Lodówki - MPM 312-FF-59 Pełny No Frost 185cm Biały

MPM


1599.00 zł 1380.00 zł szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h

Historia cen

-14%
Cena tego produktu spadła w ostatnim czasie o 14%
  • Najniższa cena w historii: 1299.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1380.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Automatyczne rozmrażanie chłodziarki: tak
Bezszronowa (No Frost): tak
Bezszronowa (No Frost) do opisów: bezszronowa (No Frost)
Bezszronowa (No Frost): pełny No Frost
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania: 8,5 h
Długość kabla: 0 cm
Dodatkowe informacje: oświetlenie ledowe
Kolor: biały
Dystrybutor wody: nie
Dystrybutor wody: nie
Funkcje AI: nie
Funkcje dodatkowe - opis cenowy: oświetlenie ledowe, zamrażarka z systemem No Frost
Gwarancja: 24 miesiące
Interoperacyjność 3 - tekst: 0
Interoperacyjność 4 - link Google Play: 0
Interoperacyjność 5 - link Apple Store: 0
Interoperacyjność 7 - link do strony producenta: 0
Klasa energetyczna: E
Klasa klimatyczna: N, ST
Klasa zamrażarki: ****
Kolor: biały
Kolor / wykończenie boków: biały
Kolor / wykończenie frontu: biały
Komora świeżości: nie
Kompresor inverter: nie
Kostkarka: pojemnik na kostki lodu
Licowane drzwi: nie
Liczba agregatów: 1
Liczba drzwi: dwudrzwiowe
Liczba pojemników: 3
Liczba półek: 4
Liczba termostatów: 1
Lodówki podblatowe: nie
Mini barek: nie
Podwójne drzwi chłodziarki: nie
Pojemność użytkowa chłodziarki: od 200 do 249 litrów
Pojemność użytkowa chłodziarki: 210 l
Pojemność użytkowa zamrażarki: od 71 do 99 litrów
Pojemność użytkowa zamrażarki: 83 l
Położenie zamrażarki: na dole
Powłoka odporna na ślady palców: nie
Poziom hałasu: 40 dB
Klasa poziomu hałasu: C
Poziom hałasu: 40 dB
Możliwość regulacji wysokości półek: tak
Roczne zużycie energii: 233 kWh
Rodzaj etykiety: nowa
Spersonalizowany design: nie
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki: No Frost
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażarki: No Frost
Sterowanie: elektroniczne
System automatycznego odszraniania (rozmrażania) chłodziarki: tak
System automatycznego odszraniania (rozmrażania) zamrażarki: tak
Szklane wykończenie drzwi: nie
Szuflada z kontrolą wilgotności: nie
Szybkie chłodzenie: nie
Szybkie zamrażanie: nie
Wariantowanie - seria: MPM-312-FF
Głębokość: 60 cm
Szerokość: 60 cm
Wysokość: 185 cm
Wymuszona cyrkulacja powietrza : nie
Wyposażenie: 4 półki szklane, 1 szuflada, 1 półka na butelki, 3 półki w drzwiach, pojemnik na jajka
Wyposażenie: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Wyposażenie: 3 szuflady, pojemnik na kostki lodu
Wyświetlacz: nie
Wyświetlacz zewnętrzny: nie
Zdalne sterowanie smartfonem: nie
Zdolność zamrażania: 3,8 kg/24h
Zmiana kierunku otwierania drzwi: tak
Zmiana kierunku otwierania drzwi: tak...

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak uzyskać najlepszą cenę na Lodówki - MPM 312-FF-59 Pełny No Frost 185cm Biały w euro.com.pl?

Odkryj dodatkowe promocje w sklepie, aby kupić Lodówki - MPM 312-FF-59 Pełny No Frost 185cm Biały w euro.com.pl taniej. Liczba obowiązujących promocji: 4. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy dla produktu Lodówki - MPM 312-FF-59 Pełny No Frost 185cm Biały jest aktualnie dostępny kod rabatowy?

Niestety, obecnie nie ma dostępnych ważnych kodów rabatowych dla Lodówki - MPM 312-FF-59 Pełny No Frost 185cm Biały w euro.com.pl.
Aktualizacja informacji: 28.07.26
Nie trać czasu na poszukiwania kuponów na stronach z kodami rabatowymi! Przy każdym produkcie na naszej stronie znajdziesz informację o dostępnych rabatach.

