Kuchnia i jadalnia Duże agd Zmywarki Zmywarki wolnostojące

Zmywarki do zabudowy - Smeg ST4522DIN 45cm

Smeg


2349.00 zł szt
Darmowa dostawa
Wysyłka do 48h

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 2349.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2349.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Automatyczne otwieranie drzwi: tak
Czas programu dla standardowego cyklu mycia: 4: 00
Długość kabla: 150 cm
Długość węża dopływowego: 0 cm
Długość węża odpływowego: 0 cm
Dodatkowe informacje: automatyczne otwieranie drzwi
Funkcje dodatkowe: system ochrony szkła, automatyka zmywania
Funkcje dodatkowe: dodatkowe suszenie, możliwość skrócenia czasu zmywania, zmywanie strefowe
Gwarancja: 24 miesiące
Informacja o pracy zmywarki: sygnał dźwiękowy, wyświetlanie czasu do końca programu
Inne zabezpieczenia: blokada przed zmianą programu
Interoperacyjność 3 - tekst: 0
Interoperacyjność 4 - link Google Play: 0
Interoperacyjność 5 - link Apple Store: 0
Interoperacyjność 7 - link do strony producenta: 0
Klasa energetyczna: D
Klasa energetyczna: D
Kolor: czarny
Dolny kosz: składane kolce, koszyk na sztućce
Górny kosz: półki na filiżanki, regulacja wysokości kosza
Liczba kompletów: 9 kpl.
Liczba programów: 0
System mycia sztućców: koszyk na sztućce
Opóźnienie startu pracy: tak
Oświetlenie wewnętrzne: tak
Panel sterujący: zintegrowany (zakryty)
Podłączenie do ciepłej wody: tak
Pojemność: 9 kpl.
Poziom hałasu: 44 dB
Klasa poziomu hałasu: B
Poziom hałasu: 44 dB
Programy zmywania: automatyczny, Eco 50 °C, ekonomiczny (eco), intensywny 70 °C, mycie wstępne, szybki, szybki + suszenie, szybki 20', szybki 30', szybki 45, szybki 59'
Rodzaj etykiety: nowa
Rodzaj zmywarki: zmywarka do zabudowy
Seria: Smeg Linea
Silnik inverterowy: tak
Sterowanie: elektroniczne
Systemy suszenia: automatyczne uchylanie drzwi
Temperatury zmywania: 50, 60, 70
Wskaźnik braku nabłyszczacza: tak
Wskaźnik braku soli: tak
Wykonanie dna zmywarki: stal nierdzewna
Głębokość: 55 cm
Szerokość: 45 cm
Wysokość: 82 cm
Wyposażenie dodatkowe pasujące (duże litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"): brak
Wyświetlacz elektroniczny: LED (diodowy)
Zabezpieczenie przed zalaniem: wewnętrzne
Zawiasy ślizgowe: tak
Zdalne sterowanie smartfonem: nie
Zużycie energii - cykl: 0,7 kWh
Zużycie energii w trybie czuwania: 0,5 W
Zużycie prądu (100 cykli): 63 kWh
Zużycie wody - cykl: 9,9 l...

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić Zmywarki do zabudowy - Smeg ST4522DIN 45cm w promocyjnej cenie na euro.com.pl?

Oszczędzaj na Zmywarki do zabudowy - Smeg ST4522DIN 45cm w euro.com.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 7. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest dostępny kod rabatowy dla Zmywarki do zabudowy - Smeg ST4522DIN 45cm?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Zmywarki do zabudowy - Smeg ST4522DIN 45cm w euro.com.pl
Aktualizacja promocji: 24.08.26

Czy istnieją inne promocje obejmujące produkt Zmywarki do zabudowy - Smeg ST4522DIN 45cm?

