro.com.pl. euro.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od euro.com.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Ekspresy do kawy ciśnieniowe - Jura S8 Dark Inox (EB) Szerokość 28cm od euro.com.pl: 452. Produkty o najniższej cenie to: Ekspresy przelewowe - MPM MKW-12, Ekspresy przelewowe - Smarton CE 300, Ekspresy przelewowe - Beko CFM7353I, Ekspresy przelewowe - Sencor SCE 2101RD, Ekspresy przelewowe - Sencor SCE 3700BK, Ekspresy przelewowe - Sencor SCE 2710BK. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Smeg, Siemens, Sage, DeLonghi, Jura, Philips, Nespresso, Bosch, Sencor, Moccamaster.

Wysokość ceny Ekspresy do kawy ciśnieniowe - Jura S8 Dark Inox (EB) Szerokość 28cm na tle innych produktów w tej kategorii w euro.com.pl

Cena 6899.0 zł za Ekspresy do kawy ciśnieniowe - Jura S8 Dark Inox (EB) Szerokość 28cm w euro.com.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 26.08.2026

Parametry:

EAN 7610917154807
SKU 1314400