Salon Meble Stoliki

Ława Cali C-8 artisan


512.10 zł 569.00 zł szt

Historia cen

+11%
Cena tego produktu wzrosła w ostatnim czasie o 11%
  • Najniższa cena w historii: 469.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 569.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Ława Cali C-8 artisan to mebel stworzony z myślą o wnętrzach, w których liczy się prostota i przytulny klimat. Jasne, drewnopodobne wybarwienie artisan doskonale wpisuje się w aktualne trendy, dodając pomieszczeniu ciepła i naturalności.

Blat o prostokątnym kształcie i matowym wykończeniu podkreśla nowoczesny charakter ławy. To idealny wybór do salonu, pokoju dziennego lub biura, gdzie może pełnić funkcję stolika kawowego lub dekoracyjnego dodatku.

Stylowa ława do salonu w kolorze artisanŁawa Cali C-8 artisan zachwyca subtelnym odcieniem drewna, który świetnie łączy się z jasnymi i neutralnymi barwami wnętrz. Wybarwienie artisan doskonale komponuje się z bielą, szarością i czernią, tworząc harmonijną przestrzeń.

Blat i stelaż wykonano z płyty wiórowej laminowanej, odpornej na uszkodzenia i zarysowania. Matowe wykończenie dodaje elegancji i sprawia, że ława jest przyjemna w dotyku i łatwa w utrzymaniu czystości.Ława Cali C-8 – funkcjonalność i wygoda użytkowaniaMebel ma wysokość 36 cm, szerokość 58 cm i długość 90 cm, co czyni go idealnym towarzyszem kanapy lub narożnika. Ława nie jest rozkładana, ale oferuje stabilną powierzchnię użytkową i estetyczny wygląd.

Model wymaga samodzielnego złożenia, jednak montaż jest szybki i prosty. Dostępna jest również opcja zakupu nóg za dopłatą (kod: 3345937), dzięki czemu możesz dopasować wygląd mebla do swoich potrzeb.

Dane techniczne – Ława Cali C-8 artisanWysokość: 36 cmSzerokość: 58 cmDługość: 90 cmKolor: artisanWybarwienie: jasne drewnopodobneWykończenie blatu: matMateriał blatu: płyta wiórowa laminowanaMateriał stelaża: płyta wiórowa laminowanaKształt blatu: prostokątnyRozkładany: nieRegulacja wysokości: nieStyl: nowoczesnyWymaga złożenia: takDodatkowe informacje: nogi za dopłatą (kod: 3345937)Oświetlenie: niePodsumowanieŁawa Cali C-8 artisan to elegancki, nowoczesny mebel o ciepłym, drewnopodobnym wybarwieniu. Jej prosty kształt, matowe wykończenie i solidna konstrukcja sprawiają, że idealnie wpisuje się w trendy współczesnych aranżacji.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak nabyć Ława Cali C-8 artisan taniej w abra-meble.pl?

Produkt Ława Cali C-8 artisan w abra-meble.pl możesz kupić taniej z wykorzystaniem dodatkowych promocji obowiązujących w sklepie. Liczba obowiązujących dodatkowych promocji: 2. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy dla produktu Ława Cali C-8 artisan jest aktualnie dostępny kod rabatowy?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Ława Cali C-8 artisan w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 24.09.26

Czy są dostępne dodatkowe promocje dotyczące: Ława Cali C-8 artisan?

Tak. Dla produktu Ława Cali C-8 artisan mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Promocja Płać mniej za meble kuchenne ważna do dnia 30.09.26. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi..
Promocja Nowa gazetka - rabaty na meble! ważna do dnia 30.09.26. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu..
Aktualizacja promocji: 24.09.26

Ława Cali C-8 artisan - dystrybutor

Ława Cali C-8 artisan dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Ława Cali C-8 artisan od abra-meble.pl: 857. Produkty o najniższej cenie to: Stolik Fd-2lmps-002 Biały/Czarny, Stolik Fd-2lmps-007 Antracyt, Stolik Kawowy 62059-40x40 czarny, Ława Fd- Fp4560fpt-001 Naturalna/Czarna, Ława Calm czarny/sosna, Ława Calm szary/sosna. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, Halmar, Abra Meble, Meble Wójcik, MRKURY MARKET, Dolmar Meble, Kobi, Top E Shop, Szynaka Meble, Euromebel Styl.

Wysokość ceny Ława Cali C-8 artisan na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl

Cena 569.0 zł za Ława Cali C-8 artisan w abra-meble.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 24.09.2026

Parametry:

SKU MR-000000003345934
Kolor dąb artisan
Waga 32.2 kg
Szerokość 58 cm