Komoda Fabio 2D3S blat czarny
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 1007.10 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1119.00 zł
Opis:
Komoda Fabio 2D3S z czarnym blatem to nowoczesny i elegancki mebel, który idealnie wpisuje się w potrzeby współczesnych wnętrz. Oferuje szerokie możliwości przechowywania, łącząc funkcjonalność z minimalistycznym designem. Dzięki swoim wymiarom – 156,6 cm szerokości, 83,5 cm wysokości oraz 40,5 cm głębokości – komoda jest przestronna i doskonale nadaje się do salonu, sypialni czy przedpokoju. Wyposażona w dwie zamykane szafki oraz trzy pojemne szuflady, pozwala na wygodne przechowywanie różnorodnych przedmiotów, od ubrań, przez dokumenty, po domowe akcesoria.Fronty komody wykonane zostały z płyty MDF, co nadaje jej elegancki wygląd, a matowe wykończenie dodatkowo podkreśla nowoczesny charakter mebla. Korpus wykonano z płyty wiórowej laminowanej, co zapewnia trwałość oraz stabilność konstrukcji. Białe wybarwienie frontów i korpusu sprawia, że komoda wprowadza do wnętrza świeżość i optycznie powiększa przestrzeń, nadając jej lekkości i harmonii. Czarny blat stanowi nie tylko praktyczne uzupełnienie, ale także świetne miejsce na wyeksponowanie dekoracji, takich jak ramki ze zdjęciami, rośliny czy inne ozdobne przedmioty.
Komoda Fabio 2D3S to połączenie nowoczesnego stylu z funkcjonalnością. Praktyczne szuflady umożliwiają szybki dostęp do często używanych rzeczy, natomiast zamykane szafki oferują przestrzeń do przechowywania większych przedmiotów. Matowe wykończenie dodaje subtelnej elegancji, a przy tym jest łatwe w utrzymaniu czystości, co czyni komodę idealnym rozwiązaniem do codziennego użytku.
Dzięki prostemu, ale nowoczesnemu designowi, komoda Fabio doskonale wpasuje się w różne style wnętrzarskie – od skandynawskiego po minimalistyczny. Jej uniwersalny biały kolor pozwala na łatwe dopasowanie do pozostałych mebli i dodatków w pomieszczeniu. W kolekcji Fabio stawia się na wysoką jakość wykonania i dbałość o detale, co sprawia, że meble te stanowią nie tylko funkcjonalny, ale i estetyczny element wyposażenia.
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić taniej Komoda Fabio 2D3S blat czarny w abra-meble.pl?
Oszczędzaj na Komoda Fabio 2D3S blat czarny w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Komoda Fabio 2D3S blat czarny?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Komoda Fabio 2D3S blat czarny w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26
Czy są dostępne inne promocje obejmujące Komoda Fabio 2D3S blat czarny?
Tak. Dla produktu Komoda Fabio 2D3S blat czarny mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna oferta Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka: lampy. Kupuj lampy taniej w Abra Meble! Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment.
Jasne, że się opłaca! Promocja trwa do 8 października. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty na lampy z gazetki! W ofercie wybrane lampy sufitowe, stojące oraz stołowe. Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 08.10.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26
Komoda Fabio 2D3S blat czarny - dystrybutor
Komoda Fabio 2D3S blat czarny dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Komoda Fabio 2D3S blat czarny od abra-meble.pl: 2266. Produkty o najniższej cenie to: Przystawka do komody Index 16 dąb artisan, Przystawka do komody Index 16 dąb artisan, Przystawka do komody Index 16 dąb artisan/szary połysk, Komoda Ines 2D artisan, Skrzynia na zabawki Kredki, Komoda Ines 2d Biały. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, Abra Meble, Meble Wójcik, Liveo, Top E Shop, Forte, Dolmar Meble, Dig-Net, Euromebel, Halmar.
Wysokość ceny Komoda Fabio 2D3S blat czarny na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl
Cena 1119.0 zł za Komoda Fabio 2D3S blat czarny w abra-meble.pl jest poniżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 25.09.2026
Parametry:
| SKU | MR-000000007315057 |
|---|---|
| Kolor | biały/czarny |
| Szerokość | 156.6 cm |





