Narożnik Tymon L Vibe 08
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 2299.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2299.00 zł
Opis:
Narożnik Tymon L Vibe – mały narożnik z funkcją spania do nowoczesnego salonuNarożnik Tymon L Vibe w kolorze beżowym to propozycja dla osób, które poszukują wygodnego i praktycznego mebla do codziennego użytkowania. Dzięki kompaktowym wymiarom doskonale sprawdzi się zarówno w mniejszych mieszkaniach, jak i przestronnych salonach, gdzie liczy się odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni. Lewostronny narożnik w kształcie litery L łączy komfort wypoczynku z możliwością okazjonalnego spania oraz praktycznym miejscem do przechowywania pościeli.Model został wyposażony w trwałe siedzisko oparte na sprężynach bonell, które zapewniają odpowiednie podparcie podczas siedzenia oraz zwiększają odporność na odkształcenia. Tapicerka wykonana z przyjemnej w dotyku tkaniny sprawia, że narożnik prezentuje się elegancko i dobrze komponuje się z wieloma stylami aranżacji wnętrz.
Mały narożnik z funkcją spania – wygodne rozwiązanie do każdego mieszkaniaNarożnik Tymon L Vibe został wyposażony w funkcję spania okazjonalnego, dzięki której w kilka chwil zamienisz go w wygodne miejsce do odpoczynku dla domowników lub gości. Mechanizm rozkładania DL działa płynnie i nie wymaga użycia dużej siły, a zastosowany automat dodatkowo ułatwia codzienną obsługę.
Po rozłożeniu narożnik oferuje powierzchnię spania o wymiarach 137 × 203 cm, która zapewnia komfortowy sen jednej lub dwóch osobom. To praktyczne rozwiązanie szczególnie docenią właściciele mieszkań, w których salon pełni również funkcję pokoju gościnnego.
Dodatkowym atutem jest pojemnik na pościel, dzięki któremu kołdra, poduszki czy koce zawsze pozostają pod ręką. Schowek pozwala zachować porządek i lepiej wykorzystać dostępną przestrzeń.
Sprężyny bonell i miękkie poduszki dla większego komfortuWypełnienie siedziska oparte na sprężynach bonell zapewnia stabilność oraz wygodę podczas codziennego użytkowania. Takie rozwiązanie dobrze rozkłada ciężar ciała, a jednocześnie zwiększa trwałość mebla nawet przy intensywnej eksploatacji.
W komplecie znajdują się wygodne poduszki z wkładem silikonowym, które poprawiają komfort oparcia i pozwalają dopasować pozycję podczas odpoczynku. Silikonowe wypełnienie sprawia, że poduszki zachowują swoją sprężystość przez długi czas oraz szybko wracają do pierwotnego kształtu.
Całość uzupełniają estetyczne przeszycia, które podkreślają nowoczesny wygląd narożnika i dodają mu elegancji.
Lewostronny narożnik w kształcie litery LModel posiada lewostronny układ, dlatego doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, w których układ ścian lub rozmieszczenie drzwi wymaga właśnie takiej konfiguracji. Kształt litery L pozwala wygodnie wypoczywać kilku osobom jednocześnie oraz sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu z rodziną i znajomymi.
Przy szerokości 223 cm, głębokości 137 cm oraz wysokości 74 cm narożnik zapewnia dużą powierzchnię użytkową, nie zajmując przy tym nadmiernej ilości miejsca. Wysokość siedziska wynosząca 40 cm ułatwia wygodne siadanie i wstawanie.
Tkanina przyjemna w dotyku i łatw...
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić taniej Narożnik Tymon L Vibe 08 w abra-meble.pl?
Oszczędzaj na Narożnik Tymon L Vibe 08 w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Narożnik Tymon L Vibe 08?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Narożnik Tymon L Vibe 08 w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 25.09.26
Czy są dostępne inne promocje obejmujące Narożnik Tymon L Vibe 08?
Tak. Dla produktu Narożnik Tymon L Vibe 08 mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Specjalna oferta Płać mniej za meble kuchenne. Otrzymaj 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Oferta trwa do 30.09. Kuchenne zmiany? Teraz z rabatem. Otrzymaj 100 zł zniżki za każde wydane 1000 zł przy zakupie mebli kuchennych. Promocja nie łączy się z innymi.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka - rabaty na meble!. Kupuj meble taniej w Abra Meble. Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki! Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 30.09.26.
Specjalna oferta Nowa gazetka: lampy. Kupuj lampy taniej w Abra Meble! Przejrzyj wirtulalną gazetkę i sprawdź okazje na wybrany asortyment.
Jasne, że się opłaca! Promocja trwa do 8 października. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty na lampy z gazetki! W ofercie wybrane lampy sufitowe, stojące oraz stołowe. Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja trwa do 08.10.26.
Aktualizacja promocji: 25.09.26
Narożnik Tymon L Vibe 08 - dystrybutor
Narożnik Tymon L Vibe 08 dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Narożnik Tymon L Vibe 08 od abra-meble.pl: 442. Produkty o najniższej cenie to: Narożnik Lillehammer BGF 166-13 uniwersalny, Narożnik Max Malmo 61 uniwersalny, Narożnik Max Alfa 09 uniwersalny, Narożnik Max Alfa 13 uniwersalny, Narożnik Max Inari 28 + Inari 22 uniwersalny, Narożnik Max Inari 91 + Inari 100 uniwersalny. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, AMS Line, Halmar, Sagan, Abra Meble.
Wysokość ceny Narożnik Tymon L Vibe 08 na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl
Cena 2299.0 zł za Narożnik Tymon L Vibe 08 w abra-meble.pl jest poniżej średniej. Odnotowano duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 25.09.2026
Parametry:
| SKU | MR-000000007341859 |
|---|---|
| Kolor | BEŻOWY |
| Waga | 128 kg |
| Szerokość | 223 cm |





