Parownice do ubrań - Braun QuickStyle GS5031BL 1200W 25g/min
BRAUN
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 89.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 214.99 zł
Opis:
Automatyczny dobór temperatury: takCzas nagrzewania: 45 s
Długość przewodu sieciowego: 2,5 m
Funkcje dodatkowe: dwie możliwości prasowania - w pionie i w poziomie, tryb iCare - automatyczne ustawienie temperatury, wyjmowany pojemnik na wodę
Gwarancja: 24 miesiące
Kolor: czarno-niebieski
Moc: 1200 W
Pionowy wyrzut pary: tak
Pojemność zbiornika na wodę: 0,15 l
Rodzaj: parownica do ubrań
Waga: 0 kg
Wyposażenie: instrukcja obsługi w języku polskim, szczotka
Wytwarzanie pary : 25 g/min
Wytwornica pary: wbudowana...
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak znaleźć zniżki na Parownice do ubrań - Braun QuickStyle GS5031BL 1200W 25g/min w euro.com.pl?
Chcesz kupić Parownice do ubrań - Braun QuickStyle GS5031BL 1200W 25g/min w euro.com.pl taniej? Wykorzystaj dodatkowe promocje! Liczba obowiązujących promocji: 4. Sprawdź warunki promocji poniżej.
Czy istnieje obecnie kod rabatowy dla produktu Parownice do ubrań - Braun QuickStyle GS5031BL 1200W 25g/min?
Obecnie brak dostępnych kodów rabatowych, które mogą dotyczyć Parownice do ubrań - Braun QuickStyle GS5031BL 1200W 25g/min w euro.com.pl.
Aktualizacja informacji: 30.07.26
Nie trać czasu na poszukiwania kuponów na stronach z kodami rabatowymi! Przy każdym produkcie na naszej stronie znajdziesz informację o dostępnych rabatach.
Czy są dostępne inne zniżki obejmujące produkt Parownice do ubrań - Braun QuickStyle GS5031BL 1200W 25g/min?
Tak, w sklepie euro.com.pl dla produktu Parownice do ubrań - Braun QuickStyle GS5031BL 1200W 25g/min mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Oferta 50zł za każde wydane 500zł. Kup i zyskaj rabat od razu - 50 zł za każde wydane 500 zł! Tylko do 31 lipca w RTV Euro AGD. Dodaj do koszyka jeden produkt objęty promocją o wartości min. 500 zł albo więcej produktów objętych promocją o łącznej wartości min. 500 zł. Maksymalnie możesz kupić 2 sztuki tego samego produktu.
Wartość rabatu zależy od ceny lub łącznej ceny zakupionych produktów objętych promocją. Maksymalny rabat to 2000 zł.. Promocja ważna do 31.07.26. Wartość rabatu: 50PLN.
Oferta Car Spa - trzeci produkt za 1 zł. Promocja na kosmetyki samochodowe Hillmann Car Spa -> trzeci produkt tylko za 1 zł! Dodaj do koszyka minimum trzy dowolne produkty z serii Car Spa marki Hillmann objęte promocją. Użyj kodu, który obniży cenę najtańszego produktu do kwoty 1 zł.. Promocja ważna do 11.08.26.
Oferta Raty APPLE. Promocja ratalna APPLE do 30 rat 0% i do listopada nie płacisz! 1. Wybierz produkt lub produkty objęte promocją i dodaj do koszyka
Promocja ratalna obowiązuje na towary marki Apple objęte promocją, a także na usługi zakupione łącznie z takim towarem (szczegóły w Regulaminie). Dotyczy kredytu o wartości od 300 zł do 30 000 zł.
2. Wybierz dostępną ofertę ratalną.
3. Złóż wniosek, podpisz umowę i ciesz się zakupem! Decyzję otrzymasz nawet do 2 min od wysłania wniosku.. Promocja ważna do 25.08.26.
Oferta Oczyszczacze i nawilżacze teraz taniej. Sezon na pyłki? Zadbaj o powietrze, którym oddychasz. Wybrane oczyszczacze i nawilżacze taniej w RTV euro AGD! RTV Euro AGD przygotowało promocję na wybrane oczyszczacze i nawilżacze powietrza. To dobry moment, aby zadbać o lepszą jakość powietrza w domu, szczególnie w sezonie alergii i pylenia roślin. Oczyszczacze pomagają usuwać kurz, alergeny, smog i nieprzyjemne zapachy, a nawilżacze wspierają utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności powietrza. Dzięki temu urządzenia mogą poprawić komfort snu, samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie domowników, zwłaszcza alergików i dzieci.. Promocja ważna do 31.08.26.
Aktualizacja informacji: 30.07.26
Odwiedzaj naszą stronę regularnie, aby znaleźć najlepsze promocje i okazje na euro.com.pl!
Kto jest sprzedawcą produktu Parownice do ubrań - Braun QuickStyle GS5031BL 1200W 25g/min?
Parownice do ubrań - Braun QuickStyle GS5031BL 1200W 25g/min oferowany jest na naszej stronie przez partnera euro.com.pl. euro.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez euro.com.pl?
Liczba produktów w tej kategorii, co Parownice do ubrań - Braun QuickStyle GS5031BL 1200W 25g/min od euro.com.pl: 62. Produkty o najniższej cenie to: Parownice do ubrań - Huslog AD-8753 1300W 18g/min, Parownice do ubrań - Tefal Origin Travel DT1020 1200W 20g/min, Parownice do ubrań - Raven EPA002B 1600W 25g/min, Parownice do ubrań - Raven EPA002Z 1600W 25g/min, Parownice do ubrań - MPM MZP-04 1200W 22g/min, Parownice do ubrań - Tefal Pure Pop DT2026 1300W 20g/min. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Steamery, Tefal, Philips, SteamOne, Russell Hobbs, Raven, Braun, Beko, ETA, Laurastar.
Jak kształtuje się cena Parownice do ubrań - Braun QuickStyle GS5031BL 1200W 25g/min na tle innych produktów w tej kategorii w euro.com.pl?
Koszt produktu Parownice do ubrań - Braun QuickStyle GS5031BL 1200W 25g/min w euro.com.pl, który wynosi 214.99 zł jest podobny do średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje ekstremalnie duże zróżnicowanie cen produktów.
Parametry:
| SKU | 1327102 |
|---|---|
| EAN | 8021098003935 |





