Narożnik Axel Mini Lewostronny Voss 28


3709.00 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 3239.10 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3709.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Narożnik Axel Mini Voss 28 to idealny wybór do mniejszych salonów, gdzie liczy się kompaktowość i funkcjonalność. Tapicerowany w eleganckiej beżowej tkaninie, doskonale wpisze się w każde wnętrze, dodając mu przytulności i stylu.

Jego komfortowe siedzisko oparte na sprężynie falistej gwarantuje wygodę podczas użytkowania, a regulowany zagłówek zapewnia dodatkowe wsparcie dla głowy i szyi. Ponadto, narożnik Axel Mini został wyposażony w funkcję spania o powierzchni 128x180 cm, co sprawia, że może posłużyć również jako dodatkowe miejsce do spania dla gości. Dodatkowym atutem tego mebla jest praktyczny pojemnik na pościel, który pomieści niezbędne rzeczy.

Innowacyjny system rozkładania delfin sprawia, że obsługa narożnika jest prosta i wygodna, a lewostronna orientacja oraz kształt litery L pozwala optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń w pomieszczeniu. Dzięki temu narożnik Axel Mini nie tylko pełni funkcję wypoczynkową, ale także stanowi praktyczne rozwiązanie do aranżacji wnętrza.

Dane techniczne:

- Orientacja: lewostronny

- Kształt: litera L

- Powierzchnia spania: 128x180 cm

- Tapicerka: tkanina w kolorze beżowym

- Regulowany zagłówek

- Sprężyna falista

- Pojemnik na pościel

- System rozkładania delfin

Narożnik Axel Mini Voss 28 to połączenie funkcjonalności, komfortu i stylowego designu, które sprawi, że każde wnętrze stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne i przytulne. Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca do codziennego wypoczynku czy potrzebujesz dodatkowego łóżka dla gości, ten narożnik spełni Twoje oczekiwania i zapewni Ci wiele lat satysfakcjonującego użytkowania.

Narożnik Axel Mini Voss 28 to kompaktowy i wygodny mebel do salonu, idealny do mniejszych wnętrz. Tapicerowany w beżowej tkaninie, posiada komfortowe siedzisko na sprężynie falistej oraz regulowany zagłówek. Wyposażony w funkcję spania o powierzchni 128x180 cm oraz pojemnik na pościel, sprawdzi się na co dzień i dla gości. System rozkładania delfin ułatwia obsługę, a lewostronna orientacja i kształt litery L pozwala optymalnie zagospodarować przestrzeń.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić taniej Narożnik Axel Mini Lewostronny Voss 28 w abra-meble.pl?

Oszczędzaj na Narożnik Axel Mini Lewostronny Voss 28 w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy obecnie można uzyskać kod rabatowy na produkt Narożnik Axel Mini Lewostronny Voss 28?

Obecnie brak aktywnych kodów rabatowych, które mogą dotyczyć Narożnik Axel Mini Lewostronny Voss 28 w abra-meble.pl.
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 30.07.26
Nie musisz przeszukiwać stron z kodami rabatowymi! Przy każdym produkcie na naszej stronie znajdziesz informację o dostępności kodu rabatowego.

Czy aktualnie są dostępne inne oferty promocyjne dla produktu Narożnik Axel Mini Lewostronny Voss 28?

Tak. Dla produktu Narożnik Axel Mini Lewostronny Voss 28 mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Akcja promocyjna Nowa gazetka - łap rabaty!. Chcesz oszczędzić? Łap rabaty z gazetki! Promocje na wybrane łóżka, kanapy, wersalki, komody, szafki, witryny, stoły, szafy, regały, materace, biurka, fotele oraz krzesła. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki!
Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja obowiązuje do 06.08.26.
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 30.07.26
Odkryj najlepsze promocje i okazje na abra-meble.pl – odwiedzaj naszą stronę regularnie!

Kto jest sprzedawcą produktu Narożnik Axel Mini Lewostronny Voss 28?

Narożnik Axel Mini Lewostronny Voss 28 oferowany jest na naszej stronie przez partnera abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez abra-meble.pl?

Liczba produktów w tej kategorii, co Narożnik Axel Mini Lewostronny Voss 28 od abra-meble.pl: 379. Produkty o najniższej cenie to: Narożnik Max Malmo 61 uniwersalny, Narożnik Max Alfa 09 uniwersalny, Narożnik Max Alfa 13 uniwersalny, Narożnik Max Inari 28 + Inari 22 uniwersalny, Narożnik Max Inari 91 + Inari 100 uniwersalny, Narożnik Max Nubuk 22 uniwersalny. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, AMS Line, Abra Meble.

Jak kształtuje się cena Narożnik Axel Mini Lewostronny Voss 28 na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl?

Koszt produktu Narożnik Axel Mini Lewostronny Voss 28 w abra-meble.pl, który wynosi 3709.0 zł jest podobny do średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje duże zróżnicowanie cen produktów.


Parametry:

SKU MR-000000007326430
Kolor BEŻOWY
Waga 108 kg
Szerokość 235 cm