Zmywarki - MPM MPM-60-ZMF-03 60cm
MPM
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 1299.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1379.00 zł
Opis:
Automatyczne otwieranie drzwi: takCzas trwania programu eco: 3: 18
Długość kabla: 150 cm
Długość węża dopływowego: 150 cm
Długość węża odpływowego: 150 cm
Dodatkowe informacje: delikatne zmywanie szkła, przepływowy ogrzewacz wody, automatyczne otwieranie drzwi, zegar, zdejmowany blat
Dostosowanie wnętrza do załadunku: ruchome kosze, ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki
Funkcje dodatkowe: tryb intensywny
Gwarancja: 24 miesiące
Informacja o pracy zmywarki: sygnał dźwiękowy, wyświetlanie czasu do końca programu
Inne zabezpieczenia: blokada przed zmianą programu
Klasa energetyczna: D
Klasa energetyczna: D
Kolor: czarny
Dolny kosz: składane elementy, półki na filiżanki, składane kolce, uchwyty na kieliszki
Górny kosz: uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki, półka na sztućce, regulacja wysokości kosza
Liczba programów: 7
Możliwość zabudowy pod blatem: tak
System mycia sztućców: szuflada na sztućce
Opóźnienie startu pracy: tak
Oświetlenie wewnętrzne: nie
Panel sterujący: zewnętrzny (odkryty)
Podłączenie do ciepłej wody: nie
Pojemność: 14 kpl.
Połowa załadunku: tak
Poziom hałasu: 47 dB
Klasa poziomu hałasu: C
Poziom hałasu: 47 dB
Programy zmywania: delikatny, Eco 50 °C, ekologiczny, intensywny, krótki, płukanie, program "30 minut", szkło, uniwersalny
Rodzaj etykiety: nowa
Silnik inverterowy: nie
Sterowanie: elektroniczne
Systemy suszenia: automatyczne uchylanie drzwi
Temperatury zmywania: 40, 45, 50, 55, 60, 65
Programy zmywania: 40, 45, 50, 55, 60, 65
Wariantowanie - mycie sztućców: szuflada
Wskaźnik braku nabłyszczacza: tak
Wskaźnik braku soli: tak
Wykonanie dna zmywarki: stal nierdzewna
Głębokość: 60 cm
Szerokość: 60 cm
Wysokość: 85 cm
Wyposażenie: instrukcja obsługi w języku polskim, kabel zasilający z wtyczką, karta gwarancyjna, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy
Wyświetlacz elektroniczny: LCD
Zabezpieczenie przed zalaniem: wewnętrzne, wąż dopływowy
Zużycie energii - cykl: 0,76 kWh
Zużycie energii w trybie czuwania: 0,49 W
Zużycie prądu (100 cykli): 85 kWh
Zużycie wody - cykl: 11 l...
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić Zmywarki - MPM MPM-60-ZMF-03 60cm taniej w euro.com.pl?
Oszczędzaj na Zmywarki - MPM MPM-60-ZMF-03 60cm w euro.com.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 7. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy obecnie można skorzystać z kodu rabatowego dla produktu Zmywarki - MPM MPM-60-ZMF-03 60cm?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Zmywarki - MPM MPM-60-ZMF-03 60cm w euro.com.pl
Aktualizacja promocji: 30.08.26
Czy są dostępne inne promocje obejmujące Zmywarki - MPM MPM-60-ZMF-03 60cm?
Tak. Dla produktu Zmywarki - MPM MPM-60-ZMF-03 60cm mogą obowiązywać w sklepie euro.com.pl także następujące promocje:
Akcja Tańszy powrót do szkoły. Przygotuj się na nowy rok szkolny z promocjami RTV Euro AGD. Teraz taniej kupisz wybrane laptopy, tablety, smartfony, smartwatche, drukarki, hulajnogi i rowery, fotele i biurka, słuchawki oraz wiele innych produktów. Sprawdź promocje na produkty i urządzenia, które ułatwią i umilą czas podczas nowego roku szkolnego.. Ważność do 16.09.26.
Akcja 2 raty gratis w RTV Euro AGD. Otrzymaj 2 raty gratis na wybrane produkty z wielu różnych kategorii! 30 rat 0% RRSO 0%. Oferta trwa tylko do 5.09. 1. Wybierz produkt lub produkty objęte promocją i dodaj do koszyka.
Promocja ratalna obowiązuje na towary objęte promocją, a także na usługi zakupione łącznie z takim towarem (szczegóły w Regulaminie).
