Narożnik z funkcją spania Merlin Bacos 13 uniwersalny
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 1679.20 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2099.00 zł
Opis:
Narożnik z funkcją spania Merlin Bacos 13 to kompaktowy narożnik w miętowej tkaninie o uniwersalnej orientacji, idealny do mniejszych wnętrz. Siedzisko oparte na sprężynie bonell zapewnia wygodę, a funkcja spania (193x103 cm) z mechanizmem wersalkowym umożliwia szybkie rozłożenie. Model wyposażono w dwa pojemniki na pościel, stabilne czarne nogi oraz poduszki w komplecie, łącząc funkcjonalność z klasycznym stylem. Wymiary: szer. 225 cm, gł. 150 cm, wys. 81 cm. Waga: 81 kg.Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić taniej Narożnik z funkcją spania Merlin Bacos 13 uniwersalny w abra-meble.pl?
Oszczędzaj na Narożnik z funkcją spania Merlin Bacos 13 uniwersalny w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy obecnie można uzyskać kod rabatowy na produkt Narożnik z funkcją spania Merlin Bacos 13 uniwersalny?
Obecnie brak aktywnych kodów rabatowych, które mogą dotyczyć Narożnik z funkcją spania Merlin Bacos 13 uniwersalny w abra-meble.pl.
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 30.07.26
Nie musisz przeszukiwać stron z kodami rabatowymi! Przy każdym produkcie na naszej stronie znajdziesz informację o dostępności kodu rabatowego.
Czy aktualnie są dostępne inne oferty promocyjne dla produktu Narożnik z funkcją spania Merlin Bacos 13 uniwersalny?
Tak. Dla produktu Narożnik z funkcją spania Merlin Bacos 13 uniwersalny mogą obowiązywać w sklepie abra-meble.pl także następujące promocje:
Akcja promocyjna Nowa gazetka - łap rabaty!. Chcesz oszczędzić? Łap rabaty z gazetki! Promocje na wybrane łóżka, kanapy, wersalki, komody, szafki, witryny, stoły, szafy, regały, materace, biurka, fotele oraz krzesła. Chcesz oszczędzić na metamorfozie wnętrza? Łap rabaty z gazetki!
Klikając w żółte kółko na wybranym produkcie, przeniesie cię do strony danego produktu.. Promocja obowiązuje do 06.08.26.
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 30.07.26
Odkryj najlepsze promocje i okazje na abra-meble.pl – odwiedzaj naszą stronę regularnie!
Kto jest sprzedawcą produktu Narożnik z funkcją spania Merlin Bacos 13 uniwersalny?
Narożnik z funkcją spania Merlin Bacos 13 uniwersalny oferowany jest na naszej stronie przez partnera abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez abra-meble.pl?
Liczba produktów w tej kategorii, co Narożnik z funkcją spania Merlin Bacos 13 uniwersalny od abra-meble.pl: 521. Produkty o najniższej cenie to: Narożnik z funkcją spania Max Etna 78 + Etna 21 uniwersalny, Narożnik z funkcją spania Lotos L ciemny beż, Narożnik z funkcją spania Lotos P ciemny beż, Narożnik z funkcją spania Lotos L szary, Narożnik z funkcją spania Lotos P szary, Narożnik rozkładany Krzyś-2 U Misterio 07. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, Sagan, Abra Meble, Euromebel Styl, AMS Line, Pamil-Meb, Focus Meble, Gawin Meble, Dąbek, Focus.
Jak kształtuje się cena Narożnik z funkcją spania Merlin Bacos 13 uniwersalny na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl?
Koszt produktu Narożnik z funkcją spania Merlin Bacos 13 uniwersalny w abra-meble.pl, który wynosi 2099.0 zł jest poniżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje średnie zróżnicowanie cen produktów.
Parametry:
| SKU | MR-000000007315232 |
|---|---|
| Kolor | MIĘTOWY |
| Waga | 81 kg |
| Szerokość | 225 cm |





