Salon Meble Pufy

Pufa Denver Eclipse 23


551.08 zł 599.00 zł szt

Historia cen

+9%
Cena tego produktu wzrosła w ostatnim czasie o 9%
  • Najniższa cena w historii: 539.10 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 551.08 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Pufa Denver Eclipse – elegancja i komfort w szarym wydaniuSzara pufa tapicerowana do salonuPufa Denver Eclipse to mebel, który doskonale łączy funkcjonalność, estetykę i wygodę. Jej szara tapicerka z tkaniny sprawia, że to uniwersalny element wyposażenia, idealnie wpisujący się w różne style wnętrzarskie – od minimalistycznych po loftowe i skandynawskie. Szarość to kolor ponadczasowy, który wprowadza do pomieszczenia spokój i harmonię, a jednocześnie stanowi doskonałe tło dla innych barw.

Dzięki wymiarom 49 cm wysokości, 66 cm szerokości i 101 cm głębokości, pufa oferuje wygodne miejsce do odpoczynku. Wysokość do siedziska 49 cm sprawia, że świetnie komponuje się z sofą lub fotelem, tworząc spójną strefę relaksu w salonie.

Nowoczesna pufa z czarnymi nogamiModel Denver Eclipse wyróżnia się eleganckim połączeniem szarej tkaniny z czarnymi nogami o lekkiej, nowoczesnej formie. Metalowe nogi są solidne i stabilne, co gwarantuje trwałość mebla przez lata. Czarne detale w zestawieniu z szarością tapicerki nadają pufie stylowego, współczesnego charakteru.

Ta szara pufa z czarnymi nogami sprawdzi się w różnych pomieszczeniach – od salonu, przez sypialnię, po garderobę. Może pełnić rolę dodatkowego siedziska, podnóżka lub eleganckiego elementu dekoracyjnego, w zależności od potrzeb użytkownika.

Wygodna tapicerka z trwałej tkaninyPufa Denver Eclipse została pokryta wysokiej jakości tkaniną obiciową, która jest miękka, przyjemna w dotyku i odporna na codzienne użytkowanie. Szara tapicerka jest łatwa w utrzymaniu czystości, dzięki czemu pufa zachowa swój elegancki wygląd przez długie lata.

Siedzisko zostało wypełnione elastyczną pianką, zapewniającą wygodę i odpowiednie podparcie. To mebel, który nie tylko prezentuje się świetnie, ale też gwarantuje komfortowy wypoczynek po długim dniu.

Designerska pufa do salonu, sypialni i garderobyUniwersalny charakter pufy Denver Eclipse sprawia, że można ją wykorzystać w różnych pomieszczeniach. W salonie stanie się modnym dopełnieniem sofy, w sypialni – funkcjonalnym siedziskiem przy łóżku, a w garderobie – eleganckim dodatkiem przy toaletce.

Połączenie szarej tapicerki z czarnymi nogami tworzy efektowną kompozycję, która pasuje zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. To doskonały wybór dla osób ceniących minimalizm, wygodę i estetykę w każdym detalu.

Dlaczego warto wybrać pufę Denver Eclipse?Uniwersalna szara tapicerka, pasująca do każdego wnętrzaStabilne czarne nogi wykonane z metaluTkanina obiciowa odporna na ścieranie i zabrudzeniaWysokość siedziska 49 cm – idealna do sof i foteliWielofunkcyjne zastosowanie – do salonu, sypialni i garderobyPodsumowanie – pufa Denver Eclipse w szarej odsłoniePufa Denver Eclipse to połączenie wygody, trwałości i eleganckiego designu. Jej szara tapicerka i czarne nogi nadają wnętrzu nowoczesnego charakteru, zachowując przy tym ciepły, domowy klimat. To mebel, który doskonale odnajdzie się zarówno w przestronnych, jak i mniejszych pomieszczeniach, dodając im k...

Sprawdź także: aktualna gazetka promocyjna Abra Meble.
Kod rabatowy abra-meble.pl
W tej chwili brak ważnych kodów rabatowych dla abra-meble.pl
Aktualizacji kodu: 16.10.26
Inne obowiązujące promocje na abra-meble.pl
Nowa gazetka - panele i lamele. Sprawdź nową gazetkę Abra Meble, w której znajdziesz promocje na wybrane panele podłogowe oraz lamele ścienne. Przy wybranej ofercie możesz z łatwością przejść do strony danego produktu, klikając w różowe kółko.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić Pufa Denver Eclipse 23 w promocyjnej cenie na abra-meble.pl?

Oszczędzaj na Pufa Denver Eclipse 23 w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy dla produktu Pufa Denver Eclipse 23 jest aktualnie dostępny kod rabatowy?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Pufa Denver Eclipse 23 w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 16.10.26

Czy istnieją inne promocje obejmujące produkt Pufa Denver Eclipse 23?

Tak, w sklepie abra-meble.pl dla produktu Pufa Denver Eclipse 23 mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Specjalna promocja Nowa gazetka - panele i lamele. Panele podłogowe i lamele ścienne z najnowszej gazetki czekają w niższych cenach! Sprawdź nową gazetkę Abra Meble, w której znajdziesz promocje na wybrane panele podłogowe oraz lamele ścienne. Przy wybranej ofercie możesz z łatwością przejść do strony danego produktu, klikając w różowe kółko.. Ważna do 21.10.26.
Aktualizacja promocji: 16.10.26

Pufa Denver Eclipse 23 - dystrybutor

Pufa Denver Eclipse 23 dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Pufa Denver Eclipse 23 od abra-meble.pl: 142. Produkty o najniższej cenie to: Pufa Pola Mix kolorów, Pufa Kwadrat Mała Lux 03, Pufa Kwadrat Mała Lux 05, Pufa Soho 3 Patchwork, Pufa Soho 1 Patchwork, Pufa Kwadrat Duża Lux 03. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, Abra Meble, Halmar, AMS Line, Restese, , Euromebel Styl, Pamil-Meb.

Wysokość ceny Pufa Denver Eclipse 23 na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl

Cena 599.0 zł za Pufa Denver Eclipse 23 w abra-meble.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 16.10.2026

Parametry:

SKU MR-000000007330966
Kolor SZARY
Szerokość 66 cm