Salon Meble Regały, meblościanki

Meblościanka Paris grafit/sonoma


3119.00 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 2699.10 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3119.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Meblościanka PARIS utrzymana w eleganckiej kolorystyce głębokiego grafitu znakomicie sprawdzi się w stylowym pokoju dziennym. Zestaw mebli doskonale sprawdzi się do przechowywania szklanych naczyń, ubrań, czy innego rodzaju przedmiotów codziennego użytku. Wygodne szuflady mebla pozwolą na uporządkowanie wszystkich drobiazgów. Całość designu meblościanki dopełniają dopasowane uchwyty. Meblościanka składa się z dwóch witryn wysokich, szafki RTV oraz półki wiszącej. Szklane półki z możliwością podświetlenia. Oświetlenie LED dostępne za dodatkową dopłatą.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić taniej Meblościanka Paris grafit/sonoma w abra-meble.pl?

Oszczędzaj na Meblościanka Paris grafit/sonoma w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Meblościanka Paris grafit/sonoma?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Meblościanka Paris grafit/sonoma w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Czy są dostępne inne promocje obejmujące Meblościanka Paris grafit/sonoma?

Tak. Dla produktu Meblościanka Paris grafit/sonoma mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna oferta Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka: lampy. Kupuj lampy taniej w Abra Meble! Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment.
Jasne, że się opłaca! Promocja trwa do 8 października. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty na lampy z gazetki! W ofercie wybrane lampy sufitowe, stojące oraz stołowe. Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 08.10.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26

Meblościanka Paris grafit/sonoma - dystrybutor

Meblościanka Paris grafit/sonoma dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Meblościanka Paris grafit/sonoma od abra-meble.pl: 1381. Produkty o najniższej cenie to: Regał Wielofunkcyjny FIX2013-2 naturalny/beżowy, Regał Wielofunkcyjny FIX-2006-2 naturalny/beżowy, Regał Wielofunkcyjny FIX-2011-5 naturalny/czarny, Regał Wielofunkcyjny FIX-2006-2 naturalny/czarny, Regał FD-ZGZCBS-002 biały, Regał wiszący R5P dąb artisan. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, Abra Meble, Meble Wójcik, Top E Shop, Domel, Halmar, Liveo, Topeshop, Dolmar, Dig-Net.

Wysokość ceny Meblościanka Paris grafit/sonoma na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl

Cena 3119.0 zł za Meblościanka Paris grafit/sonoma w abra-meble.pl jest poniżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 25.09.2026

Parametry:

SKU MR-000000003313316
Kolor grafitowy
Waga 202.5 kg
Szerokość 340 cm