Tak. Dla produktu Zmywarki do zabudowy - Smeg ST4522DIN 45cm mogą obowiązywać w sklepie euro.com.pl także następujące promocje:
Specjalna promocja Tańszy powrót do szkoły. Przygotuj się na nowy rok szkolny z promocjami RTV Euro AGD. Teraz taniej kupisz wybrane laptopy, tablety, smartfony, smartwatche, drukarki, hulajnogi i rowery, fotele i biurka, słuchawki oraz wiele innych produktów. Sprawdź promocje na produkty i urządzenia, które ułatwią i umilą czas podczas nowego roku szkolnego.. Ważna do 16.09.26.
Specjalna promocja 2 raty gratis w RTV Euro AGD. Otrzymaj 2 raty gratis na wybrane produkty z wielu różnych kategorii! 30 rat 0% RRSO 0%. Oferta trwa tylko do 5.09. 1. Wybierz produkt lub produkty objęte promocją i dodaj do koszyka.
Promocja ratalna obowiązuje na towary objęte promocją, a także na usługi zakupione łącznie z takim towarem (szczegóły w Regulaminie).
Dotyczy kredytu o wartości od 300 zł do 30 000 zł.
2. Wybierz dostępną promocję ratalną „2 raty gratis! 30 rat 0% RRSO 0%”
3. Złóż wniosek, podpisz umowę i ciesz się zakupem!. Ważna do 05.09.26.
Specjalna promocja Wielosztuki w RTV EURO AGD. Drugi produkt -30% / trzeci produkt -55% / czwarty produkt -80% / piąty produkt za 1 zł. Sprawdź asortyment objęty programem. Dodaj do koszyka co najmniej 2 produkty objęte programem. Rabat naliczy się na najtańszy produkt w programie.
Kategorie objęte programem: AGD wolnostojące; AGD do zabudowy; AGD małe; telewizory, audio i RTV; smartfony i gadżety; sprzęt IT i mobilność; foto i gamery; gaming.. Ważna do 31.08.26.
Specjalna promocja Festiwal rabatów. Promocja na tysiące produktów w RTV EURO AGD. Sprawdź, co teraz możesz kupić taniej. Sprawdź rabaty na wybrane produkty ze wszystkich kategorii w RTV Euro AGD.. Ważna do 31.08.26.
Specjalna promocja LaBonita superceny. Sprawdź superceny na wybrane produkty La Bonita do gotowania! W RTV Euro AGD trwają wyjątkowe promocje na produkty marki La Bonita. Taniej kupisz wybrane patelnie, garniki i rondle oraz akcesoria.. Ważna do 05.09.26.
Specjalna promocja Raty APPLE. Promocja ratalna APPLE do 30 rat 0% i do listopada nie płacisz! 1. Wybierz produkt lub produkty objęte promocją i dodaj do koszyka
Promocja ratalna obowiązuje na towary marki Apple objęte promocją, a także na usługi zakupione łącznie z takim towarem (szczegóły w Regulaminie). Dotyczy kredytu o wartości od 300 zł do 30 000 zł.
2. Wybierz dostępną ofertę ratalną.
3. Złóż wniosek, podpisz umowę i ciesz się zakupem! Decyzję otrzymasz nawet do 2 min od wysłania wniosku.. Ważna do 25.08.26.
Specjalna promocja Oczyszczacze i nawilżacze teraz taniej. Sezon na pyłki? Zadbaj o powietrze, którym oddychasz. Wybrane oczyszczacze i nawilżacze taniej w RTV euro AGD! RTV Euro AGD przygotowało promocję na wybrane oczyszczacze i nawilżacze powietrza. To dobry moment, aby zadbać o lepszą jakość powietrza w domu, szczególnie w sezonie alergii i pylenia roślin. Oczyszczacze pomagają usuwać kurz, alergeny, smog i nieprzyjemne zapachy, a nawilżacze wspierają utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności powietrza. Dzięki temu urządzenia mogą poprawić komfort snu, samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie domowników, zwłaszcza alergików i dzieci.. Ważna do 31.08.26.
Aktualizacja promocji: 24.08.26

Zmywarki do zabudowy - Smeg ST4522DIN 45cm - dystrybutor

Zmywarki do zabudowy - Smeg ST4522DIN 45cm dystrybuowany jest przez euro.com.pl. euro.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od euro.com.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Zmywarki do zabudowy - Smeg ST4522DIN 45cm od euro.com.pl: 352. Produkty o najniższej cenie to: Zmywarki do zabudowy - Indesit IN2IE13CNO8 Push&Go 59.4cm Kosz na sztućce, Zmywarki do zabudowy - Candy RapidO CI 3E53E0W 59,7cm, Zmywarki - Indesit IN2FE13CNO7S Push&Go 59,6cm Kosz na sztućce, Zmywarki do zabudowy - Candy Zmywarka Candy RapidO CIP 3E7L0W 59,7cm Zdalne sterowanie, Zmywarki do zabudowy - Beko b100 BDIN14320 59,8cm Kosz na sztućce, Zmywarki do zabudowy - Candy Brava CDIH 2L1047 44,8cm. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Bosch, Electrolux, Whirlpool, Beko, Amica, Candy, Samsung, Haier, Siemens, Teka.

Wysokość ceny Zmywarki do zabudowy - Smeg ST4522DIN 45cm na tle innych produktów w tej kategorii w euro.com.pl

Cena 2349.0 zł za Zmywarki do zabudowy - Smeg ST4522DIN 45cm w euro.com.pl jest powyżej średniej. Odnotowano bardzo duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 24.08.2026

Parametry:

SKU 1391749
EAN 8017709360863