Zlewozmywaki kuchenne - Deante EGERIA ZPE 010D Stalowy

DEANTE


629.00 zł 499.00 zł szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h

Historia cen

-21%
Cena tego produktu spadła w ostatnim czasie o 21%
  • Najniższa cena w historii: 469.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 499.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Bateria w zestawie: nie
Kolor: srebrny/szary
Gwarancja: 24 miesiące
Informacje dodatkowe: syfon z podłączeniem do zmywarki
Kolor: stalowy
Komora 1: 400 x 450 x 200 mm
Korek automatyczny: nie
Liczba komór: 1
Liczba otworów na baterię: 1
Liczba podfrezowanych otworów: brak
Maksymalna liczba otworów: 0
Materiał: stal szlachetna (szczotkowana)
Minimalna szerokość podbudowy: 50 cm
Ociekacz: nie
Odpływ / zawór: zawór zatyczkowy z sitkiem 3,5 cala
Odporność: na promienie UV, na uderzenia, na wysokie temperatury
Otwór na baterię: nie
Pojemność komory głównej: 0
Rodzaj: zlewozmywak prostokątny
Seria/Model (do relacji): Deante ZPE 010*
Seria: Deante Egeria
Sposób montażu: wpuszczany w blat/podwieszany
Typ korka: manualny
Wariantowanie - seria: Deante Egeria
Wycięcie: 450 x 400 mm
Głębokość: 440 mm
Szerokość: 490 mm
Wyposażenie: armatura przelewowo-odpływowa, instrukcja montażu, karta gwarancyjna, korek, maskownica, syfon
Zlewozmywak odwracalny: tak...

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić taniej Zlewozmywaki kuchenne - Deante EGERIA ZPE 010D Stalowy w euro.com.pl?

Oszczędzaj na Zlewozmywaki kuchenne - Deante EGERIA ZPE 010D Stalowy w euro.com.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 6. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy istnieje obecnie kod rabatowy dla produktu Zlewozmywaki kuchenne - Deante EGERIA ZPE 010D Stalowy?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Zlewozmywaki kuchenne - Deante EGERIA ZPE 010D Stalowy w euro.com.pl
Aktualizacja promocji: 02.08.26

Czy są dostępne inne promocje obejmujące Zlewozmywaki kuchenne - Deante EGERIA ZPE 010D Stalowy?

Tak, w sklepie euro.com.pl dla produktu Zlewozmywaki kuchenne - Deante EGERIA ZPE 010D Stalowy mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Oferta Wakacyjny niezbędnik. Letnie bestsellery w RTV EURO AGD.. Skorzystaj z promocji na sprzęt, który przyda się tego lata. W RTV Euro AGD znajdziesz wakacyjne niezbędniki w promocyjnych cenach. W ofercie dostępne są urządzenia i produkty, które sprawdzą się podczas podróży, wypoczynku i letnich aktywności – od elektroniki po praktyczny sprzęt na co dzień. To dobry moment, aby przygotować się do urlopu i wyposażyć się we wszystko, co może przydać się podczas wakacji.. Ważność promocji do 15.08.26.
Oferta Wielosztuki w RTV EURO AGD. Drugi produkt -30% / trzeci produkt -55% / czwarty produkt -80% / piąty produkt za 1 zł. Sprawdź asortyment objęty programem. Dodaj do koszyka co najmniej 2 produkty objęte programem. Rabat naliczy się na najtańszy produkt w programie.
Kategorie objęte programem: AGD wolnostojące; AGD do zabudowy; AGD małe; telewizory, audio i RTV; smartfony i gadżety; sprzęt IT i mobilność; foto i gamery; gaming.. Ważność promocji do 31.08.26.
Oferta Festiwal rabatów. Promocja na tysiące produktów w RTV EURO AGD. Sprawdź, co teraz możesz kupić taniej. Sprawdź rabaty na wybrane produkty ze wszystkich kategorii w RTV Euro AGD.. Ważność promocji do 31.08.26.
Oferta Car Spa - trzeci produkt za 1 zł. Promocja na kosmetyki samochodowe Hillmann Car Spa -> trzeci produkt tylko za 1 zł! Dodaj do koszyka minimum trzy dowolne produkty z serii Car Spa marki Hillmann objęte promocją. Użyj kodu, który obniży cenę najtańszego produktu do kwoty 1 zł.. Ważność promocji do 11.08.26.
Oferta Raty APPLE. Promocja ratalna APPLE do 30 rat 0% i do listopada nie płacisz! 1. Wybierz produkt lub produkty objęte promocją i dodaj do koszyka
Promocja ratalna obowiązuje na towary marki Apple objęte promocją, a także na usługi zakupione łącznie z takim towarem (szczegóły w Regulaminie). Dotyczy kredytu o wartości od 300 zł do 30 000 zł.
2. Wybierz dostępną ofertę ratalną.
3. Złóż wniosek, podpisz umowę i ciesz się zakupem! Decyzję otrzymasz nawet do 2 min od wysłania wniosku.. Ważność promocji do 25.08.26.
Oferta Oczyszczacze i nawilżacze teraz taniej. Sezon na pyłki? Zadbaj o powietrze, którym oddychasz. Wybrane oczyszczacze i nawilżacze taniej w RTV euro AGD! RTV Euro AGD przygotowało promocję na wybrane oczyszczacze i nawilżacze powietrza. To dobry moment, aby zadbać o lepszą jakość powietrza w domu, szczególnie w sezonie alergii i pylenia roślin. Oczyszczacze pomagają usuwać kurz, alergeny, smog i nieprzyjemne zapachy, a nawilżacze wspierają utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności powietrza. Dzięki temu urządzenia mogą poprawić komfort snu, samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie domowników, zwłaszcza alergików i dzieci.. Ważność promocji do 31.08.26.
Aktualizacja promocji: 02.08.26

Zlewozmywaki kuchenne - Deante EGERIA ZPE 010D Stalowy - dystrybutor

Zlewozmywaki kuchenne - Deante EGERIA ZPE 010D Stalowy dystrybuowany jest przez euro.com.pl. euro.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od euro.com.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Zlewozmywaki kuchenne - Deante EGERIA ZPE 010D Stalowy od euro.com.pl: 1955. Produkty o najniższej cenie to: Zlewozmywaki kuchenne - Deante Tango ZM5 0110 Stalowy Satyna, Zlewozmywaki kuchenne - Alveus Form 10 1084837 Stalowy Satyna, Zlewozmywaki kuchenne - Deante Tango ZM5 011L Stalowy Satyna, Zlewozmywaki kuchenne - Deante Techno ZEU 010A Stalowy Satyna, Zlewozmywaki kuchenne - Deante Techno ZMU 0100 Stalowy Satyna, Zlewozmywaki kuchenne - Deante Mercato ZHM 3100 Stalowy Srebrny. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Franke, Blanco, Deante, Quadron, Alveus, Teka, Schock, Smeg, Globalo.

Wysokość ceny Zlewozmywaki kuchenne - Deante EGERIA ZPE 010D Stalowy na tle innych produktów w tej kategorii w euro.com.pl

Cena 499.0 zł za Zlewozmywaki kuchenne - Deante EGERIA ZPE 010D Stalowy w euro.com.pl jest poniżej średniej. Odnotowano bardzo duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 02.08.2026

Parametry:

EAN 5907650826347
SKU 1299113