Czy aktualnie są dostępne inne oferty promocyjne dla produktu Lodówki - MPM 312-FF-59 Pełny No Frost 185cm Biały?

Tak. W sklepie euro.com.pl dla produktu Lodówki - MPM 312-FF-59 Pełny No Frost 185cm Biały mogą obowiązywać również następujące promocje:
Promocja 50zł za każde wydane 500zł. Kup i zyskaj rabat od razu - 50 zł za każde wydane 500 zł! Tylko do 31 lipca w RTV Euro AGD. Dodaj do koszyka jeden produkt objęty promocją o wartości min. 500 zł albo więcej produktów objętych promocją o łącznej wartości min. 500 zł. Maksymalnie możesz kupić 2 sztuki tego samego produktu.
Wartość rabatu zależy od ceny lub łącznej ceny zakupionych produktów objętych promocją. Maksymalny rabat to 2000 zł.. Promocja ważna do 31.07.26 Wartość rabatu: 50PLN.
Promocja Car Spa - trzeci produkt za 1 zł. Promocja na kosmetyki samochodowe Hillmann Car Spa -> trzeci produkt tylko za 1 zł! Dodaj do koszyka minimum trzy dowolne produkty z serii Car Spa marki Hillmann objęte promocją. Użyj kodu, który obniży cenę najtańszego produktu do kwoty 1 zł.. Promocja ważna do 11.08.26
Promocja Raty APPLE. Promocja ratalna APPLE do 30 rat 0% i do listopada nie płacisz! 1. Wybierz produkt lub produkty objęte promocją i dodaj do koszyka
Promocja ratalna obowiązuje na towary marki Apple objęte promocją, a także na usługi zakupione łącznie z takim towarem (szczegóły w Regulaminie). Dotyczy kredytu o wartości od 300 zł do 30 000 zł.
2. Wybierz dostępną ofertę ratalną.
3. Złóż wniosek, podpisz umowę i ciesz się zakupem! Decyzję otrzymasz nawet do 2 min od wysłania wniosku.. Promocja ważna do 25.08.26
Promocja Oczyszczacze i nawilżacze teraz taniej. Sezon na pyłki? Zadbaj o powietrze, którym oddychasz. Wybrane oczyszczacze i nawilżacze taniej w RTV euro AGD! RTV Euro AGD przygotowało promocję na wybrane oczyszczacze i nawilżacze powietrza. To dobry moment, aby zadbać o lepszą jakość powietrza w domu, szczególnie w sezonie alergii i pylenia roślin. Oczyszczacze pomagają usuwać kurz, alergeny, smog i nieprzyjemne zapachy, a nawilżacze wspierają utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności powietrza. Dzięki temu urządzenia mogą poprawić komfort snu, samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie domowników, zwłaszcza alergików i dzieci.. Promocja ważna do 31.08.26
Aktualizacja informacji: 28.07.26
Regularne sprawdzanie naszej strony to najlepszy sposób na znalezienie okazji i promocji na euro.com.pl!

Kto jest sprzedawcą produktu Lodówki - MPM 312-FF-59 Pełny No Frost 185cm Biały?

Lodówki - MPM 312-FF-59 Pełny No Frost 185cm Biały oferowany jest na naszej stronie przez partnera euro.com.pl. euro.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez euro.com.pl?

Liczba produktów w tej kategorii, co Lodówki - MPM 312-FF-59 Pełny No Frost 185cm Biały od euro.com.pl: 590. Produkty o najniższej cenie to: Lodówki - Candy CHASD4351EBC 51cm Czarny, Lodówki - MPM MPM-46-CJ-07 50cm Biały, Lodówki - MPM 46-CJ-02/E 51cm Czarny, Lodówki - Ravanson LKK-50ES 48,5cm Srebrny, Lodówki - Candy CHASD4351EWC 51cm Biały, Lodówki - Candy COHS 38ES 85cm Srebrna. W tej kategorii dostępne są między innymi marki MPM, Samsung, Amica, Smeg, Candy, Haier, Liebherr, Beko, LG, Bosch.

Jak kształtuje się cena Lodówki - MPM 312-FF-59 Pełny No Frost 185cm Biały na tle innych produktów w tej kategorii w euro.com.pl?

Koszt produktu Lodówki - MPM 312-FF-59 Pełny No Frost 185cm Biały w euro.com.pl, który wynosi 1380.0 zł jest poniżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje ekstremalnie duże zróżnicowanie cen produktów.


Parametry:

EAN 5903151057068
SKU 1317281