Szklanki - Ambition Bonzoo 300ml jeż

Ambition


9.99 zł szt
Do darmowej dostawy brakuje 89.01zł
Wysyłka do 48h

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 9.99 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 9.99 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
Materiał wykonania: porcelana
Możliwość mycia w zmywarce: tak
Możliwość użytkowania w mikrofalówce: tak
Naczynie z uchem: tak
Pojemność: 300 ml
Przeznaczenie (relacje): uniwersalne
Przeznaczenie: herbata, kakao, kawa, mleko, napoje
Rodzaj: kubek;Średnica: 8 cm
Wysokość: 8,5 cm...

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak znaleźć zniżki na Szklanki - Ambition Bonzoo 300ml jeż w euro.com.pl?

Chcesz kupić Szklanki - Ambition Bonzoo 300ml jeż w euro.com.pl taniej? Wykorzystaj dodatkowe promocje! Liczba obowiązujących promocji: 4. Sprawdź warunki promocji poniżej.

Czy istnieje obecnie kod rabatowy dla produktu Szklanki - Ambition Bonzoo 300ml jeż?

Obecnie brak dostępnych kodów rabatowych, które mogą dotyczyć Szklanki - Ambition Bonzoo 300ml jeż w euro.com.pl.
Aktualizacja informacji: 30.07.26
Nie trać czasu na poszukiwania kuponów na stronach z kodami rabatowymi! Przy każdym produkcie na naszej stronie znajdziesz informację o dostępnych rabatach.

Czy są dostępne inne zniżki obejmujące produkt Szklanki - Ambition Bonzoo 300ml jeż?

Tak, w sklepie euro.com.pl dla produktu Szklanki - Ambition Bonzoo 300ml jeż mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Oferta 50zł za każde wydane 500zł. Kup i zyskaj rabat od razu - 50 zł za każde wydane 500 zł! Tylko do 31 lipca w RTV Euro AGD. Dodaj do koszyka jeden produkt objęty promocją o wartości min. 500 zł albo więcej produktów objętych promocją o łącznej wartości min. 500 zł. Maksymalnie możesz kupić 2 sztuki tego samego produktu.
Wartość rabatu zależy od ceny lub łącznej ceny zakupionych produktów objętych promocją. Maksymalny rabat to 2000 zł.. Promocja ważna do 31.07.26. Wartość rabatu: 50PLN.
Oferta Car Spa - trzeci produkt za 1 zł. Promocja na kosmetyki samochodowe Hillmann Car Spa -> trzeci produkt tylko za 1 zł! Dodaj do koszyka minimum trzy dowolne produkty z serii Car Spa marki Hillmann objęte promocją. Użyj kodu, który obniży cenę najtańszego produktu do kwoty 1 zł.. Promocja ważna do 11.08.26.
Oferta Raty APPLE. Promocja ratalna APPLE do 30 rat 0% i do listopada nie płacisz! 1. Wybierz produkt lub produkty objęte promocją i dodaj do koszyka
Promocja ratalna obowiązuje na towary marki Apple objęte promocją, a także na usługi zakupione łącznie z takim towarem (szczegóły w Regulaminie). Dotyczy kredytu o wartości od 300 zł do 30 000 zł.
2. Wybierz dostępną ofertę ratalną.
3. Złóż wniosek, podpisz umowę i ciesz się zakupem! Decyzję otrzymasz nawet do 2 min od wysłania wniosku.. Promocja ważna do 25.08.26.
Oferta Oczyszczacze i nawilżacze teraz taniej. Sezon na pyłki? Zadbaj o powietrze, którym oddychasz. Wybrane oczyszczacze i nawilżacze taniej w RTV euro AGD! RTV Euro AGD przygotowało promocję na wybrane oczyszczacze i nawilżacze powietrza. To dobry moment, aby zadbać o lepszą jakość powietrza w domu, szczególnie w sezonie alergii i pylenia roślin. Oczyszczacze pomagają usuwać kurz, alergeny, smog i nieprzyjemne zapachy, a nawilżacze wspierają utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności powietrza. Dzięki temu urządzenia mogą poprawić komfort snu, samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie domowników, zwłaszcza alergików i dzieci.. Promocja ważna do 31.08.26.
Aktualizacja informacji: 30.07.26
Odwiedzaj naszą stronę regularnie, aby znaleźć najlepsze promocje i okazje na euro.com.pl!

Kto jest sprzedawcą produktu Szklanki - Ambition Bonzoo 300ml jeż?

Szklanki - Ambition Bonzoo 300ml jeż oferowany jest na naszej stronie przez partnera euro.com.pl. euro.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez euro.com.pl?

Liczba produktów w tej kategorii, co Szklanki - Ambition Bonzoo 300ml jeż od euro.com.pl: 110. Produkty o najniższej cenie to: Szklanki - Ambition Basic 310ml, Szklanki - Ambition Curly 380ml, Szklanki - Ambition Bonzoo 300ml kot, Szklanki - Ambition Bonzoo 300ml lew, Szklanki - Ambition Bonzoo 300ml jeż, Szklanki - Ambition Bonzoo 300ml wiewiórka. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Ambition, Altom Design, Rose & Tulipani, Zwilling, DeLonghi, Tchibo, Coriex, La Bonita, Lamart, Bialetti.

Jak kształtuje się cena Szklanki - Ambition Bonzoo 300ml jeż na tle innych produktów w tej kategorii w euro.com.pl?

Koszt produktu Szklanki - Ambition Bonzoo 300ml jeż w euro.com.pl, który wynosi 9.99 zł jest powyżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje ekstremalnie duże zróżnicowanie cen produktów.


Parametry:

EAN 5907530431555
SKU 1414729