Narożnik Tymon P Vibe 56
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 2299.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2299.00 zł
Opis:
Narożnik Tymon P Vibe – mały narożnik z funkcją spania do nowoczesnego salonuNarożnik Tymon P Vibe w kolorze rudym to propozycja dla osób, które poszukują wygodnego i praktycznego mebla do codziennego użytkowania. Dzięki kompaktowym wymiarom doskonale sprawdzi się zarówno w mniejszych mieszkaniach, jak i przestronnych salonach, gdzie liczy się odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni. Prawostronny narożnik w kształcie litery L łączy komfort wypoczynku z możliwością okazjonalnego spania oraz praktycznym miejscem do przechowywania pościeli.Model został wyposażony w trwałe siedzisko oparte na sprężynach bonell, które zapewniają odpowiednie podparcie podczas siedzenia oraz zwiększają odporność na odkształcenia. Tapicerka wykonana z przyjemnej w dotyku tkaniny sprawia, że narożnik prezentuje się elegancko i dobrze komponuje się z wieloma stylami aranżacji wnętrz.
Mały narożnik z funkcją spania – wygodne rozwiązanie do każdego mieszkaniaNarożnik Tymon P Vibe został wyposażony w funkcję spania okazjonalnego, dzięki której w kilka chwil zamienisz go w wygodne miejsce do odpoczynku dla domowników lub gości. Mechanizm rozkładania DL działa płynnie i nie wymaga użycia dużej siły, a zastosowany automat dodatkowo ułatwia codzienną obsługę.
Po rozłożeniu narożnik oferuje powierzchnię spania o wymiarach 137 × 203 cm, która zapewnia komfortowy sen jednej lub dwóch osobom. To praktyczne rozwiązanie szczególnie docenią właściciele mieszkań, w których salon pełni również funkcję pokoju gościnnego.
Dodatkowym atutem jest pojemnik na pościel, dzięki któremu kołdra, poduszki czy koce zawsze pozostają pod ręką. Schowek pozwala zachować porządek i lepiej wykorzystać dostępną przestrzeń.
Sprężyny bonell i miękkie poduszki dla większego komfortuWypełnienie siedziska oparte na sprężynach bonell zapewnia stabilność oraz wygodę podczas codziennego użytkowania. Takie rozwiązanie dobrze rozkłada ciężar ciała, a jednocześnie zwiększa trwałość mebla nawet przy intensywnej eksploatacji.
W komplecie znajdują się wygodne poduszki z wkładem silikonowym, które poprawiają komfort oparcia i pozwalają dopasować pozycję podczas odpoczynku. Silikonowe wypełnienie sprawia, że poduszki zachowują swoją sprężystość przez długi czas oraz szybko wracają do pierwotnego kształtu.
Całość uzupełniają estetyczne przeszycia, które podkreślają nowoczesny wygląd narożnika i dodają mu elegancji.
Prawostronny narożnik w kształcie litery LModel posiada prawostronny układ, dlatego doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, w których układ ścian lub rozmieszczenie drzwi wymaga właśnie takiej konfiguracji. Kształt litery L pozwala wygodnie wypoczywać kilku osobom jednocześnie oraz sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu z rodziną i znajomymi.
Przy szerokości 223 cm, głębokości 137 cm oraz wysokości 74 cm narożnik zapewnia dużą powierzchnię użytkową, nie zajmując przy tym nadmiernej ilości miejsca. Wysokość siedziska wynosząca 40 cm ułatwia wygodne siadanie i wstawanie.
Tkanina przyjemna w dotyku i łat...
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak uzyskać najlepszą cenę na Narożnik Tymon P Vibe 56 w abra-meble.pl?
Chcesz kupić Narożnik Tymon P Vibe 56 w abra-meble.pl taniej? Wykorzystaj dodatkowe promocje! Liczba obowiązujących promocji: 2. Sprawdź warunki promocji poniżej.
Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Narożnik Tymon P Vibe 56?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Narożnik Tymon P Vibe 56 w abra-meble.pl
Aktualizacja informacji: 01.08.26
Nie musisz przeszukiwać stron z kodami rabatowymi! Przy każdym produkcie na naszej stronie znajdziesz informację o dostępności kodu rabatowego.
Czy dla produktu Narożnik Tymon P Vibe 56 dostępne są inne promocje?
Tak, dla produktu Narożnik Tymon P Vibe 56 w sklepie abra-meble.pl mogą być dostępne także następujące promocje:
Akcja Nowa gazetka - łap rabaty!. Chcesz oszczędzić? Łap rabaty z gazetki! Promocje na wybrane łóżka, kanapy, wersalki, komody, szafki, witryny, stoły, szafy, regały, materace, biurka, fotele oraz krzesła. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki!
Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Ważność do 06.08.26.
Akcja Panele, lamele, kamień - oferta. Sprawdź nową gazetkę Abra Meble, w której znajdziesz promocje na wybrane panele podłogowe, lamele ścienne oraz kamień ścienny. Sprawdź nową gazetkę Abra Meble, w której znajdziesz promocje na wybrane panele podłogowe, lamele ścienne oraz kamień ścienny. Przy wybranej ofercie możesz z łatwością przejść do strony danego produktu, klikając w różowe kółko.. Ważność do 16.08.26.
Aktualizacja informacji: 01.08.26
Najlepsze okazje i promocje na abra-meble.pl są na wyciągnięcie ręki – sprawdzaj naszą stronę regularnie!
Kto jest sprzedawcą produktu Narożnik Tymon P Vibe 56?
Narożnik Tymon P Vibe 56 oferowany jest na naszej stronie przez partnera abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez abra-meble.pl?
Liczba produktów w tej kategorii, co Narożnik Tymon P Vibe 56 od abra-meble.pl: 379. Produkty o najniższej cenie to: Narożnik Max Malmo 61 uniwersalny, Narożnik Max Alfa 09 uniwersalny, Narożnik Max Alfa 13 uniwersalny, Narożnik Max Inari 28 + Inari 22 uniwersalny, Narożnik Max Inari 91 + Inari 100 uniwersalny, Narożnik Max Nubuk 22 uniwersalny. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, AMS Line, Abra Meble.
Jak kształtuje się cena Narożnik Tymon P Vibe 56 na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl?
Koszt produktu Narożnik Tymon P Vibe 56 w abra-meble.pl, który wynosi 2299.0 zł jest poniżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje duże zróżnicowanie cen produktów.
Parametry:
| SKU | MR-000000007341856 |
|---|---|
| Kolor | rudy |
| Waga | 128 kg |
| Szerokość | 223 cm |





