Komoda Dla Dzieci Babydreams Niebieski – Szop
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 799.48 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 799.48 zł
Opis:
Komoda dla dzieci Babydreams w kolorze niebieskim to praktyczne i urokliwe rozwiązanie, które doskonale spełnia potrzeby najmłodszych domowników. Z trzema funkcjonalnymi szufladami, ta komoda oferuje dużo miejsca do przechowywania drobiazgów, ubranek czy innych niezbędnych akcesoriów dziecięcych.Komoda Dla Dzieci BabydreamsFronty szuflad oraz korpus komody zostały wykończone matową powłoką, nadając meblowi subtelny wygląd o współczesnym charakterze. Konstrukcja frontów opiera się na płycie wiórowej laminowanej, co zapewnia trwałość oraz łatwość utrzymania czystości. Również korpus komody wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej, co gwarantuje solidność i bezpieczeństwo dla maluchów.
Nowoczesny styl Babydreams doskonale wpisuje się w dzisiejsze trendy aranżacyjne dziecięcych pokojów, łącząc funkcjonalność z estetyką. Komoda z kolekcji Babydreams nie tylko ułatwi organizację przestrzeni, ale także doda przytulności i uroku dziecięcemu wnętrzu, tworząc harmonijną przestrzeń do zabawy i nauki.
Stwórz Swoją kolekcję.
Meble do każdego wnętrzaNowoczesne komody będą funkcjonalne w nowoczesnych wnętrzach, aranżacjach, ale także w każdym pomieszczeniu, aby uzyskać dodatkowe miejsce będzie pełnić komoda z szufladami, bądź szafka o różnych rozmiarach. Dostępne są również komody wysokie oraz komody wykonane z drewna. Niektóre szafki są wyposażone w akcesoria np: oświetlenie.
Wybierz mebel w Naszej ofercie , aby umeblować i zagospodarować przestrzeń w Swoim domu.
Sprawdź dostępne modele w sklepie.
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić taniej Komoda Dla Dzieci Babydreams Niebieski – Szop w abra-meble.pl?
Użyj dodatkowych promocji, aby kupić Komoda Dla Dzieci Babydreams Niebieski – Szop w abra-meble.pl taniej. Liczba obowiązujących promocji: 2. Przeczytaj warunki promocji poniżej.
Czy obecnie można skorzystać z kodu rabatowego dla produktu Komoda Dla Dzieci Babydreams Niebieski – Szop?
Na chwilę obecną brak ważnych kodów rabatowych dla Komoda Dla Dzieci Babydreams Niebieski – Szop w abra-meble.pl.
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 04.07.26
Nie potrzebujesz szukać kuponów na stronach z rabatami! Informacja o dostępności kodu rabatowego znajduje się przy każdym produkcie na naszej stronie.
Czy istnieją inne promocje obejmujące produkt Komoda Dla Dzieci Babydreams Niebieski – Szop?
Tak, dla produktu Komoda Dla Dzieci Babydreams Niebieski – Szop w abra-meble.pl mogą być dostępne także następujące zniżki:
Specjalna oferta Urządzaj i oszczędzaj! Wielka obniżka cen mebli. W Abra Meble trwa wielka akcja promocyjna na szafy, komody, witryny, regały, stoły, krzesła i setki innych mebli skrzyniowych! Nie przegap. Odmień swój dom i oszczędzaj na zakupach w Abra Meble. Do 6 lipca czekają na Ciebie gorące rabaty na setki mebli. Sprawdź ofertę.. Promocja trwa do 06.07.26.
Specjalna oferta Oszczędzisz i się wyśpisz! Łóżka w promocji. Do 6 lipca w Abra Meble wielka obniżka cen na łóżka! Sprawdź ofertę. Sen to niezwykle istotny aspekt ludzkiego życia – jego odpowiednia ilość i jakość zapewnia każdemu człowiekowi zdrowie oraz siłę do nauki czy pracy. Aby sen był efektywny, konieczny jest wybór odpowiedniego łóżka do pokoju czy sypialni. Funkcjonalne, praktyczne, wygodne i modne łóżko sypialniane znaleźć można w ofercie Abra Meble. Sklep do 6 lipca obniża ceny na łóżka, dlatego warto sprawdzić ofertę i zaoszczędzić na zakupach.. Promocja trwa do 06.07.26.
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 04.07.26
Regularne odwiedzanie naszej strony to klucz do najlepszych promocji i okazji na abra-meble.pl!
Kto jest sprzedawcą produktu Komoda Dla Dzieci Babydreams Niebieski – Szop?
Komoda Dla Dzieci Babydreams Niebieski – Szop oferowany jest na naszej stronie przez partnera abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez abra-meble.pl?
Liczba produktów w tej kategorii, co Komoda Dla Dzieci Babydreams Niebieski – Szop od abra-meble.pl: 2337. Produkty o najniższej cenie to: Przystawka do komody Index 16 dąb artisan, Przystawka do komody Index 16 dąb artisan, Przystawka do komody Index 16 dąb artisan/szary połysk, Skrzynia na zabawki Kredki, Komoda Ines 2D artisan, Komoda Ines 2d Biały. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, Abra Meble, Meble Wójcik, Top E Shop, Liveo, Dolmar Meble, Forte, Dig-Net, Topeshop, Euromebel.
Jak kształtuje się cena Komoda Dla Dzieci Babydreams Niebieski – Szop na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl?
Koszt produktu Komoda Dla Dzieci Babydreams Niebieski – Szop w abra-meble.pl, który wynosi 799.48 zł jest podobny do średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje ekstremalnie duże zróżnicowanie cen produktów.
Parametry:
| SKU | MR-000000007311654 |
|---|---|
| Kolor | niebieski |
| Waga | 38.79 kg |
| Szerokość | 80 cm |



