Kuchnia i jadalnia Duże agd Odkurzacze i sprzątanie Parownice do ubrań

Parownice do ubrań - Russell Hobbs Aroma 28040-56 1800W 32g/min

Russell Hobbs


219.00 zł 204.99 zł szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h

Historia cen

-6%
Cena tego produktu spadła w ostatnim czasie o 6%
  • Najniższa cena w historii: 199.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 204.99 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Automatyczne wyłączenie parownicy: tak
Automatyczny dobór temperatury: nie
Czas nagrzewania: 45 s
Długość przewodu sieciowego: 3 m
Gwarancja: 24 miesiące, 36 m-cy po rejestracji produktu
Kolor: czarno-brązowy
Moc: 1800 W
Pionowy wyrzut pary: tak
Pojemność zbiornika na wodę: 0,2 l
Regulacja strumienia pary: nie
Rodzaj: parownica do ubrań
Rodzaj stopy: ceramiczna
Waga: 1,27 kg
Wyposażenie: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, nakładka do tkanin delikatnych, nasadka do zbierania kłaczków, nasadka do tapicerki, nasadka dyfuzora zapachowego
Wytwarzanie pary : 32 g/min
Wytwornica pary: wbudowana...

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić Parownice do ubrań - Russell Hobbs Aroma 28040-56 1800W 32g/min w atrakcyjnej cenie na euro.com.pl?

Odkryj dodatkowe promocje w sklepie, aby kupić Parownice do ubrań - Russell Hobbs Aroma 28040-56 1800W 32g/min w euro.com.pl taniej. Liczba obowiązujących promocji: 6. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Parownice do ubrań - Russell Hobbs Aroma 28040-56 1800W 32g/min?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Parownice do ubrań - Russell Hobbs Aroma 28040-56 1800W 32g/min w euro.com.pl
Aktualizacja promocji: 26.08.26

Czy są dostępne inne promocje obejmujące Parownice do ubrań - Russell Hobbs Aroma 28040-56 1800W 32g/min?

Tak, w sklepie euro.com.pl dla produktu Parownice do ubrań - Russell Hobbs Aroma 28040-56 1800W 32g/min mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Promocja Tańszy powrót do szkoły. Przygotuj się na nowy rok szkolny z promocjami RTV Euro AGD. Teraz taniej kupisz wybrane laptopy, tablety, smartfony, smartwatche, drukarki, hulajnogi i rowery, fotele i biurka, słuchawki oraz wiele innych produktów. Sprawdź promocje na produkty i urządzenia, które ułatwią i umilą czas podczas nowego roku szkolnego.. Obowiązuje do 16.09.26.
Promocja 2 raty gratis w RTV Euro AGD. Otrzymaj 2 raty gratis na wybrane produkty z wielu różnych kategorii! 30 rat 0% RRSO 0%. Oferta trwa tylko do 5.09. 1. Wybierz produkt lub produkty objęte promocją i dodaj do koszyka.
Promocja ratalna obowiązuje na towary objęte promocją, a także na usługi zakupione łącznie z takim towarem (szczegóły w Regulaminie).
Dotyczy kredytu o wartości od 300 zł do 30 000 zł.
2. Wybierz dostępną promocję ratalną „2 raty gratis! 30 rat 0% RRSO 0%”
3. Złóż wniosek, podpisz umowę i ciesz się zakupem!. Obowiązuje do 05.09.26.
Promocja Wielosztuki w RTV EURO AGD. Drugi produkt -30% / trzeci produkt -55% / czwarty produkt -80% / piąty produkt za 1 zł. Sprawdź asortyment objęty programem. Dodaj do koszyka co najmniej 2 produkty objęte programem. Rabat naliczy się na najtańszy produkt w programie.
Kategorie objęte programem: AGD wolnostojące; AGD do zabudowy; AGD małe; telewizory, audio i RTV; smartfony i gadżety; sprzęt IT i mobilność; foto i gamery; gaming.. Obowiązuje do 31.08.26.
Promocja Festiwal rabatów. Promocja na tysiące produktów w RTV EURO AGD. Sprawdź, co teraz możesz kupić taniej. Sprawdź rabaty na wybrane produkty ze wszystkich kategorii w RTV Euro AGD.. Obowiązuje do 31.08.26.
Promocja LaBonita superceny. Sprawdź superceny na wybrane produkty La Bonita do gotowania! W RTV Euro AGD trwają wyjątkowe promocje na produkty marki La Bonita. Taniej kupisz wybrane patelnie, garniki i rondle oraz akcesoria.. Obowiązuje do 05.09.26.
Promocja Oczyszczacze i nawilżacze teraz taniej. Sezon na pyłki? Zadbaj o powietrze, którym oddychasz. Wybrane oczyszczacze i nawilżacze taniej w RTV euro AGD! RTV Euro AGD przygotowało promocję na wybrane oczyszczacze i nawilżacze powietrza. To dobry moment, aby zadbać o lepszą jakość powietrza w domu, szczególnie w sezonie alergii i pylenia roślin. Oczyszczacze pomagają usuwać kurz, alergeny, smog i nieprzyjemne zapachy, a nawilżacze wspierają utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności powietrza. Dzięki temu urządzenia mogą poprawić komfort snu, samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie domowników, zwłaszcza alergików i dzieci.. Obowiązuje do 31.08.26.
Aktualizacja promocji: 26.08.26

Parownice do ubrań - Russell Hobbs Aroma 28040-56 1800W 32g/min - dystrybutor

Parownice do ubrań - Russell Hobbs Aroma 28040-56 1800W 32g/min dystrybuowany jest przez euro.com.pl. euro.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od euro.com.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Parownice do ubrań - Russell Hobbs Aroma 28040-56 1800W 32g/min od euro.com.pl: 62. Produkty o najniższej cenie to: Parownice do ubrań - Huslog AD-8753 1300W 18g/min, Parownice do ubrań - Sencor SSI 0850RS 1200W 20g/min, Parownice do ubrań - Tefal Origin Travel DT1020 1200W 20g/min, Parownice do ubrań - Raven EPA002Z 1600W 25g/min, Parownice do ubrań - Raven EPA002B 1600W 25g/min, Parownice do ubrań - Raven EPA003 1600W 25g/min składana. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Tefal, Steamery, Philips, Russell Hobbs, SteamOne, Raven, Sencor, Braun, Beko, Dreame.

Wysokość ceny Parownice do ubrań - Russell Hobbs Aroma 28040-56 1800W 32g/min na tle innych produktów w tej kategorii w euro.com.pl

Cena 204.99 zł za Parownice do ubrań - Russell Hobbs Aroma 28040-56 1800W 32g/min w euro.com.pl jest podobna do średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 26.08.2026

Parametry:

EAN 5038061113457
SKU 1302368