Ogrzewanie i wentylacja Grzejniki Grzejniki łazienkowe

Grzejnik łazienkowy Łezka 3D Ł3DX 1650 czarny 910x540 mm


579.00 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 579.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 579.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Grzejnik łazienkowy w kolorze czarnym z dolnym podłączeniem to prawdziwa perła w świecie łazienkowego designu. Jego niepowtarzalne cechy, łączące funkcję grzewczą i dekoracyjną, czynią go niekwestionowanym atutem każdej łazienki, dodając jej wyjątkowego stylu i elegancji.

Kolor czarny to wyraz wyrafinowanego smaku i nowoczesności, który bez trudu wkomponowuje się w różnorodne aranżacje łazienkowe. Ten grzejnik nie tylko spełnia swoją główną funkcję, ale również staje się centralnym elementem wystroju, przyciągając uwagę każdego, kto wkroczy do łazienki.

Jednak to nie tylko jego wygląd czyni go wyjątkowym. Funkcja grzewcza tego grzejnika działa niezawodnie, zapewniając komfortowe i przyjemne ciepło w łazience, co jest szczególnie ważne w chłodniejsze dni. Równocześnie, jego design stanowi element dekoracyjny, który subtelnie podkreśla styl łazienki, nadając jej nowoczesności i wyjątkowej atmosfery.

W skrócie, ten czarny grzejnik łazienkowy z dolnym podłączeniem to połączenie funkcjonalności i estetyki. To nie tylko urządzenie grzewcze, ale także dzieło sztuki, które sprawi, że każda łazienka stanie się miejscem luksusu i elegancji.

Sprawdź także: aktualna gazetka promocyjna Abra Meble.
Kod rabatowy abra-meble.pl
W tej chwili brak ważnych kodów rabatowych dla abra-meble.pl
Aktualizacji kodu: 16.10.26
Inne obowiązujące promocje na abra-meble.pl
Nowa gazetka - panele i lamele. Sprawdź nową gazetkę Abra Meble, w której znajdziesz promocje na wybrane panele podłogowe oraz lamele ścienne. Przy wybranej ofercie możesz z łatwością przejść do strony danego produktu, klikając w różowe kółko.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić Grzejnik łazienkowy Łezka 3D Ł3DX 1650 czarny 910x540 mm w promocyjnej cenie na abra-meble.pl?

Oszczędzaj na Grzejnik łazienkowy Łezka 3D Ł3DX 1650 czarny 910x540 mm w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy dla produktu Grzejnik łazienkowy Łezka 3D Ł3DX 1650 czarny 910x540 mm jest aktualnie dostępny kod rabatowy?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Grzejnik łazienkowy Łezka 3D Ł3DX 1650 czarny 910x540 mm w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 16.10.26

Czy istnieją inne promocje obejmujące produkt Grzejnik łazienkowy Łezka 3D Ł3DX 1650 czarny 910x540 mm?

Tak, w sklepie abra-meble.pl dla produktu Grzejnik łazienkowy Łezka 3D Ł3DX 1650 czarny 910x540 mm mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Specjalna promocja Nowa gazetka - panele i lamele. Panele podłogowe i lamele ścienne z najnowszej gazetki czekają w niższych cenach! Sprawdź nową gazetkę Abra Meble, w której znajdziesz promocje na wybrane panele podłogowe oraz lamele ścienne. Przy wybranej ofercie możesz z łatwością przejść do strony danego produktu, klikając w różowe kółko.. Ważna do 21.10.26.
Aktualizacja promocji: 16.10.26

Grzejnik łazienkowy Łezka 3D Ł3DX 1650 czarny 910x540 mm - dystrybutor

Grzejnik łazienkowy Łezka 3D Ł3DX 1650 czarny 910x540 mm dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Grzejnik łazienkowy Łezka 3D Ł3DX 1650 czarny 910x540 mm od abra-meble.pl: 264. Produkty o najniższej cenie to: Grzejnik łazienkowy Dex 70/30, Grzejnik łazienkowy Łezka ŁP 9/40 500x440 mm biały, Grzejnik łazienkowy Łezka Retro ŁR 10/30 900x300 mm biały, Grzejnik łazienkowy Dex 100/30, Grzejnik łazienkowy Łezka ŁP 9/50 500x540 mm biały, Grzejnik łazienkowy Łezka Retro ŁR 12/30 1100x300 mm biały. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Regnis, Excellent, TERMA.

Wysokość ceny Grzejnik łazienkowy Łezka 3D Ł3DX 1650 czarny 910x540 mm na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl

Cena 579.0 zł za Grzejnik łazienkowy Łezka 3D Ł3DX 1650 czarny 910x540 mm w abra-meble.pl jest podobna do średniej. Odnotowano duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 16.10.2026

Parametry:

SKU MR_1204179
Kolor CZARNY
Waga 15.01 kg
Szerokość 54 cm