Pufa Denver Eclipse 26
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 539.10 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 551.08 zł
Opis:
Pufa Denver Eclipse – elegancja i nowoczesność w czarnym kolorzeCzarna pufa tapicerowana do salonuPufa Denver Eclipse w kolorze czarnym to propozycja dla osób, które cenią ponadczasową elegancję i minimalistyczny styl. Jej czarna tapicerka z tkaniny nadaje wnętrzu charakteru, klasy i głębi. To mebel, który doskonale komponuje się z jasnymi oraz ciemnymi aranżacjami, wprowadzając nutę luksusu i wyrafinowania.Dzięki wymiarom 49 cm wysokości, 66 cm szerokości i 101 cm głębokości, pufa zapewnia wygodę i funkcjonalność w codziennym użytkowaniu. Wysokość do siedziska 49 cm sprawia, że idealnie pasuje do sof i foteli, tworząc harmonijną przestrzeń do wypoczynku.
Nowoczesna pufa z czarnymi nogamiModel Denver Eclipse zachwyca spójnym designem – czarna tkanina doskonale współgra z czarnymi metalowymi nogami, tworząc elegancką, jednolitą kompozycję. Metalowa konstrukcja gwarantuje stabilność i trwałość, a przy tym podkreśla nowoczesny charakter mebla.
Taka czarna pufa z czarnymi nogami sprawdzi się nie tylko w salonie, ale również w sypialni czy przedpokoju. Może pełnić funkcję dodatkowego siedziska, stylowego podnóżka lub subtelnej dekoracji, w zależności od potrzeb użytkownika i aranżacji wnętrza.
Tapicerka z trwałej i miękkiej tkaninyPufa Denver Eclipse została wykończona wysokiej jakości tkaniną obiciową, odporną na ścieranie i zabrudzenia. Miękka w dotyku, a jednocześnie solidna – zapewnia komfort i trwałość przez wiele lat użytkowania.
Czarna tapicerka to nie tylko symbol elegancji, ale też praktyczne rozwiązanie – łatwo utrzymać ją w czystości, a przy tym doskonale maskuje drobne zabrudzenia. Dzięki wypełnieniu z elastycznej pianki, siedzisko pufy jest wygodne i sprężyste, idealne do codziennego odpoczynku.
Designerska pufa do nowoczesnych wnętrzPufa Denver Eclipse w kolorze czarnym to mebel, który pasuje do wnętrz o różnym charakterze – od industrialnych po glamour. W salonie stanie się stylowym dopełnieniem narożnika lub fotela, w sypialni sprawdzi się przy łóżku, a w garderobie – jako praktyczne siedzisko przy toaletce.
Połączenie prostoty formy z głębią koloru czarnego sprawia, że pufa prezentuje się niezwykle elegancko i profesjonalnie. To wybór dla osób, które cenią jakość, komfort i subtelny luksus w domowej przestrzeni.
Dlaczego warto wybrać pufę Denver Eclipse?Stylowa czarna tapicerka w eleganckim odcieniuStabilne czarne nogi z metaluTkanina odporna na ścieranie i zabrudzeniaKomfortowe siedzisko o wysokości 49 cmWielofunkcyjność – do salonu, sypialni, garderoby czy przedpokojuPodsumowanie – pufa Denver Eclipse w czarnej odsłoniePufa Denver Eclipse w kolorze czarnym to synonim elegancji, stylu i wygody. Jej minimalistyczna forma, solidna konstrukcja i miękkie siedzisko sprawiają, że doskonale odnajduje się w nowoczesnych, loftowych oraz klasycznych wnętrzach. To mebel, który nie tylko zdobi, ale również zapewnia codzienny komfort.
Sprawdź także: aktualna gazetka promocyjna Abra Meble.
Kod rabatowy abra-meble.pl
W tej chwili brak ważnych kodów rabatowych dla abra-meble.plAktualizacji kodu: 16.10.26
Inne obowiązujące promocje na abra-meble.pl
Nowa gazetka - panele i lamele. Sprawdź nową gazetkę Abra Meble, w której znajdziesz promocje na wybrane panele podłogowe oraz lamele ścienne. Przy wybranej ofercie możesz z łatwością przejść do strony danego produktu, klikając w różowe kółko.
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak kupić Pufa Denver Eclipse 26 w promocyjnej cenie na abra-meble.pl?
Oszczędzaj na Pufa Denver Eclipse 26 w abra-meble.pl dzięki dodatkowym promocjom. Liczba obowiązujących promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy dla produktu Pufa Denver Eclipse 26 jest aktualnie dostępny kod rabatowy?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Pufa Denver Eclipse 26 w abra-meble.pl
Aktualizacja promocji: 16.10.26
Czy istnieją inne promocje obejmujące produkt Pufa Denver Eclipse 26?
Tak, w sklepie abra-meble.pl dla produktu Pufa Denver Eclipse 26 mogą być dostępne także następujące oferty promocyjne:
Specjalna promocja Nowa gazetka - panele i lamele. Panele podłogowe i lamele ścienne z najnowszej gazetki czekają w niższych cenach! Sprawdź nową gazetkę Abra Meble, w której znajdziesz promocje na wybrane panele podłogowe oraz lamele ścienne. Przy wybranej ofercie możesz z łatwością przejść do strony danego produktu, klikając w różowe kółko.. Ważna do 21.10.26.
Aktualizacja promocji: 16.10.26
Pufa Denver Eclipse 26 - dystrybutor
Pufa Denver Eclipse 26 dystrybuowany jest przez abra-meble.pl. abra-meble.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od abra-meble.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Pufa Denver Eclipse 26 od abra-meble.pl: 142. Produkty o najniższej cenie to: Pufa Pola Mix kolorów, Pufa Kwadrat Mała Lux 03, Pufa Kwadrat Mała Lux 05, Pufa Soho 3 Patchwork, Pufa Soho 1 Patchwork, Pufa Kwadrat Duża Lux 03. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Merkury Market, Abra Meble, Halmar, AMS Line, Restese, , Euromebel Styl, Pamil-Meb.
Wysokość ceny Pufa Denver Eclipse 26 na tle innych produktów w tej kategorii w abra-meble.pl
Cena 599.0 zł za Pufa Denver Eclipse 26 w abra-meble.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 16.10.2026
Parametry:
| SKU | MR-000000007330967 |
|---|---|
| Kolor | CZARNY |
| Szerokość | 66 cm |





