Fotel Jukon Raven 10 Popielaty Stelaż Czarny


799.00 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 799.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 799.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Fotel jukon to model typu uszak w nowoczesnym wydaniu, który łączy wygodę z wyrazistą formą. Wysokie oparcie zapewnia podparcie pleców, szyi i głowy, a wyprofilowane boki tworzą przytulną osłonę podczas dłuższego odpoczynku z książką lub filmem. Tapicerka z szarej tkaniny jest uniwersalna w aranżacji i przyjemna w codziennym użytkowaniu, a metalowy stelaż w czarnym wykończeniu daje stabilne i solidne podparcie. Smukłe nogi nadają bryle lekkości i podkreślają współczesny charakter modelu jukon.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić Fotel Jukon Raven 10 Popielaty Stelaż Czarny taniej w komfort.pl?

Nie przegap okazji na Fotel Jukon Raven 10 Popielaty Stelaż Czarny w komfort.pl z dodatkowymi promocjami. Liczba obowiązujących promocji: 2. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy aktualnie są dostępne kody rabatowe dla produktu Fotel Jukon Raven 10 Popielaty Stelaż Czarny?

Na chwilę obecną brak ważnych kodów rabatowych dla Fotel Jukon Raven 10 Popielaty Stelaż Czarny w komfort.pl.
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 29.07.26
Nie potrzebujesz szukać kuponów na stronach z rabatami! Informacja o dostępności kodu rabatowego znajduje się przy każdym produkcie na naszej stronie.

Czy są dostępne inne promocje obejmujące Fotel Jukon Raven 10 Popielaty Stelaż Czarny?

Tak, dla produktu Fotel Jukon Raven 10 Popielaty Stelaż Czarny w sklepie komfort.pl mogą być dostępne także następujące promocje:
Promocja Więcej kupujesz, więcej zyskujesz ważna do dnia 04.08.26. Otrzymaj rabat do 15% na zakupy od 750 zł w Komfort. Obowiązuje na nieprzecenione produkty. Rabat -5% przy zakupach za min 750 zł, -10% przy zakupach za min. 1500 zł lub -15% przy zakupach za min. 3000 zł zostanie naliczony w koszyku. Obowiązuje na nieprzecenione produkty ze wszystkich kategorii (płytki, łazienki, podłogi, ściany, meble, kuchnie, oświetlenie, dywany i dekoracje)..
Promocja Czyszczenie magazynów do -80%! ważna do dnia 11.08.26. Czyszczenie magazynów w Komfort- wybrane artykuły ze wszystkich kategorii aż do -80%! Tylko do 11.08. Wybierz produkty z dowolnej kategorii oznaczone promocją “Czyszczenie Magazynów do -80%”..
Informacje o promocji zaktualizowano dnia: 29.07.26
Najlepsze promocje i okazje na komfort.pl znajdziesz sprawdzając naszą stronę regularnie!

Kto jest sprzedawcą produktu Fotel Jukon Raven 10 Popielaty Stelaż Czarny?

Fotel Jukon Raven 10 Popielaty Stelaż Czarny oferowany jest na naszej stronie przez partnera komfort.pl. komfort.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za oferowane produkty, wysyłkę (wysyłka może być realizowana przez firmę trzecią) oraz za realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Jakie są inne produkty oferowane w tej samej kategorii przez komfort.pl?

Liczba produktów w tej kategorii, co Fotel Jukon Raven 10 Popielaty Stelaż Czarny od komfort.pl: 81. Produkty o najniższej cenie to: Fotel Sueno Ecru, Fotel Amaro Hyper 23 Kremowy Stelaż Drewnopodobne, Fotel Amorinito Różowy Stelaż Złoty, Fotel Belton Hlr 21 Popielaty Stelaż Czarny, Fotel K581 Beżowy, Fotel K581 Popielaty. W tej kategorii dostępne są między innymi marki .

Jak kształtuje się cena Fotel Jukon Raven 10 Popielaty Stelaż Czarny na tle innych produktów w tej kategorii w komfort.pl?

Koszt produktu Fotel Jukon Raven 10 Popielaty Stelaż Czarny w komfort.pl, który wynosi 799.00 zł jest poniżej średniej w tej kategorii produktowej. W tej kategorii występuje średnie zróżnicowanie cen produktów.


Parametry:

EAN 5905248135048
SKU 100621408