Graef G52EU
Graef
Historia cen
- Najniższa cena w historii: 549.00 zł
- Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 564.99 zł
Opis:
Dodatkowe opcje: antypoślizgowe nóżkiGwarancja: 24 miesiące
Barwa: srebrno-czarny
Moc: 170 W
Regulowanie prędkości: nie
Wykonanie noża: stal nierdzewna
Wykonanie podstawy: tworzywo sztuczne
Wykonanie regulatora grubości plastrów: tworzywo sztuczne
Wyposażenie: 2 noże, instrukcja obsługi w języku polskim
Zakres cięcia: 0 - 20 mm
Odpowiedzi na najczęstsze pytania (FAQ)
Jak zaoszczędzić na zakupie Graef G52EU w oleole.pl?
Nie przegap okazji na Graef G52EU w oleole.pl z dodatkowymi promocjami. Liczba obowiązujących promocji: 1. Zapoznaj się z warunkami promocji poniżej.
Czy dla produktu Graef G52EU jest aktualnie dostępny kod rabatowy?
Aktualnie brak ważnych kodów rabatowych, które mogą obejmować Graef G52EU w oleole.pl
Aktualizacja promocji: 23.08.26
Czy są dostępne inne promocje w sklepie?
Tak. Dla produktu Graef G52EU mogą obowiązywać w sklepie oleole.pl także następujące promocje:
Akcja promocyjna Letnie bestsellery w OleOle. Skorzystaj z promocji na letnie bestsellery w OleOle i kup wybrane produkty z gwarancją najniższej ceny. W OleOle trwa promocja na letnie bestsellery z wielu kategorii. W atrakcyjnych cenach znajdziesz wybrane urządzenia RTV, AGD, elektronikę oraz sprzęt przydatny na wakacje i do domu. Wybrane produkty objęte są gwarancją najniższej ceny, dzięki czemu możesz zrobić zakupy jeszcze korzystniej.. Promocja obowiązuje do 15.09.26.
Aktualizacja promocji: 23.08.26
Graef G52EU - dystrybutor
Graef G52EU dystrybuowany jest przez oleole.pl. oleole.pl to nasz zaufany partner odpowiedzialny za sprzedaż tego produktu. Nasi partnerzy są odpowiedzialni za produkty, wysyłkę, realizację prawa do zwrotu i reklamacji.
Inne produkty w tej kategorii od oleole.pl
Liczba produktów w tej kategorii, co Graef G52EU od oleole.pl: 69. Produkty o najniższej cenie to: Adler AD 4703, Sencor SFS 1001GR Biało-zielony, Sencor SFS 1000WH, Severin AS 9578, Severin AS 3912, Gorenje R401W. W tej kategorii dostępne są między innymi marki Graef, Severin, Fritel, Gorenje, Sencor, Zelmer, Catler, Cecotec, Domo, ETA.
Wysokość ceny Graef G52EU na tle innych produktów w tej kategorii w oleole.pl
Cena 564.99 zł za Graef G52EU w oleole.pl jest podobna do średniej. Odnotowano ekstremalnie duże zróżnicowanie cen.
Data aktualizacji: 23.08.2026
Parametry:
| EAN | 4001627012540 |
|---|---|
| SKU | 1358881 |





