Salon Meble Regały, meblościanki

Regał Linea 1D3S Czarny / Kaszmir


699.00 zł szt

Historia cen

Cena tego produktu w ostatnim czasie nie uległa zmianie
  • Najniższa cena w historii: 649.00 zł
  • Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 699.00 zł
Sprawdź historię zmian ceny tego produktu

Opis:

Regał linea to półotwarty model w stylu japandi, który łączy ekspozycję z dyskretnym przechowywaniem. Górna część z sześcioma otwartymi półkami pozwala wyeksponować książki, dekoracje czy rośliny, tworząc przestrzeń do budowania własnych aranżacji. Dolna sekcja ukrywa trzy szuflady i zamkniętą szafkę, gdzie schowasz przedmioty codziennego użytku. Korpus z płyty laminowanej w kolorze kaszmiru gwarantuje trwałość na lata, a obrzeża abs chronią krawędzie przed uszkodzeniami. Czarny metalowy stelaż

Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)

Jak kupić Regał Linea 1D3S Czarny / Kaszmir taniej w komfort.pl?

Odkryj dodatkowe promocje w sklepie, aby kupić Regał Linea 1D3S Czarny / Kaszmir w komfort.pl taniej. Liczba obowiązujących promocji: 3. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.

Czy jest obecnie dostępny kod rabatowy dla Regał Linea 1D3S Czarny / Kaszmir?

Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Regał Linea 1D3S Czarny / Kaszmir w komfort.pl
Aktualizacja promocji: 22.09.26

Czy dla produktu Regał Linea 1D3S Czarny / Kaszmir istnieją inne dostępne promocje?

Tak. Dla produktu Regał Linea 1D3S Czarny / Kaszmir mogą obowiązywać w sklepie komfort.pl także następujące promocje:
Promocja Dywany i wykładziny -20%. Dywany i wykładziny -20% taniej, przy zakupach powyżej 250 zł! Promocja trwa do 22.09. Dodaj do koszyka wybrane produkty oznaczone promocją, zrób zakupy za min. 200 zł i otrzymaj rabat -20%. Oferta obejmuje wybrane produkty z kategorii: wykładziny dywanowe, wykładziny PCV, wycieraczki, dywany, chodniki oraz maty antyposlizgowe. Rabat zostanie naliczony w koszyku.. Obowiązuje do 22.09.26. Wartość rabatu: 20%.
Promocja Płytki taniej o VAT!. Tylko do 29.09, płytki taniej o VAT przy zakupach za min. 750 zł w Komfort! Oferta obejmuje wybrane płytki scienne, podłogowe, tarasowo-balkonowe, dekoracyjne; dekory, mozaiki, listwy, chemię do płytek, gres techniczny i lamele ceramiczne. W Komfort trwa promocja, dzięki której możesz kupić wybrane nieprzecenione płytki taniej o VAT przy zakupach za minimum 750 zł. To doskonała okazja, aby zaplanować remont łazienki, kuchni lub innych pomieszczeń i wybrać płytki dopasowane do swojego stylu – od nowoczesnych, po klasyczne wzory. Szeroki wybór kolekcji pozwala stworzyć estetyczne i trwałe wnętrze.
Rabat naliczy się automatycznie w koszyku.. Obowiązuje do 29.09.26.
Promocja Remontuj na lata z rabatem do -15%. Otrzymaj do 15% rabatu na wybrane produkty z prawie wszystkich kategorii (płytki, łazienki, podłogi, ściany, meble, kuchnie, oświetlenie, dywany, dekoracje), przy zakupach za min. 750 zł. Remontuj na lata! Oferta przedłużona do 29.09! Do 29.09 dodaj do koszyka produkty oznaczone promocją. Rabat -5% przy zakupach za min 750 zł, -10% przy zakupach za min. 1500 zł lub -15% przy zakupach za min. 3000 zł zostanie naliczony w koszyku.. Obowiązuje do 29.09.26.
Aktualizacja promocji: 22.09.26

Regał Linea 1D3S Czarny / Kaszmir - dystrybutor

Regał Linea 1D3S Czarny / Kaszmir dystrybuowany jest przez komfort.pl. komfort.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.

Inne produkty w tej kategorii od komfort.pl

Liczba produktów w tej kategorii, co Regał Linea 1D3S Czarny / Kaszmir od komfort.pl: 108. Produkty o najniższej cenie to: Regał Magazynowy G7030 Metalowe, Regał Reg10 Lite Drewno Naturalne, Zestaw Półek Mobi 3P Biały, Zestaw Półek Mobi 3P Dąb Sonoma, Regał Wiszący Bilbao 4P Dąb Artisan, Regał Wiszący Bilbao 4P Biały. W tej kategorii dostępne są między innymi marki .

Wysokość ceny Regał Linea 1D3S Czarny / Kaszmir na tle innych produktów w tej kategorii w komfort.pl

Cena 699.00 zł za Regał Linea 1D3S Czarny / Kaszmir w komfort.pl jest powyżej średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.


Data aktualizacji: 22.09.2026

Parametry:

EAN 5905549567166
SKU 100484793