Dotyczy kredytu o wartości od 300 zł do 30 000 zł.
2. Wybierz dostępną promocję ratalną „2 raty gratis! 30 rat 0% RRSO 0%”
3. Złóż wniosek, podpisz umowę i ciesz się zakupem!. Ważność do 05.09.26.
Akcja 30 zł rabatu za każde wydane 300zł. Kup wybrane produkty i zyskaj 30 zł rabatu za każde wydane 300 zł w RTV Euro AGD. W RTV Euro AGD trwa promocja, w której możesz otrzymać 30 zł rabatu za każde wydane 300 zł na wybrane produkty. To świetna okazja, aby zrobić większe zakupy i obniżyć ich łączny koszt. Im wyższa wartość zakupów objętych promocją, tym większy rabat możesz zyskać.. Ważność do 01.09.26. Wartość rabatu: 300PLN.
Akcja Wielosztuki w RTV EURO AGD. Drugi produkt -30% / trzeci produkt -55% / czwarty produkt -80% / piąty produkt za 1 zł. Sprawdź asortyment objęty programem. Dodaj do koszyka co najmniej 2 produkty objęte programem. Rabat naliczy się na najtańszy produkt w programie.
Kategorie objęte programem: AGD wolnostojące; AGD do zabudowy; AGD małe; telewizory, audio i RTV; smartfony i gadżety; sprzęt IT i mobilność; foto i gamery; gaming.. Ważność do 31.08.26.
Akcja Festiwal rabatów. Promocja na tysiące produktów w RTV EURO AGD. Sprawdź, co teraz możesz kupić taniej. Sprawdź rabaty na wybrane produkty ze wszystkich kategorii w RTV Euro AGD.. Ważność do 31.08.26.
Akcja LaBonita superceny. Sprawdź superceny na wybrane produkty La Bonita do gotowania! W RTV Euro AGD trwają wyjątkowe promocje na produkty marki La Bonita. Taniej kupisz wybrane patelnie, garniki i rondle oraz akcesoria.. Ważność do 05.09.26.
Akcja Oczyszczacze i nawilżacze teraz taniej. Sezon na pyłki? Zadbaj o powietrze, którym oddychasz. Wybrane oczyszczacze i nawilżacze taniej w RTV euro AGD! RTV Euro AGD przygotowało promocję na wybrane oczyszczacze i nawilżacze powietrza. To dobry moment, aby zadbać o lepszą jakość powietrza w domu, szczególnie w sezonie alergii i pylenia roślin. Oczyszczacze pomagają usuwać kurz, alergeny, smog i nieprzyjemne zapachy, a nawilżacze wspierają utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności powietrza. Dzięki temu urządzenia mogą poprawić komfort snu, samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie domowników, zwłaszcza alergików i dzieci.. Ważność do 31.08.26.
Aktualizacja promocji: 30.08.26
Zmywarki - MPM MPM-60-ZMF-03 60cm - dystrybutor
Zmywarki - MPM MPM-60-ZMF-03 60cm dystrybuowany jest przez euro.com.pl. euro.com.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od euro.com.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Zmywarki - MPM MPM-60-ZMF-03 60cm od euro.com.pl: 349. Produkty o najniższej cenie to: Zmywarki do zabudowy - Indesit IN2IE13CNO8 Push&Go 59.4cm Kosz na sztućce, Zmywarki do zabudowy - Candy RapidO CI 3E53E0W 59,7cm, Zmywarki - Indesit IN2FE13CNO7S Push&Go 59,6cm Kosz na sztućce, Zmywarki do zabudowy - Candy Zmywarka Candy RapidO CIP 3E7L0W 59,7cm Zdalne sterowanie, Zmywarki do zabudowy - Beko b100 BDIN14320 59,8cm Kosz na sztućce, Zmywarki do zabudowy - Candy Brava CDIH 2L1047 44,8cm. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Bosch, Electrolux, Whirlpool, Beko, Amica, Candy, Samsung, Haier, Siemens, Gorenje.
Wysokość ceny Zmywarki - MPM MPM-60-ZMF-03 60cm na tle innych produktów w tej kategorii w euro.com.pl
Cena 1379.0 zł za Zmywarki - MPM MPM-60-ZMF-03 60cm w euro.com.pl jest poniżej średniej. Odnotowano bardzo duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 30.08.2026
Parametry:
| EAN | 5903151082336 |
|---|---|
| SKU | 1356925 |





