Komoda Tablet T5 140 biały


729.00 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 656.10 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 729.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Komody są ważnym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia, które posiadają miejsce do przechowywania. Komoda może stać w salonie, pokoju dziecięcym, sypialni, jadalni, garderobie, a także w każdym pomieszczaniu, aby spełniała swoją funkcję. Oferujemy komody pokojowe, komody do salonu, przedpokoju, komody z szufladami, półkami, które świetnie sprawdzą się do przechowywania odzieży lub na bieliznę, a także na zabawki do pokoju dziecięcego. Meble posiadają funkcjonalny blat, na którym można postawić telewizor.

Komody do aranżacji przestrzeniDoskonałym wyborem do pokoju dziennego będzie komoda w kolorze białym z kolekcji Tablet. Komoda posiada drzwiczki dzięki czemu ma łatwy dostęp do wnętrza. Komoda z kolekcji Tablet to klasyczna i uniwersalna komoda, która wpasuje się w niemal każdą aranżację. Będzie świetnie komponować się zarówno w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Wybarwienie komody jest białe, a całość została wykonana z płyty wiórowej laminowanej. Komoda Tablet to propozycja dla zwolenników klasycznych i prostych wykończeń. Uniwersalny wzór i kolorystyka pozwoli na dopasowanie mebla do każdego wnętrza i każdej aranżacji.

Mebel do samodzielnego montażu.

Meble do każdego wnętrzaNowoczesne komody będą funkcjonalne w nowoczesnych wnętrzach, aranżacjach, ale także w każdym pomieszczeniu, aby uzyskać dodatkowe miejsce będzie pełnić komoda z szufladami, bądź szafka o różnych rozmiarach. Dostępne są również komody wysokie oraz komody wykonane z drewna. Niektóre szafki są wyposażone w akcesoria np: oświetlenie.

Wybierz mebel w Naszej ofercie , aby umeblować i zagospodarować przestrzeń w Swoim domu.

Sprawdź dostępne modele w sklepie.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić Komoda Tablet T5 140 biały w promocyjnej cenie na abra-meble.pl?

Skorzystaj z dodatkowych promocji w sklepie, aby kupić Komoda Tablet T5 140 biały w abra-meble.pl taniej. Liczba obowiązujących promocji: 2. Przeczytaj warunki promocji poniżej.

Czy jest dostępny kod rabatowy dla Komoda Tablet T5 140 biały?

Obecnie brak dostępnych kodów rabatowych, które mogą dotyczyć Komoda Tablet T5 140 biały w abra-meble.pl.
Aktualizacja informacji o promocji: 03.07.26
Nie potrzebujesz szukać kuponów na stronach z rabatami! Informacja o dostępności kodu rabatowego znajduje się przy każdym produkcie na naszej stronie.

Czy istnieją inne promocje obejmujące produkt Komoda Tablet T5 140 biały?

Tak. Dla produktu Komoda Tablet T5 140 biały mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna promocja Urządzaj i oszczędzaj! Wielka obniżka cen mebli. W Abra Meble trwa wielka akcja promocyjna na szafy, komody, witryny, regały, stoły, krzesła i setki innych mebli skrzyniowych! Nie przegap. Odmień swój dom i oszczędzaj na zakupach w Abra Meble. Do 6 lipca czekają na Ciebie gorące rabaty na setki mebli. Sprawdź ofertę.. Ważna do 06.07.26.
Specjalna promocja Oszczędzisz i się wyśpisz! Łóżka w promocji. Do 6 lipca w Abra Meble wielka obniżka cen na łóżka! Sprawdź ofertę. Sen to niezwykle istotny aspekt ludzkiego życia – jego odpowiednia ilość i jakość zapewnia każdemu człowiekowi zdrowie oraz siłę do nauki czy pracy. Aby sen był efektywny, konieczny jest wybór odpowiedniego łóżka do pokoju czy sypialni. Funkcjonalne, praktyczne, wygodne i modne łóżko sypialniane znaleźć można w ofercie Abra Meble. Sklep do 6 lipca obniża ceny na łóżka, dlatego warto sprawdzić ofertę i zaoszczędzić na zakupach.. Ważna do 06.07.26.
Aktualizacja informacji o promocji: 03.07.26
Nie przegap najlepszych promocji i okazji na abra-meble.pl – sprawdzaj naszą stronę regularnie!

Kto jest sprzedawcą produktu Komoda Tablet T5 140 biały?

Komoda Tablet T5 140 biały oferowany jest na naszej stronie przez partnera abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez abra-meble.pl?

Liczba produktów w tej kategorii, co Komoda Tablet T5 140 biały od abra-meble.pl: 2336. Produkty o najniższej cenie to: Przystawka do komody Index 16 dąb artisan, Przystawka do komody Index 16 dąb artisan, Przystawka do komody Index 16 dąb artisan/szary połysk, Skrzynia na zabawki Kredki, Komoda Ines 2D artisan, Komoda Ines 2d Biały. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, Abra Meble, Meble Wójcik, Top E Shop, Liveo, Dolmar Meble, Forte, Dig-Net, Topeshop, Euromebel.

Jak kształtuje się cena Komoda Tablet T5 140 biały na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl?

Koszt produktu Komoda Tablet T5 140 biały w abra-meble.pl, który wynosi 729.0 zł jest podobny do średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje ekstremalnie duże zróżnicowanie cen produktów.


Parametry:

SKU MR-000000003331375
Waga 53 kg
Szerokość 140 cm